Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Locked
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8827
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Radoye »

21114 wrote:http://www.telegraf.rs/vesti/1274571-st ... ici-srbije

Voša odmah da platimi sve u određenom roku ili katanac na bravu, a ova :shit: kao beli medvedi zaštita. Jako mi je interesantno to, a ako neko ima pravi odgovor neka mi ga da, zašto se jednostavno ne udruži ostatak JSL i ne traži ukidanje ova dva kluba. Kragujevac, Niš, Kruševac, Subotica i još neki bi imali svakako koristi od toga svega.
Zato sto ogromnu vecinu klubova u JSL cine filijale :shit: i vode ih navijaci :shit: i za njih navijaju likovi kojima su ti klubovi rezervna varijanta pored :shit: i zato sto su svima njima na gomili preci interesi :shit: nego nominalno svojih klubova.

Mislim, znam da znas i sam i da je pitanje bilo retoricko ali eto neka stoji zapisano.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Box »

Ne zelim nikom lose , zaista , ... Ali jedva cekam nastavak pesme :) neko rece "Kletva Stare Dame":
4 ljuta gusara, u njima bes vri,
Trajko prvi puko ,
Ostalo ih 3...
3 ljuta gusara, sve do debrija,
Vule se povredio,
Ostalo ih dva... :whistler:
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ДушанСП »

Па и љути гусар шкуле је имао неку чудну болест,па је дошао себи
limanfkv
Posts: 2833
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by limanfkv »

To mu je Fofana preneo sifilis, stativa kletve jebigica.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by recni galeb »

To skule i nema potrebe da se povredi, taman je kako treba, ej on napadac, ma smejurija... :lol:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4783
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by gospodinFKV »

recni galeb wrote:To skule i nema potrebe da se povredi, taman je kako treba, ej on napadac, ma smejurija... :lol:
Pazi, i kao takav je trenutno nezamenljiv tamo. Cim njega nema, ono je tuga od napada :lol:

Mi tu utakmicu moramo dobiti. Ako se nisu ispustili bodovi u Krusevcu i Lucanima, ne vidim zasto bismo ih ispustili na JNA....pogotovo ako Ivanic bude spreman.

Nego...

http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/78 ... tiv-zvezde" onclick="window.open(this.href);return false;

Je l' dr Vukosav ima svoju ordinaciju ili nesto? Pitam, posto je ovo :shit: bilo i kod njega na pregledima...
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by lala1914 »

Radi u domu zdravlja na Limanu na odeljenju sortske medicine...ja ne znam sto je :shit: dolazilo u NS kad im je svima izgleda lepse i bolje u bg-u :P
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ДушанСП »

И вечерас им баш одлично иде :mrgreen: није да навијам за турке,тотално сам равнодушан,али ови гробци немају појма.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9670
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Voja »

Posto se Jagodinci redovno sklanjaju Zvezdi ne bi me ni malo zacudilo da svim silama napadnu Partizan u sledecem kolu..... tako da.... u 10 dana Partizan moze i do ocekivana 3 poraza :wink:
Image
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ДушанСП »

Voja wrote:Posto se Jagodinci redovno sklanjaju Zvezdi ne bi me ni malo zacudilo da svim silama napadnu Partizan u sledecem kolu..... tako da.... u 10 dana Partizan moze i do ocekivana 3 poraza :wink:
Они се подједнако склањају и једнима и другима.
Сад ће шкунтелар да преокрене ових 0:4 :mrgreen:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4783
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by gospodinFKV »

Gledam ove nesretnike i valjam se od smeha :rolll:

Mi ako ne iskoristimo ovakve rupe u odbrani crnih :shit: , ni ne treba da se borimo za vrh. Ono je tuga nad tugama... :rolll:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9670
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Voja »

Eeeeeeh..... sad mi ponovo krivo za samo bod u Cacku... :frown:
Image
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ДушанСП »

Искрено се надам да наш стручни штаб и фидбалери гледају ову утакмицу,и да виде да ови нису ништа посебно,нарочито су шупљи у одбрани,само храбро и без респекта.
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Box »

User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by andi_fkv »

Kakvo izivljavanje nad bednim grobarima na sred njihovog pasnjaka... Ovo pokazuje gde se momentalno srpski fudbal nalazi. Godine dominacije, lazni sampioni, fabrika talenta i na kraju k***c. Njih je usrao onaj remi sa totenhemom inace bi imali 0 bodova... Nasi nek prate i nek skautiraju. Moramo iskoristiti njihovu slabu odbranu. Na tu foru su ih i cigani mogli dobiti...
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
Locked