24. kolo: Vojvodina-Cukaricki 1:0

Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Max,ja svoje misljenje ne menjam lako ali ga ipak nekad promenim.Jos je ovo daleko od onoga sto bi voleo da gledam ali sad bar ima neke nade da ce biti bolje.Sto se tice onog autobusa sa zandarmerijom bolje da su ga poslali za Beograd kod onih divljaka.Posto su nas pljuvali posle prekida sa Zetom na sajtu B92,tad sam im napisao a i veceras da smo mi nivo kulture za njih i pitao ih koliko ce biti mrtvih i ranjenih za njihov derbi.Eto im sad nek se pokolju i da vidimo kolika ce kazna biti za njih.Ajde postenjacine iz F.S. SiCG sad se pokazite.Pozdrav.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Sta da kazem sem da sam jos vise odusevljen mladim Kacarom.Nisam ga dzabe spominjao posle Zete.
Naravno,nije on jedini od nasih mladih igraca koji su svetla perspektiva ovog kluba.
Jedva cekam Partizan u Novom Sadu.Da ih posle rukometa i kosarke odvalimo i u fudbalu.Bio bi red,a uostalom ne treba ni oni a ni cigani ubuduce nista da traze u NOVOM SADU!!!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1628
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

4.maj - Vojvodina - Partizan (fudbal)

4.maj - Vojvodina - Zvezda (kosarka)

Spremte se, spremte... :D
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

PRIJATELJ
Guest
ja svoje misljenje ne menjam lako ali ga ipak nekad promenim
he he
pitanje je bilo da li i djumi spada u momke kojima cestitas,aloooo!!!!!!
PRIJATELJ
Guest
Minja,jel ovo znaci da samo ako cujemo da Vojvodina namesta smemo da napisemo.Pozdrav.
he he
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

:idea: Zaboravih da napisem-ulaskom Maradone u II poluvremenu smo bili opasniji,a i penal je nad njim napravljen tako da za Maradonu jedan +
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Eto, dobili smo malo vetra u ledja, i sada se laske dise. Ukoliko uspemo da izbegnemo poraz u Niksicu, poslali smo Sutjesku u drugu ligu, a danas smo vec overili vizu Cukarickom. Posle danasnje pobede sve izgleda mnogo bolje...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Locked