6. kolo: Vojvodina-Spartak 5:2

User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: 6. kolo: Vojvodina-Spartak 5:2

Post by njaks »

Jedina navijacka tribina na Karadjordju je SEVER! Nekima to ocigledno nije jasno, gde covek treba da odvede decu???
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: 6. kolo: Vojvodina-Spartak 5:2

Post by Grouch »

@Jole:Passion ti je sve lepo objasnio,nemam sta da dodam.
@PolovinaZ:he he kako si se raspisao ti bi promenio ceo tim na poluvremenu ako vodimo 2:0,3:0 :D.Kao u hokeju.Po meni,nema potrebe praviti izmene samo zato sto smo eventualno obezbedili pobedu(pogotovo ne na 2:0).Ne igra ova ekipa 5 godina zajedno pa da su maksimalno uigrani,ima tu jos posla.Nabrojao si njih par da treba vise da igraju.Pa kako da igraju vise kad ovi sad igraju odlicno?Eto im sutra kup pa nek ih stavi da igraju.Slazem se da treba da da sansu 10,15,20 min kada je pobeda osigurana nekim igracima a ne da ih menja u 85.I ti sto su u prvom timu treba da se naviknu da igraju svih 90.minuta,zasto na silu nekog menjati ako ide dobro,osim naravno ako je u pitanju umor.A sto se tice razigravanja i uigravanja za to im sluze pre svega treninzi...
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: 6. kolo: Vojvodina-Spartak 5:2

Post by Chana »

PolovinaZ wrote:Džimiju moramo pripisati određene zasluge jer je to jedino ispravno. S obzirom da smo mu pripasali ogromne ,,zasluge'' za loše rezultate...
Ali Džimija sve ovo ne može da amnestira od činjenice da ne razigrava igrače. Lako je sada na početku sezone,sve je lepo,niko nema kartone i niko nije povređen...
Na utakmici protiv Spartaka je po meni morao već na poluvremenu da napravi jednu izmenu...
Toliko me je iznervirao da ste me verovatno čuli kada sam vikao sa zapada: Menjaj Džimi!!! :mrgreen:
:klanjanje:

POTPISUJEM OVO ŠTO NAPISAO - POSEBNO OVE GORNJE NAVODE :!:

Čak sam sinoć ili preksinoć napisao i duži tekst od tvoga, ali kada sam ga postovao - zaludeo mi se komp, tražio "da se registrujem" i "zaboravio" mi ceo tekst...
(Za nauk svima - napišite post u word-u, pa se logujte i samo ga postujte, da Vam se tako nešto ne desi...)

B.t.w., nisi jedini vikao Džimiju, i ja sam bar dvaput povikao "Izmene, Džimi, izmene", kao i Bobino ime, ali naš Džimi ima sporo paljenje, a i sujeta tu radi - pa ko iz onog fazona o kokoškama i petlu: "Ajd još jedan krug, da ne ispadnem jeftina"...

Ali, nije potreban vremeplov, dovoljno je pogledati postove iz vremena posle Trenčina i uveriti se koliko je tu bilo kritika na račun Džimija - i opravdanih, i neopravdanih...
Sada bi "bio red" da se Džimi hvali do "nesvesti" :whistler:
Ali pretpostavljam da je Džimiju jednako stalo - kako do jednog, tako i do drugog...

Elem, nisam se priklonio onom trendu onda, ne treba stvarati ni trend silnih pohvala sada...

Razlog je jednostavan:
Em je tada napravljena glupost sa "putovanjem u Belgiju, pa povratak u NS, pa autobusom za Slovačku", em je situacija u klubu bila - kakva je bila, em...
Džimi je i onda, kao i danas, sa "pravim bojama na srcu" - željan da tim koji vodi ostvari što bolje rezultate i sigurno nikada neće imati "skrivenu agendu" (za razliku od onog ćelavog prevrtljivca, kojem nisam I NEĆU, zaboravio ona dva "kiksa" od 2:2 posle 2:0, kao ni ono vidljivo sekiranje što je Zvezda okrenula 0:1 u 2:1 na Marakani - ali sekiranje ne zbog nas :!: )

U tom mom "nesuđenom postu" sam napisao i koju o "zasluženim kartonima" koje ćemo dobijati pred teža gostovanja i mečeve sa državnim projektima, o "ne daj Bože - povredama ili prodajama igrača", i sl.

Zato bi Džimi trebao sada da prelomi i da malo ranije "stisne petlju" i pruži šansu u Kupu, ili pri povoljnijem rezultatu, upravo po receptu o kojem si i Ti pisao:
Pušku primaći golu - ubacivanjem Živkovića, Pekarića odmoriti - ubacivanjem Raše Pankova, umesto Laze Kamikaze - Jova Stojanović ili Luković (osećam da bi se snašao u samom špicu, iako je ofanzivni vezista), Bobu ili Asanija - ubacivati da i Ali ili Mare malo "prodišu", itd.
Ko nije pročitao tekst sa oficijelne strane: http://www.fkvojvodina.rs/2014/09/brane ... -talenata/" onclick="window.open(this.href);return false; predlažem da to učini.
Mene je obradovao, budući da su Džimi i Brane bili saigrači, da se znaju "100 godina" - ne sumnjam da će naše želje uskoro postati stvarnost.
Nadam se samo da Džimi neće previše čekati :!:

Meni se dopala igra ona dva omanja igrača iz sastava Spartaka, posebno onog malog sa brojem 2 na dresu - KLINAC ME JE ODUŠEVIO :!:
Posle sam čuo da se radi o momku koji je 1995. godište, a svako ko je bio na stadionu - video je kako ta deran igra.
Možda ne bi mogao da nam konkuriše za prvi tim, ali za omladince bi mogao da zaigra - DANAS :!:

Da, to me je podsetilo - da ne zaboravim:
Ko nije gledao naše omladince i kadete, treba da stavi prst na čelo i brzo, što brže, promeni navike...

Iznenadiće se igrom naše mladosti opisane zadnji put na stranicama:
- http://www.mojklub.rs/fkvojvodina/utakm ... d_sporta=2" onclick="window.open(this.href);return false;
- http://www.mojklub.rs/fkvojvodina/utakm ... d_sporta=2" onclick="window.open(this.href);return false; i
- http://www.mojklub.rs/fkvojvodina/utakm ... d_sporta=2" onclick="window.open(this.href);return false;

KAKVIH TU BISERA IMA: Mali Zeljković i gro naših kadeta, onaj biser Macanović i njegovi vršnjaci, pa sve do omladinaca gde su nam već spremni aduti za prvi tim, pre svih Fimić i Vukaljević, a i ostali: Urke, Sale, Desa, Dinga, itd. - da "ne grešim dušu", jer je težak izbor...

Završavam ovo pisanije sa velikim osmehom na licu, jer naša uprava i struka samo treba da stave prst na čelo, pa nama zaluđenicima za pravom crveno-belom bojom slede GODINE UŽIVANJA :cheers:

Edit:
budababa wrote:
Dnevnik wrote:Put Kosova i Metohije od igrača Vojvodine neće krenuti Enver Alivodić, Darko Puškarić i Nino Pekarić, koje je stručni štab odlučio da oslobodi obaveza u prvoj rundi najmasovnijeg domaćeg klupskog nadmetanja.
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
Locked