6. kolo: Vojvodina-Spartak 5:2

User avatar
Milan
Posts: 4111
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: Vojvodina-Spartak, subota 19h

Post by Milan »

Jos jedna odlicna partija! Ostaje zal sto nije bilo vise publike, ali i to je razumljivo, jer se decenijama urusavano poverenje navijaca ne moze vratiti preko noci. Kada klub marketingom bude u stanju da isprati ove dobre igre momaka na terenu, polako ce se i poseta povecavati...

Jos jednom, bravo momci!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 6. kolo: Vojvodina-Spartak, subota 19h

Post by laki »

Mozda da klub pocne da salje pozivnice na kucne adrese svima pojedinacno, mozda ce tada ljudi doci. A mozda da pocne da placa slaninarima da dolaze, mozda ni to ne bi bio los marketinski potez. Kakav crni marketing ti treba posle 6 utakmica i 5 pobeda?? (ok, 5 i 4 pre ove tekme, ali malo li je?? )

Daleko od toga da kazem da ne treba raditi na marketingu, ali ono je stvarno ponizavajuce danas bilo na tribinama...
Image
vdn slaninar
Posts: 997
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 6. kolo: Vojvodina-Spartak, subota 19h

Post by vdn slaninar »

konacno ona glad za pobedom i golovima,konacno mozes da igras Vosu u fiksu kuci,konacno puno srce svih Slaninara,bez zamerke.Hvala momci.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3800
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 6. kolo: Vojvodina-Spartak, subota 19h

Post by Red Marquis »

Odlično veče -7 golova, petarda + fer i korektno navijanje gostiju iz Subotice :mrgreen: Opasni kompleksi drmaju bivše grobare, ali svejedno, doprineli su svojom glupošću vedrom ambijentu na stadionu. Godinama smo navikavani da na 2-0 kreće teško otaljavanje, pa je ovo danas bilo baš milina za gledati.

Džimi, daj Bobi malo šansu...
Io odio Belgrado
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1453
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 6. kolo: Vojvodina-Spartak, subota 19h

Post by Neizlecivi »

Ne mora samo Bobi, neka da sansu bilo kome. Covece dragi, ako na 2-0 ili 3-0 neces da das sansu nikome, kada ces je dati? I pitanje dal je Zile totalno ispao iz kombinacije, danas je gledao sa tribina, ili je u pitanju povreda neka?
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 6. kolo: Vojvodina-Spartak, subota 19h

Post by мализека »

Било је одлично, само нека овако наставе. :dance2: Можда Марић оволико "касни" са изменама зато што жели да се први тим што боље уигра?! :sorry:
А посета је посебна прича, треба за то времена...да се покрене инертна маса, јер овакву Вошину игру би требало да испрати бар 5.000 људи. Када је пролетос могло да потегне из НС на финале купа и већи број људи, ваљда није проблем прошетати се до Карађорђа два пута месечно... :whip:
vdn slaninar
Posts: 997
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 6. kolo: Vojvodina-Spartak 5:2

Post by vdn slaninar »

Svaka cast Maricu,ali mora vise igraca da koristi u rotaciji,najvise zbog buducnosti i nase politike oslanjanja na igrace iz omladinskog pogona.Sigurno da postoji mnogo razloga sto nikog ne menja,po rezultatima ima i pravo,al zar treba na zimu odlazak nekog igraca da nas pogodi kao sad odlazak Radoje.Ako se planira prodaja Babica sto Pankov ne dobije bar 20 minuta na svakoj drugoj tekmi,pa i Fimic je trebao da debituje,sta ako ode Ivanic ili Poletanovic ili oba ko je zamena,opet cemo lutati za resenjem i usput izgubiti koji bod bas kao protiv cigana kad smo eksperimentisali sa Radojinom zamenom, ispada da svi ostali igraci sem prvih 11 su tu kozmeticki i sluze da popune broj.Nijednog novog igraca nije izbacio,pokusao je neuspesno sa Makaricem,bukvalno ga gurno u prvu postavu odjednom gde se on nije snasao,sto je i realno.Cak i igraci koji su ranije bili u kombinaciji za prvi tim kao sto su Stojanovic,Popara,Lukovic,Zivkovic
,Asani ne dobijaju sansu i sigurno stagniraju,sto je steta za klub.Mlad igrac treba postepeno da dobija sansu, da se istrpi kao Nastic,koji je sad standardno odlican bek.Evo sad ide kup,idealna sansa da pusti malo igrace koji su u drugom planu a odmori bitne igrace pred vazan mec u Krusevcu.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 6. kolo: Vojvodina-Spartak 5:2

Post by borrissey »

Tužno je videti ovako mali broj ljudi na Karađorđu. Glupo je da nekom popujem, pošto ni sam nisam bio sinoć na stadionu i neću još neko vreme, nažalost (500 km sam od NS-a). Zato valjda još teže podnosim kada iz dijaspore gledam tužnu sliku praznog stadiona. Radoye me, verovatno, najbolje razume.

BRAVO MOMCI! :cheers:
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: 6. kolo: Vojvodina-Spartak 5:2

Post by andi_fkv »

BRavo Voso. Svaka cast igracima, odlicna igra, vazna pobeda, petarda posle duzeg vremena. Steta sto nije bilo vise publike, jer su ovi momci to zasluzili. Nasa Vosa gazi redom, sve pobedjuje.
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1623
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 6. kolo: Vojvodina-Spartak 5:2

Post by ogi »

Jos uvek ne mogu da verujem koliko lako postizemo golove! Bas divota za gledati. Tacno se vrati onaj osecaj kada jedva cekas sledecu utakmicu. :cheers:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Salvador
Posts: 1065
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 6. kolo: Vojvodina-Spartak 5:2

Post by Salvador »

borrissey wrote:Tužno je videti ovako mali broj ljudi na Karađorđu. Glupo je da nekom popujem, pošto ni sam nisam bio sinoć na stadionu i neću još neko vreme, nažalost (500 km sam od NS-a). Zato valjda još teže podnosim kada iz dijaspore gledam tužnu sliku praznog stadiona. Radoye me, verovatno, najbolje razume.
Ista prica ovde, mene licno nikakav pljusak ne bi sprecio da dodjem na Vosu da sam u Novom Sadu ili okolini, ali posto sam stotinama kilometara daleko, sta dalje da pricam..
U isto vreme u pravu je i Milan kada kaze: 'decenijama urusavano poverenje navijaca ne moze vratiti preko noci' - bas tako. Secam se toliko slucajeva kada se ponovo punio stadion i vracali se mnogi kojih dugo nije bilo, samo da bismo ponovo odigrali nereseno ili izgubili kada se najmanje nadalo..
Ali vec smo naucili da su Vojvodinasi specifican soj - neka samo momci nastave ovako da igraju, vratice se Vojvodinasi opet u vecem broju i na 'obicne' utakmice. :cheers:
User avatar
core_duo
Posts: 31
Joined: Tue May 31, 2011 1:44 am

Re: 6. kolo: Vojvodina-Spartak 5:2

Post by core_duo »

Evo golova:

http://www.sportnetwork.rs/play/70832/j ... partak-5:2" onclick="window.open(this.href);return false;

:lala: :cheers:
User avatar
N13
Posts: 2008
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 6. kolo: Vojvodina-Spartak, subota 19h

Post by N13 »

laki wrote:Mozda da klub pocne da salje pozivnice na kucne adrese svima pojedinacno, mozda ce tada ljudi doci. A mozda da pocne da placa slaninarima da dolaze, mozda ni to ne bi bio los marketinski potez. Kakav crni marketing ti treba posle 6 utakmica i 5 pobeda?? (ok, 5 i 4 pre ove tekme, ali malo li je?? )

Daleko od toga da kazem da ne treba raditi na marketingu, ali ono je stvarno ponizavajuce danas bilo na tribinama...
Naravno da bi marketing drasticno povecao broj gledalaca.
Da si napravio anketu 2 sata pred mec u centru grada, pitao ljude nasumicno "Kad, protiv koga i gde igra Vosa sledeci mec", kladim se da 90% ljudi ne bi znalo odgovoriti na to pitanje. A to je sramota. Tacno je da onaj ko zeli da zna, naci ce nacin da sazna... ali to ne ide tako, jednostavno MORA ceo grad da zna kad igra Vosa i to je zakon. Ja prvi tacne termine utakmice Vojvodine saznam ovde na forumu kad neko otvori novu temu za najavu meca. Jos neki ljudi saznaju preko kladionice i to je to. Ne postoji drugi nacin da se sazna za mec, velika sramota za klub. Zar je tesko napraviti neki sporazum sa stamparioj da svake druge nedelje stampa plakate za najavu meca i lepi ih svuda po gradu. Na zvanicnom sajtu da jasno na svakoj stranu bude istaknuto "Sledeći meč - ...", radio stanice, tv kuce i ostalo.
Kladim se da ni jedan drugi klub na svetu nije takav da njegovi navijaci glavno informacije o mecevima kluba nalazi na forumu navijaca.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 6. kolo: Vojvodina-Spartak 5:2

Post by Passion »

Хм...не знам. Сумњиво ми је ово све мало. Знао сам да ће бити 5:2!!! :greenbutt:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Milan
Posts: 4111
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: Vojvodina-Spartak 5:2

Post by Milan »

Ja sam odigrao 7+, cuo od komsinice, cija se cerka zabavlja sa jednim od fudbalera, da je tekma namestena...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Locked