7. kolo: Napredak-Vojvodina 0:1

User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

7. kolo: Napredak-Vojvodina 0:1

Post by budababa »

Sudeći po tabeli, trebalo bi da nas očekuje lakše gostovanje u Kruševcu, ali to svakako nije slučaj. Napredak je jedna od dve ekipe koja nije zabeležila trijumf u sezoni 2014/15, ali za razliku od katastrofalnog početka, u poslednje tri utakmice su zabeležili remije, od toga dva sa ekipama koje su prethodni šampionat završile na prvom, odnosno trećem mestu. Tako su remizirali sa zvezdom kod kuće (0:0), Jagodinom u gostima (1:1) i Metalcem kod kuće u kup-utakmici (0:0, ispali na penale). U šest prvenstvenih kola postigli su 4 gola, a primili 9, uz skor 0-3-3. U timu imaju četiri stranca, dva Ganca (jedan od njih je nama znani Frimpong, koji je imao kratku epizodu u FKV), jednog Senegalca i jednog Brazilca. Sa klupe ih predvodi Branko Smiljanić.

Utakmica se, zbog odlaganja kompletnog kola, igra u ponedeljak od 17 časova.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 7. kolo: Napredak-Vojvodina, ponedeljak 17h

Post by gospodinFKV »

Ako budu pristupili utakmici na nacin na koji su pristupili skoro svim utakmicama ove sezone, verujem da nece biti problema...

S druge strane, proteklih xy sezona su nas naterali da se ponadamo, i onda na najdebilnijim utakmicama podbacili...

[video]https://www.youtube.com/watch?v=eo9KQOSnaYM[/video]

Sve u svemu, gostovanje koje na oko deluje laganini je najopasnije...samo hrabro i gazite :evil:
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: 7. kolo: Napredak-Vojvodina, ponedeljak 17h

Post by Chana »

Dovoljno je da Pekara i momci odigraju kako su nas naučili, i rezultat neće izostati... :cheers:

Već i samo pominjanje ove utakmice podsetilo me je na ovo remek-delo s kraja prošle sezone:

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... IlDp0#t=40" onclick="window.open(this.href);return false;
:klanjanje: :klanjanje: :klanjanje:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
limanfkv
Posts: 2842
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 7. kolo: Napredak-Vojvodina, ponedeljak 17h

Post by limanfkv »

Napredak su pre par dana napustili Matijasevic i Binic (bodovi za krcunove?), imaju nekoliko problema sa sastavom, ispali su od Metalca kuci na penale iz kupa...Nikola Trujic ce ipak igrati posto je pauzirao u kupu nazalost. Deluje mi da je on najopasniji njihov igrac. Povredjeni su im Brazilac Tai Welker i stoper Tomic.

Deluje mi kao dobar momenat da se sudarimo sa njima pod Bagdalom.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 7. kolo: Napredak-Vojvodina, ponedeljak 17h

Post by Владика »

limanfkv wrote:Napredak su pre par dana napustili Matijasevic i Binic (bodovi za krcunove?), imaju nekoliko problema sa sastavom, ispali su od Metalca kuci na penale iz kupa...Nikola Trujic ce ipak igrati posto je pauzirao u kupu nazalost. Deluje mi da je on najopasniji njihov igrac. Povredjeni su im Brazilac Tai Welker i stoper Tomic.

Deluje mi kao dobar momenat da se sudarimo sa njima pod Bagdalom.
+1
Ово је прави Сланинарски дух! Ајмо Вошо!!
[video]https://www.youtube.com/watch?v=8ygxy3g7L-Y[/video]
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 7. kolo: Napredak-Vojvodina, ponedeljak 17h

Post by novosadjanin »

podbara wrote:
limanfkv wrote:Napredak su pre par dana napustili Matijasevic i Binic (bodovi za krcunove?), imaju nekoliko problema sa sastavom, ispali su od Metalca kuci na penale iz kupa...Nikola Trujic ce ipak igrati posto je pauzirao u kupu nazalost. Deluje mi da je on najopasniji njihov igrac. Povredjeni su im Brazilac Tai Welker i stoper Tomic.

Deluje mi kao dobar momenat da se sudarimo sa njima pod Bagdalom.
+1
Ово је прави Сланинарски дух! Ајмо Вошо!!
https://www.youtube.com/watch?v=8ygxy3g7L-Y" onclick="window.open(this.href);return false;
I ovde su sve golove (kao i onoj 7:0 utakmici) postigli igraci koji su pre ili posle toga igrali za crvenog blizanca :shock:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
limanfkv
Posts: 2842
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 7. kolo: Napredak-Vojvodina, ponedeljak 17h

Post by limanfkv »

Vesti iz oba tabora.
fkvojvodina.rs wrote:MARIĆ : NE ZAVARAVA NAS TRENUTNA POZICIJA NAPRETKA

Najbolji start fudbalera Vojvodine u prvenstvima JSL u poslednjih 15 godina može otići u istoriju u slučaju trijumfa Novosađana u Kruševcu. Tradicija kaže da je Vojvodina u dosadašnjim međusobnim duelima bila mnogo uspešnija od Napretka, ali ta činjenica mora dobiti potvrdu i na terenu. Zna to dobro Šef struke „crveno-belih“, Zoran Marić, pa zato sa dozom opreza priča o susretu na stadionu „Mladost“.

-U svaku utakmicu, pa i u ovu, ulazimo sa namerom i željom da pobedimo. To je činjenica od koje ne bežimo, kao ni od uloge favorita koja nam se sama po sebi nameće. Znamo da naš domaćin ima kvalitet koji ne odgovara njegovoj trenutnoj poziciji na tabeli, pa shodno tome, moramo u utakmicu ući maksimalno angažovano. Želimo pobedu, tu nema dileme, ali da li ćemo je ostvariti, videćemo kada sudija bude dao znak za kraj. Čeka nas silno motivisani Napredak koji je u susretu protiv Crvene zvezde pokazao da može da se ravnopravno nosi sa svima.
Što se tiče kadrovske situacije, imamo problem sa Markom Živkovićem koji je van stroja zbog povrede pete. Tek u ponedeljak, nakon dodatnih pregleda, znaćemo težinu njegove povrede. U svakom slučaju, na njega, na žalost, ne možemo da računamo. Svi ostali igrači su na raspolaganju stručnom štabu – ističe Zoran Marić.
fknapredak.rs wrote: ŠTRBAC I JANIČIĆ OPTIMISTI PRED VOJVODINU!

U sedmom kolu JSL, koje se igra u ponedeljak 29.septembra, Napredak dočekuje ekipu Vojvodine, koja jednako dobro igra na strani kao i kod kuće, rekao je trener Napretka Saša Štrbac, na danas održanoj koneferenciji za novinare, i nastavio:

" Dobri su u kontri i polukontri, dobri su u tranziciji i tu ne ostavlju mesta protivničkim igračima za dokazivanje. Mi moramo da igramo blizu, moramo da igramo agresivno, i iz te agresije da pokušamo da ugrozimo gol Vojvodine. Ja ne želim da stvorimo mnogo prilika, neka ih stvorimo znatno manje ali da postignemo pogodak. Mi smo to zaslužili i ova publika je to zaslužila. Igramo na pobedu i daćemo sve da do nje dođe".

Ocenjujući igru Vojvodine kao jednu od najlepših u Srbiji, kapiten Napretka Nemanja Janičić ne očekuje ništa manje od pobede:

" Napredak je u poslednje tri utakmice ostavio srce na terenu, i tako će biti i u utakmici koja nas očekuje. Samo takvim pristupom i samo takvom igrom možemo da očekujemo povoljan rezultat. Ja sam ubeđen da će svaki igrač dati sve od sebe, a da će na kraju i rezultat doći, i da ćemo ostvariti prvu pobedu u prvenstvu."

U timu neće biti Welkera, Popović Nikole i Tomića, koji su van trenažnog procesa zbog povreda.

Utakmica se igra u ponedeljak 29.septembra od 17:00.
Ovako je Napredak igrao do sada:

Napredak - Cukaricki 0:2 http://www.youtube.com/watch?v=zMVCxFYAMdo" onclick="window.open(this.href);return false;
Radnicki Kg - Napredak 0:0 http://www.youtube.com/watch?v=m6jIdek9 ... WzftrmKDYw" onclick="window.open(this.href);return false;
Napredak - OFK Beograd 2:4 http://www.youtube.com/watch?v=5zmAmfcq ... WzftrmKDYw" onclick="window.open(this.href);return false;
Mladost - Napredak 2:1 http://www.youtube.com/watch?v=IksDmkhQ ... WzftrmKDYw" onclick="window.open(this.href);return false;
Napredak - crvena zvezda 0:0 http://www.youtube.com/watch?v=1YqPcSgS ... WzftrmKDYw" onclick="window.open(this.href);return false;
Jagodina - Napredak 1:1 http://www.youtube.com/watch?v=o1JcHV4g ... WzftrmKDYw" onclick="window.open(this.href);return false;
Napredak - Metalac 0:0 (penalima 2:4) http://www.youtube.com/watch?v=3MAZhJHP ... WzftrmKDYw" onclick="window.open(this.href);return false;

Na osnovu ovih snimaka rekao bih da nemaju veliku disciplinu u igri, posebno u odbrani. Ali treba istaci i da prave daleko vise sansi na utakmici nego prosecne nase ekipe, ali ih katastrofalno ne koriste. Ako sam dobro video mislim da nisu postigli nijedan pogodak iz penala iako su ih imali cak 3 do sada u sampionatu. Deluje mi kao najnezgodniji za cuvanje Senegalac sa brojem 9 Ndiyae, ali je njegova realizacija za sada bila prilicno katastrofalna, nadam se da ce tako i nastaviti. Mislim da nema zime da nasom igrom, ovakvoj odbrani damo barem 2-3 komada, a mislim i da ce Vanja i odbrana biti na vecim (ili bar cescim) mukama nego u dosadasnjem delu prvenstva.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9777
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: Napredak-Vojvodina, ponedeljak 17h

Post by Voja »

Voja wrote:Ako se ne varam,sledecu idemo u Krusevac (mozda i nisam u pravu) i 3 boda odatle bi totalno nivelisala poraz od Zvezde.Ukoliko donesemo sva tri boda i iz Krusevca,mozemo poceti i da sanjamo....tada vec tocak pocinje da se krece...
Image
User avatar
Simica
Posts: 156
Joined: Sun Sep 26, 2010 12:52 pm
Location: Old east

Re: 7. kolo: Napredak-Vojvodina, ponedeljak 17h

Post by Simica »

Evo kako je bilo te davne 89' , Slaninari u Krusevcu:
Image[/img]

Fotka je izasla u Dnevniku, sa propratnim tekstom :D
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: 7. kolo: Napredak-Vojvodina, ponedeljak 17h

Post by Matador »

Carapani su uvek motivisani kad igraju kuci protiv nas. Imaju bolji tim nego sto to bodovi prikazuju. Treba obratiti paznju na Gobeljica, nase nesudjeno pojacanje. Mislim da je ova utakmica prekretnica sezone za nas i nadam se da ce svi prepoznati vaznost i u nezgodnom trenutku ispratiti Krusevac! Igraci su to zasluzili!!!
Samo borbeno
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: 7. kolo: Napredak-Vojvodina, ponedeljak 17h

Post by andi_fkv »

Tesko gostovanje. Carapani ne igraju nesta posebno, ali opet su otkinuli bod crvenima i ako parkiraju autobus bice tesko do gola. Ipak ocekujem od Laze da produzi svoju seriju i da donese 3 boda u NS.
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: Napredak-Vojvodina, ponedeljak 17h

Post by Mare »

Simica wrote:Evo kako je bilo te davne 89' , Slaninari u Krusevcu:
Image

Fotka je izasla u Dnevniku, sa propratnim tekstom :D
Drugi sa desne strane u prvom planu sa raširenim šalom u krupnom planu Lazo Bakmaz iz mlađih dana! :D
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: 7. kolo: Napredak-Vojvodina, ponedeljak 17h

Post by Chana »

Matador wrote:Čarapani imaju bolji tim nego što to bodovi pokazuju...
Treba obratiti pažnju na Gobeljića, naše nesuđeno pojačanje...
Mislim da je ova utakmica prekretnica sezone za nas i nadam se da će svi prepoznati važnost i u nezgodnom trenutku ispratiti Kruševac!
Igrači su to zaslužili!!!
Samo borbeno...
Slažem se sa Tobom 101%, posebno kod boldovanih delova, s tim što ne bih nazvao ovu utakmicu prekretnicom, jer i dosada smo igrali vrlo dobro...
Jedino što možemo pobedom i dobrom igrom - to da pretvorimo "u odlično" - u ono odlično što vodi u borbu za jesenju titulu :!:
A svi znamo kakvi smo kada osvojimo jesenju titulu :mrgreen:

Ekipa je napunila kola: Bane, Dragan, Tonči i Chana, pa sutra oko 11 h - pravac Kruševac :mafia:
Da nam jedan od putnika (Dragan), nije vezan poslom do malo pre vremena polaska, ovaj sastav bi navijao i za naše omladince na Karaburmi, ali...
Simica wrote:Image
B.t.w., Vidim na fotki i nasmejanu Šiminu facu, baš kod pomenutih šalova...



SAMO BORBENO - OVI MOMCI ĆE ISPISATI JAKO LEPE STRANICE VOŠINE ISTORIJE :!: :!: :!:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Salvador
Posts: 1082
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 7. kolo: Napredak-Vojvodina, ponedeljak 17h

Post by Salvador »

Hoce li biti prenosa danas?
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 7. kolo: Napredak-Vojvodina, ponedeljak 17h

Post by pedjans »

Bilo bi sjajno da danas pobedimo, ali nešto nisam optimista. bojim se da će krenuti da nas sapliću, sad već vide da smo opasni. Pobeda bi strašno mnogo značila - posle nje bi zaista sve bilo moguće.
Locked