10. kolo: Vojvodina-Voždovac 3:0

User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: 10. kolo: Vojvodina-Voždovac, subota 19h

Post by Ultra slanina »

Bilo mi ga žao kad se zakuc'o u stativu pri kraju meča :mrgreen:
Dok nismo dali 1. gol nekako su mi naši igrači, pre svega Gaćinović, delovali malo nervozno i nepovezano. Posle gola rutinski do kraja. Sreća pa je Voždovac slika i prilika našeg fudbala i najelitnijeg ranga, hvatanje parčeta aut-linije i odugovlačenja od samog starta utakmice :pegla:
Sledeće kolo, sa pacovima, samo bez bojazni drsko i bezobrazno!
nssale
Posts: 179
Joined: Wed Jan 07, 2009 12:02 am

Re: 10. kolo: Vojvodina-Voždovac, subota 19h

Post by nssale »

Pohvala za raspevani Sever!
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: 10. kolo: Vojvodina-Voždovac, subota 19h

Post by Baltazar »

Svi na JNA!!! Momci to zaslužuju.
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: 10. kolo: Vojvodina-Voždovac, subota 19h

Post by Ken mahniti »

Turija,nazalost te Dzimijeve promene nisu bile neko mesanje i isprobavanje varijanti,nego prinudne zbog povreda Babica i Gacinovica...nadam se da nije nista ozbiljnoi i da ce obojica biti spremni za grobare...
A sto se tice posete,tuzno da tuznije ne moze.
Luka,cestitke za prvenac :cheers:
limanfkv
Posts: 2841
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 10. kolo: Vojvodina-Voždovac, subota 19h

Post by limanfkv »

User avatar
Milan
Posts: 4182
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: Vojvodina-Voždovac, subota 19h

Post by Milan »

Poseta ocekivana. Problem je sto se i dalje ne moze sporednim putem cuti kada Vosa igra, sem ako se covek striktno za to neinteresuje. Plus tv prenos po ovom vremenu... Losa opravdanja, ali jednostavno je to nasa realnost.

Sad lepo u sredu odmoriti prvu postavu, dati sansu rezervistima i svez docekati nedelju...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Mika
Posts: 9
Joined: Sun Aug 24, 2014 10:56 am

Re: 10. kolo: Vojvodina-Voždovac 3:0

Post by Mika »

... kao što rekoh, tri laka komada...

sada i crnim slinavcima bar tri, možemo mi to.

:cheers:
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: 10. kolo: Vojvodina-Voždovac, subota 19h

Post by Firmson89 »

Milan wrote:Sad lepo u sredu odmoriti prvu postavu, dati sansu rezervistima i svez docekati nedelju...
:!:

Ево већ су и Гаћиновић и Бабић измењени, не бих ни у лудилу ризиковао са првом поставом за куп. Права утакмица да се разигра клупа, а да се што више играча одмори за суботу.
Што се игре данас тиче, три гола, три различита стрелца, сачувана мрежа. Може ли боље?
Свака част Луки за првенац, леп гол!

У среду куп, за викенд ЈНА! Планирајте слободне дане, игра Војводина!
vdn slaninar
Posts: 1014
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 10. kolo: Vojvodina-Voždovac 3:0

Post by vdn slaninar »

Moram priznati,iako ne volim olako da nas hvalim,da ova utakmica pokazuje da smo veoma ozbiljna ekipa,dobra,kvalitetna,u nasoj ligi smo spremni za najvise domete,to je realno.Opet su me razuverili da su neki rezultati slucajnost,stvarno svaka cast momcima,treneru i upravi.Ponovo posle dugog vremena imam domaci teren i svi znaju da u Novom Sadu nemaju sta da traze.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 10. kolo: Vojvodina-Voždovac 3:0

Post by madda fakka »

Lepo izgleda kada se pogleda na tabelu, pokazali smo nadmoc totalnu. Malo nervozno u pocetku ali kada je dat gol probudili su se i zaigrali. Svaka cast momci :cheers:
I Bog je Slaninar...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8864
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 10. kolo: Vojvodina-Voždovac 3:0

Post by Radoye »

madda fakka wrote:Malo nervozno u pocetku ali kada je dat gol probudili su se i zaigrali.
Nisu nasi toliko zaigrali bolje nakon gola koliko je do tog momenta taktika Kize Milenkovica bila sramotna. Onakvu dekadenciju fudbala odavno nisam gledao, branili su se sa 10 igraca u svojih 16, valjali se i tukli krvnicki. Kad je pao taj gol (posle penala koji je onako ajde moze ali i ne mora, sudija ga je verovatno svirao zbog "opste slike" na terenu kao kompenzaciju za tucnjavu koju su nasi igraci trpeli na celom terenu) morali su se Vozdovcani malo otvoriti jer vise nisu imali sta da brane, i to je stvorilo prostor za nase igrace da igraju fudbal i oni su pokazali da to stvarno dobro znaju da rade. Do tog momenta uz ponavljam sramotnu Kizinu taktiku fudbala nije moglo biti, ono je bio neki maj-taj ili kakav slican borilacki sport do tada. Vozdovac je ubedljivo najgora i najseljackija ekipa koja iga najodvratniji fudbal koju sam u zadnje vreme gledao. Dobro je da nije bilo ozbiljnijih povreda medju nasima.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: 10. kolo: Vojvodina-Voždovac 3:0

Post by Daljac »

Potpis na sve što je Radoye rekao. Želim ovom klubu, sa sve stadionom sa tržnim centrom, na kojem ne igraju ni jedan ozbiljniji meč, selidbu u niži rang i ostanak u istom. To da su oni (ajde, uz prisustvo Babovića na terenu, što u njihovom slučaju menja malo stvar) musavima otkinuli bod, samo pokazuje koliko smo mi protiv istih u drugom kolu podbacili. Ekipa koja ni na koji način nije pokazala volju da igra danas fudbal, i hvala Bogu da su Džimi (konačno) pravovremenim izmenama i puka slučajnost naš tim poštedeli povreda.

Supića je većeg maltretiranja u drugom poluvremenu spasao desni bek voždovčana Kitanovski, na čije se prezime ustremila čitava pažnja i kreativnost navijača. Činjenica da je njegov otac igrao za nas (ukoliko se ja ne varam, došao iz Radničkog iz Niša i bio i sam više Kita nego novski) nije ovom momku pomogla da ne bude traumatizovan dobacivanjima psihijatrijske ustanove ,,Istočna tribina" stadiona Karađorđe. Pošto svlačionicu deli sa sramotom grada Gacka, i ovaj momak nam je hvatanjem za medunožje demonstrirao svoj profesionalizam.

Protiv Slobode rasterititi prvu jedanestoricu, spremiti se za naredni vikend i načiniti najveći korak ka jesenjoj tituli! Svi na JNA!
srkins
Posts: 1439
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 10. kolo: Vojvodina-Voždovac 3:0

Post by srkins »

Veoma bitna pobeda,rekao bi moglo je i ubedljivije da bude . Pankov i Lukovic sasvim lepo odigrali sto pokazuje da ipak imamo bar neke solidne zamene . Sada kup pa partizan,gledam nas gledam njihov raspored oni danas Jagodina pa u sredu OFK i onda u nedelju mi , a mi Sloboda pa oni,i sta znam ja bi rizikovao kup,izvedemo komplet rezervni sastav odmorimo startere plus nema mogucnosti da neko dobije kartone,crni ne smeju da odmaraju svoje igrace ipak imaju dve prvenstvene kup im odlozen.Jos ako sam dobro shvatio kup ove godine nista ne donosi,ako je tako po meni rizik se isplati.
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 10. kolo: Vojvodina-Voždovac 3:0

Post by ДушанСП »

srkins wrote:Veoma bitna pobeda,rekao bi moglo je i ubedljivije da bude . Pankov i Lukovic sasvim lepo odigrali sto pokazuje da ipak imamo bar neke solidne zamene . Sada kup pa partizan,gledam nas gledam njihov raspored oni danas Jagodina pa u sredu OFK i onda u nedelju mi , a mi Sloboda pa oni,i sta znam ja bi rizikovao kup,izvedemo komplet rezervni sastav odmorimo startere plus nema mogucnosti da neko dobije kartone,crni ne smeju da odmaraju svoje igrace ipak imaju dve prvenstvene kup im odlozen.Jos ako sam dobro shvatio kup ove godine nista ne donosi,ako je tako po meni rizik se isplati.
Да,пошто ће партизан са другом поставом победити ОФК-у,неопходно је одморити првотимце у куп утакмиици.
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: 10. kolo: Vojvodina-Voždovac 3:0

Post by prijatelj fudbala »

Nisam siguran koliko je pametno rizikovati u sredu sa rezervistima. Mnogo puta smo pokazali da nam psiha nije jača strana i da nam jako malo treba da padnemo. Da ne bude, ne daj Bože, da nas eventualno ispadanje iz kupa poremeti pred meč jeseni...
Locked