13. kolo: Rad-Vojvodina 0:0

User avatar
Milan
Posts: 4114
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

13. kolo: Rad-Vojvodina 0:0

Post by Milan »

Posto je ostalo samo dva dana do utakmice, bicu slobodan da otvorim temu. Igra se na Vracaru, sa pocetkom od 13h.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: Rad - Vojvodina, subota 13h

Post by Turija »

Najavljen i direktan prenos ove utakmice na RTV Vojvodina.
Nadam se da to neće puno uticati na one koji su odlučili da idu na ovo gostovanje.
Vreme je da na ovoj utakmici popravimo lošu tradiciju u mečevima sa Radom.
Srećno momcima na terenu, kao i našim navijačima na tribini.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
kuzma liman
Posts: 527
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: 13. kolo: Rad-Vojvodina, subota 13h

Post by kuzma liman »

Jel ima neki stream za nas gastarbajtere ?
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 13. kolo: Rad-Vojvodina, subota 13h

Post by ДушанСП »

Очекујем победу,али ме неће изнанедити ниједан други исход, с обзиром на претходне резултате.
User avatar
Milan
Posts: 4114
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: Rad-Vojvodina, subota 13h

Post by Milan »

kuzma liman wrote:Jel ima neki stream za nas gastarbajtere ?
Priznaj da si jedva cekao da ovo napises... :mrgreen:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1453
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 13. kolo: Rad-Vojvodina, subota 13h

Post by Neizlecivi »

Nisam opterecen rezultatom, naravno prizeljkujem pobedu, ali nije biti ili ne biti. Ocekujem,zahtevam i nadam se pre svega da su momci tokom ove pauze izasli iz one krize u kojoj su igrali jako mlak fudbal. Nadam se da ce vratiti u nasu igru ostrinu, zestinu i dozu neophodnog bezobrazluka.
Sto se tice ekipe, ja bih je malo premesao. Pre svega gore. Laza mi je bio mozda najslabija karika poslednje dve tekme. Mozda da se pruzi sansa Stojanovicu, mada ni sa njim ne vidim bilo sta bolje. Ocekujem takodje od Ivanica da bude organizator igre mnogo vise i bolje nego u prethodnoh utakmici, jer nam zaista treba...
Samo neka grizu!
limanfkv
Posts: 2829
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 13. kolo: Rad-Vojvodina, subota 13h

Post by limanfkv »

Ako cemo ici tamo da odigramo onako mlako i metiljavo kao u prethodne dve utakmice bolje i da ne putujemo na Vracar. Mislim da se Rad mora napasti od prvog minuta za nase dobro. Svako ko ih je napao odnosio je bodove, dok su razni "takticari" iste gubili. U napadu im zaista jako malo treba, stoga je neophodna nasa igra iz prethodnog dela sampionata, odn. prepoznatljiv pritisak na poslednju liniju odbrane koja je po meni najtanji deo njihove ekipe. Svako ko ih je muski napao sa vise igraca u zavrsnici dolazio je do bodova. U napadu su vrlo opasni pre svega preko Perovica, a i Jelic je pokazao da kada mu je dan svasta moze da uradi. Protiv Vozdovca je postigao neverovatnih 5 pogodaka na mecu. Ne pamtim da je jedan igrac izveo tako nesto u nasoj ligi.

U poslednjem kolu savladali su Jagodince u gostima sa 2:0 sto je za veliko postovanje. Ipak, tu se najbolje moze videti kako ne treba igrati protiv njih. Domacini su usli blago u mec, rano primili gol, onda jurcali sto pre da postignu izjednacujuci, i u toj nervozi zaradili crveni karton.

Rad nam tradicionalno ne lezi. Ako nista drugo barem necemo igrati u onom logoru koji se renovira. Na Vracaru smo znali cesto da pobedjujemo ili ostvarujemo barem pozitivne rezultate pa se nadam da ce i ovog vikenda biti tako. Nakon dva kiksa jako bitna utakmica da se vratimo na pravi koloksek. Nigde nisam procitao kakav nam je igracki saldo, odnosno sta je sa povredjenim Pekaricem i Alivodicem? Znanja znam da imamo, mislim da imamo i vrlo dobre sanse, ostaje samo htenje i ...ono dole. Rad je ekipa protiv koje se ni sekund ne smemo opustati i protiv koje se debelo mora nakvasiti dres.

Momci, samo borbeno! To je sve sto se od vas trazi i zahteva.
Gazi zgadiju!


12. kolo Jagodina - Rad 0:2
11. kolo Rad - crvena zvezda 1:2
10. kolo Mladost Lucani - Rad 2:1
9. kolo Rad - Ofk Beograd 1:1
8. kolo Rad - Radnicki KG 0:3
7. kolo Rad - Cukaricki 1:3
6. kolo Radnicki Nis - Rad 3:0
5. kolo Donji Srem - Rad 1:1
4. kolo Rad - partizan 0:4
3. kolo Vozdovac - Rad 1:6
2. kolo Rad - Borac 2:1
1. kolo Novi Pazar - Rad 1:0
Kup:
Rad - crvena zvezda 1:0
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 13. kolo: Rad-Vojvodina, subota 13h

Post by trelos gia fcv »

Na žalost...

...njihovu...biće 0:2 :devil:
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
limanfkv
Posts: 2829
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 13. kolo: Rad-Vojvodina, subota 13h

Post by limanfkv »

Dzimi Maric i Boba Novakovic na press konferenciji. Sutra definitivno bez Alivodica, ali se vraca Puskaric. Rad u punom sastavu.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=bFabujT7EeE[/video]

Press konferencija Rada
http://www.sportnetwork.rs/play/74275/r ... vih-bodova
Firma1989.com wrote: Окупљање у 10ч. испред југа, полазак у 10:30ч.

Цена гостовања је 300 динара са и 500 дин. без пропуснице.
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 13. kolo: Rad-Vojvodina, subota 13h

Post by budababa »

3:10 - "Vraća nam se Puškaš" :mrgreen:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: 13. kolo: Rad-Vojvodina, subota 13h

Post by the Gari »

Voša je u Beogradu sa Radom polovinu svojih utakmica odigrala nerešeno (14 od 28). Ja nekako kad pomislim na Rad, pomislim na "x". Prošle godine s tog gostovanja doneli smo tri boda posle nekih 17 godina, pa 'ajde da se pravimo da je to "prokletstvo" razbijeno i da se možemo vratiti u, kako to kažu u novinama, "pobednički niz. A koliko se sećam jedan remi sa Radom nam je i dobro došao. U poslednjem kolu sezone 2008/2009, Voša je postala vicešampion upravo tim bodom.
Trener je bio Džimi Marić 8)
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
21114
Posts: 148
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:28 pm
Location: Novo Naselje, favela, Maribor.

Re: 13. kolo: Rad-Vojvodina, subota 13h

Post by 21114 »

A na toj tekmi je onaj Peković Mitar ili kako mu je prezime, zajebao oba gola. Kao namerno da je grešio.
Legnem pijan, ustanem pijan, pa koji sam kuratz i spavao onda!
lazarr
Posts: 813
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 13. kolo: Rad-Vojvodina, subota 13h

Post by lazarr »

Sve pare dati na dovođenje kvalitetnog playmaker-a i brzog špic igrača.
Ako nema para, kredit treba podići.
Bez takva dva igrača nema ozbiljnog fudbala.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 13. kolo: Rad-Vojvodina, subota 13h

Post by laki »

Lopta ne moze da predje 2m po zemlji a da ne odskoci, ja bih poludeo da moram da igram na onom terenu.

Inace, nisam hejter, znam da mladi igraci ne mogu cele sezone da imaju istim ritam, pogotovo ako je on dobar, ali kad se setim one nase igre iz prvih 7 kola recimo, kada se nije znalo odakle preti veca opasnost po nase protivnike, i kada to uporedim sa ovim sto sada gledam, zaista ne znam sta da kazem. Ajde reci cu da se nadam da cemo opet nekada uci u tu formu u kojoj smo bili a do tada ocekujem samo borbenost i 100%centno pozrtvovanje igraca, koju, ruku na srce, bas i ne vidim. Sa ovakvom igrom nismo nista bolji od proseka jls timova.
Image
1892
Posts: 1040
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: Rad-Vojvodina, subota 13h

Post by 1892 »

Opet ću se ponoviti ali deluje nestvarno da mi imamo toliko kornera, prekida a niti jednu šansu ne stvorimo iz njih...
Come on you Reds!
Locked