18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by Radoye »

Voja wrote:
Radoye wrote:
laki wrote:Ja sam doziveo nervni slom PRE drugog gola kada je sviran kosarkaski faul za ciganiju. Gol me nije toliko iznervirao koliko taj dosudjeni prekrsaj u toj opasnoj zoni!
To.
Mislim da smo izasli sa pristupom utakmici,kakav smo recimo imali protiv Partizana kada smo ih kuci dobili cni mi se 2:0,kada je Mario dao Stojkovicu iz penala,da im ni 10 sudija ne bi pomoglo.Ipak mislim da je za ovaj poraz najveci krivac ili vise njih,u nasem timu
Red Marquis wrote:Kad se sve podvuče, ostaje ovo:

Ili su trener i igrači ušli u meč beskrvno jer su rešili da puste sportske prijatelje, što ukazuje da ih sve govnjavom motkom treba oterati jer su nam se popišali u lice.
Ili su trener i igrači sami po sebi beskvrni i nemotivisani, što ukazuje da ih sve govnjavom motkom treba oterati jer pišaju po ugledu kluba. Moje mišljenje je da je za vikend bio miks obe stavke.

Naravno, zajedno s njima, i one koji su rešili ovog gmaza od trenera da zadrže, kao i krivce za ovakvu selekciju igrača. Sve je prosto, samo je šteta što mi moramo da izduvamo od blizanaca da bi nekima došlo iz dupeta u glavu ko nam sve uništava tradiciju i dobro ime kluba.
Mi njima ne bi dali gol da se 3 dana igralo. Jednostavno nema ko da ga metne. A bogami ni ko da ga namesti.

Oni nama ne bi dali gol da se 3 dana igralo da su imali sudijski kriterijum isti kao i mi. Jedino sto su imali napaljenog Kataija kome se dig'o na Stari Klub, ostalo sve isto ili jos gore nego kod nas.

Slika i prilika fudbala u Srbiji. Tuga i jad.

A ovo gore za trenera, igrace i one koji su ih tu doveli, sve stoji.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Locked