18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

User avatar
gospodinFKV
Posts: 4765
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by gospodinFKV »

http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/1499 ... a-delijama" onclick="window.open(this.href);return false;

:pijanac: :pijanac: :pijanac:
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by severozapad »

[url]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/ ... 5c12e3897a[/url]

Ko moze neka se iscima do rupe, igra Vojvodina.
srkins
Posts: 1428
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by srkins »

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/1 ... pred-mreze" onclick="window.open(this.href);return false; po meni Kordic bi trebao da brani protiv crvenih,pa od Jagodine Vanju opet na gol,a Kordic da sl sezone bude prvi golman
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by laki »

Pod jedan, Korda nije dobio sansu jer je Vanja bio povredjen, ali da ne mracim. Pod dva, Korda je u odlicnoj formi, kakva rokada na golu pred ovako bitan mec, da li si ti Maricu normalan?! Gospode Boze!

Trece, pred ovaj mec ne znam sta da mislim. Znam da cemo pocepati jajare ako budemo imali onoliko zelje za igrom i dokazivanjem kao protiv Lucana. Medjutim, ako se setim utakmica sa blizancima iz prvog dela sezone, a vecina ovih igraca je igrala na tim utakmicama, onda se plasim debakla od nikad losijeg crvenog govneta.

Ko god od igraca cita forum, neka zna da je jedino bitno da daju svoj maksimum. Znaci da se bude blizu protivnickih igraca svakog momenta, da se ne da protivniku da igra. Nikakva mudrost, kao protiv Lucana. A napada sto se tice, ako se ne useremo, znam da cemo im odrzati fudbalski cas!
Image
User avatar
ernesto
Posts: 1202
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by ernesto »

http://www.mozzartsport.com/vesti/premo ... sale/99060" onclick="window.open(this.href);return false;



Ja bi ovo isprintovao i dao svakom igracu u svlacionici da procita pred sam izlazak na teren!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by Dejan »

Црвена звезда - Војводина

Субота, 07.03.2015 18:00 - Беoгрaд -
Делегат: ВУЈОВИЋ Љубиша
Главни судија: ГРУЈИЋ Данило
Први помоћни судија: ЈОВАНОВИЋ Владимир
Други помоћни судија: СТОЈКОВИЋ Урош
Четврти судија: ОЛАЈОШ НАЂ Матија
Први додатни судија: ВАСИЋ Александар
Други додатни судија: ТРАИЛОВИЋ Денис
Посматрач: ЧОЛИЋ Душан
Evo za one koji su zaboravili ko je Danilo Grujic
http://www.telegraf.rs/sport/153722-ska ... a-partizan" onclick="window.open(this.href);return false;

Treba klub javno da postavi pitanje zasto Mazic sudi mec Radnicki - Novi Pazar, a ne derbi mec!
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by Stexman »

Mogao je klub i da zatrazi izuzece sudije! Za svaki slucaj.
User avatar
Milan
Posts: 4111
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by Milan »

Pored ovoga sto je Dejan naveo, mislim da bi u klubu trebali da ispitaju Maricevo mentalno zdravlje! Naravno, pod uslovom da nije od njih dobio direktivu da stavi Vanju na gol...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
N13
Posts: 2008
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by N13 »

Na zvaničnom piše da je Kordić bolestan. Verovatno i njega uhvatio ovaj grip.
Ne brinem za golmana previše jer imamo mnogo jaču odbranu nego što cigani imaju napad. Tamo je jedino Katai u formi, i pošto igra po levoj strani, voleo bih da Pankov odigra opet desnog beka. U defanzivi je dosta jači od vasilića. Verujem da bi u dzep strpao Kataija.
Ne mogu opisati koliko mi krivo što Meri neće igrati ovaj meč. Ubeđen sam da bi pokidao.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2026
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by churguzijanac »

N13 wrote:Na zvaničnom piše da je Kordić bolestan. Verovatno i njega uhvatio ovaj grip.
Ne brinem za golmana previše jer imamo mnogo jaču odbranu nego što cigani imaju napad. Tamo je jedino Katai u formi, i pošto igra po levoj strani, voleo bih da Pankov odigra opet desnog beka. U defanzivi je dosta jači od vasilića. Verujem da bi u dzep strpao Kataija.
Ne mogu opisati koliko mi krivo što Meri neće igrati ovaj meč. Ubeđen sam da bi pokidao.
Potpuno se slazem, Meri bi odvalio cak i povredjen. Da odigra 30-45 min udje u 3 sanse zabije 2 komada i to je to!

Uzgred ne svidja mi se sto nam je Grujic dodeljen, a jos manje mi se svidja sto klub nema reakciju. Taj nas je krao kad god nam je sudio, cak i kad smo dobili sektase u njihovom lavoru 0:1, 2011, pred kup. Kad je odsvirao kraj bio je vidno razocaran sto nije imao iole kriticnu situaciju da moz' da navuce. Naravno za kup je delegiran Veselinovic koji je mnogo manje suptilan u kradji u odnosu na Grujica. Svi znamo kako se to zavrsilo.

Sa druge strane, mislim da mu je u vecem interesu da sjebe ciganiju.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by Nikola »

Svi na lažnu marakanu!
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9634
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by Voja »

Sto se taktike tice mislim da zaustavljanjem Stojanovica zavrsavamo 80% posla. Smatram da je trenutno najbolji igrac lige i strasno mi je zao sto ga nismo mi doveli. Za Rajkovica mislim da bi mnogo bolje bilo da mu sutiramo cesce van 16 metara,ali... Ko da sutne? :( Bilo kako bilo,vreme ce biti idealno za fudbal,publike bar po najavi nikad vise na Vosi... Pravi momenat da se stvari postave na svoje mesto. Imamo slab i gotovo da i nemamo marketing,a bolji od pobede danas mozda i ne postoji. Ponovo se javlja nada,zelja za pobedom,ponovo drma adrenalin... Nadam se da ce oko 20h prerasti u euforiju,da necu ostati uz tv k'o posran. SRECNO MOMCI!!!
Image
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by pedjans »

Siguran sam da smo cak i u ovom sastavu bolji od cigana koji su po svemu vidjenom neopisiv sljam od ekipe. Brine me Vanja koji se u prvom delu sezone zaista nije proslavio, pogotovo u posledjim kolima. Naravno, tu je i neki idiotski kompleks koji izgleda ponovo sticemo kad gostujemo olosu. Ono sto najvise brine je nova bliskost nase uprave sa ciganskom, sto bojim se ukljucuje i politicku (partijsku) bliskost. Ako sve bjde regularno, tesko da cemo izgubiti, ali...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9634
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by Voja »

Strateg Maric najavljuje da dolazimo po bod :frown: :frown: :frown:
Image
ultra komsa
Posts: 402
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by ultra komsa »

Idemo ljudi glavu gore,dobijamo ih sigurno.Dignite pare na kladionici,vreme je da Babic i Mijat zasijaju.Iz 2 u 2,strelci vec pomenuti momci.
Locked