23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 0:1

User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 0:1

Post by KoKanidja »

Ова тема је требала давно да се покрене.
Људи морамо да схватимо важност ове утакмице за наш Клуб.
Такмичарски вероватно најбитнија утакмица у сезони где не смемо да изгубимо.

Нашим играчима неће нигде бити теже него тамо, јна и маракана не могу да се пореде са притиском који ће бити на њих са препуних трибина уз терен.
Ако ми тамо не одемо да им дамо подршку минимум као у београду, онда боље да више ни не идемо на гостовања.
Морамо да схватимо да сад кад је најтеже, да им нико неће помоћи тако што ће остати код куће уз телевизор или livescore.
Знам да нас је мало остало и да нам се свима смучио фудбал који играмо, али сада је оно када морамо показати да ми и даље верујемо у Клуб, да и даље верујемо у нашу причу, и да само тако заједно можемо до победе и у најгорим условима.
Дајте све од себе и одложите све обавезе, позовите сваког као некада, докажите да можемо.

Видимо се.
ПОЛАЗАК АУТОБУСИМА ТАЧНО У 8 УЈУТРУ.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
limanfkv
Posts: 2835
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 23.коло Нови Пазар - ВОЈВОДИНА, субота 16ч

Post by limanfkv »

www.firma1989.com wrote:Очекује нас јако важна утакмица у борби за Европу и због тога је јако битно да одемо у великом броју и помогнемо клубу да победи и освоји три бода. СВИ У НОВИ ПАЗАР!!!

ПРИЈАВЕ СУ ОБАВЕЗНЕ У ШОПИ(среда, четвртак и петак 17-20ч.) ИЛИ НА ТЕЛЕФОН 065/5551989, цена гостовања је 300дин. са пропусницом(важе исток и запад) и 500дин. без пропуснице.

ТИ СИ ПРИЧА МОГ ЖИВОТА!
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 23.коло Нови Пазар - ВОЈВОДИНА, субота 16ч

Post by budababa »

Al' ste nestrpljivi... :mrgreen:

Topli (i krajnje nenadani) mlazić urina, što se spustio za vrat svakog navijača Vojvodine koji je prošlog četvrtka očekivao lagani pobednički valcer nad telom davljenika iz Kruševca, nije nikako prijao, pogotovo što su fetiši te vrste vrlo učestali u poslednje vreme, probivši prag tolerancije čak i najprefinjenijim hard-core mazohistima. I dok je gotovo kristalno jasno da je treće mesto sada samo san poput onog da se dinar vrati na kurs od 100 za evro ili da Ruška Jakić uđe u finale izbora za Mis Univerzuma, „stara dama“ se i dalje batrga i sledi izlizanu uzrečicu da „Evropa nema alternativu“, stiskajući dupe pred dahtačima za vrat koji su sada bliže nego ikad. Da stvar bude gora, kao u poznatoj bajci, Crvenobelkapu put nanosi baš pred vučju jazbinu, u taj strašni Novi Pazar odakle se, neki vole da preteraju pa kažu, „vraćaš ili bez glave ili bez bodova“. Ruku na srce, Pazarci jesu surovi ugostitelji, bar što se terena tiče, ali ne treba smetnuti sa uma da je nepredvidivi mentolski „stari klub“ do sada više gloginja (čitaj: bodova) izmlatio po tuđim krošnjama nego po novosadskim. Stoga, od toga da li će u Vošinoj lepinji (a dobra vest je da se u nju vraćaju popularni premazi „Mijat“ i „Pekar“) završiti sva tri, jedan ćevap ili će biti serviran „vegetarijano“ direktno će zavisiti i raspored ova dva tima na četvrtom i petom mestu lige. Za one koji raspodelu kebaba žele da isprate uživo, Firma organizuje „bus iznenađenja“, uz tradicionalno neželjenu pratnju pola policijskog sindikata kada je u pitanju gostovanje u Raškoj. Za sve ostalo, tu je Mastercard.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, subota 16h

Post by Brick Liman »

Budke opet udara književnost :lala:
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 23.коло Нови Пазар - ВОЈВОДИНА, субота 16ч

Post by borrissey »

budababa wrote:...
:klanjanje:
limanfkv
Posts: 2835
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, subota 16h

Post by limanfkv »

Budo care.

Jagodina - Novi Pazar 1:3

[video]https://www.youtube.com/watch?v=QvPSvxGY-WY[/video]

Svi uslovi za pobedu su tu. Igramo jadno, gubimo `de ne treba, atmosfera jadna, gotovo da niko ne veruje u pobedu, znaci bice tesko, bice 0:3.
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, subota 16h

Post by PanonskiFantom »

Budo :cheers:
Vise nista nije isto!
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, subota 16h

Post by KoKanidja »

Морам још једном ово да поновим.
Морамо да схватимо да сад кад је најтеже, да им нико неће помоћи тако што ће остати код куће уз телевизор или livescore.
Дајте све од себе и одложите све обавезе, позовите сваког као некада, докажите да можемо.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, subota 16h

Post by Qr0nJa »

Buda- Tarzanija :mrgreen:
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, subota 16h

Post by zukenp »

Mazic i kompanija iz Madrida,sude sutra..
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, subota 16h

Post by laki »

Prenos?
Image
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, subota 16h

Post by zukenp »

Vidim da arena vise ne pominje,jer tad prenose zvezdu.Nasa lokalna se jos nije izjasnila,misljenja sam da ce biti direktnog prenosa.Za gostujuce navijace ce postavit montaznu tribinu na jugu,sto je najbolje,jer sto da se pola istoka isprazni zbog tampon zone.
User avatar
Turija
Posts: 10676
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, subota 16h

Post by Turija »

Zuke, zašto se TV Novi Pazar ne izjašnjava o prenosu ove utakmice?Da li su oni do sada prenosili sve vaše mečeve u Novom Pazaru?Da li vas lokalna TV prati i na gostovanju?
Meni je mnogo jasnije zašto RTV ne prenosi ovaj meč.Žalosno je (po FKV i nas navijače) što se desila apsurdana situacija da od kada nas je RTV počela prenositi /skoro redovno/ mi smo igrali sve gore i gore, do toga da je interesovanje za fudbal, koji Voša demonstrira pred TV auditorijumom, palo ispod svakog minimuma.
Nikad nas RTV nije toliko prenosila, a nikad gori fudbal nismo igrali.
Stvarno tragično.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, subota 16h

Post by zukenp »

Zato sto im je to praksa,uglavnom se izjasne na dan utakmice.Dal zbog navijaca(da bude sto vise)il zbog prava prenosa (koje ima arena),ne znam.Sto se tice dosadasnjih meceva kuci,iskreno se ne secam kad smo igrali poslednji put pred publikom :) pa ne znam,a one bez publike,kao i na strani,prenose.Nekad ,neku vazniju utakmicu prenose,i kad ima publike,zbog ljudi u inostranstvu,kojih ima dosta,i koji prate sve ovo.Upravo zbog tog mislim da ce mozda prenositi ,ali nisam siguran,i to cemo znati sigurno tek koji sat prije meca.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9700
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, subota 16h

Post by Voja »

Nekada sam imao naviku da okupljam veliki broj prijatelja kada igra Vosa u TV prenosu,da bih uticao na njih i "otvarao" im oci,da vide za koga oni navijaju,a ko ustvari igra najlepsi fudbal u zemlji.Neka davna prosla vremena. Sada zbog transfera blama vecinom utakmice iscekujem sam,duboko skriven u nekoj od soba,daleko od svih i sa nadom da cu docekati bar 25.minut,a da zaspati necu. Sta ocekivati sutra? Ne vidim ama bas nijedan adut na nasoj strani.Nije NP toliki kvalitet koliko smo mi smesni.I bilo kako da igraju,koliko god ocajni da budu,ako zadrze sam RITAM u mecu kao na dosadasnjim pocepace nas. Meni samo jedna stvar nije jasna,na osnovu cega mi pretimo Pazarcima i najavljujemo (gotovo) sigurna TRI boda!? :o Zna li se to nesto? :roll:
Image
Locked