23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 0:1

User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1107
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, subota 16h

Post by naseljekolumbija »

sta promasi ovaj gacan gacin
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, subota 16h

Post by Grouch »

limanfkv wrote:Nista novo. Cisto informativno, sve nase kladionice se oslanjaju na svetske bukmejkeri, odnoso rade prepisivanje kvota. Jedino je slucaj sto vece uplate na nasu ligu uglavnom cesce idu u lokali u Srbiji, a ne preko. Stoga se kvote regulisu prema uplatama.

Alal vera za prenos.
Nisi u pravu,nase kladionice mnogo bolje poznaju nasu ligu od stranih kladionica i nema potrebe da prepisuju.Naravno za sve ostale lige to je tacno sto si rekao ali to u ovom nasem kontekstu nema nikakve veze.
Inace,ovo palamudjenje sa kladionicama bi trebalo zabraniti na forumu.Neko je napisao da je na nas kvota otisla na 9,5 pa bi bas voleo da mi taj strucnjak onda objasni kako je sad uzivo,na poluvremenu, na nas kvota 1,6?Oce se reci,kad sve znate eto vam kvota na NP 6,25 pa se obogatite...
User avatar
Turija
Posts: 10676
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, subota 16h

Post by Turija »

limanfkv wrote:Koristi refresh kad zabode. Meni tako radi.

Dobro odigrano prvo poluvreme, daleko bolje nego na prethodnim utakmicama. Da je bilo vise smirenosti mogli smo dati jos jedan. Pazar umalo da postigne iz prekida i jedne nase greske. Sve u svemu, ima jos mnogo mnogo da se igra, mislim da ako isti rezultat bude do 60. minuta donosimo 3 boda za Novi Sad.
Isto se tako patim, ali igramo iznenađujuće dobro.Malo škripi u odbrani, ali nadam se da ga nećemo primiti. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
21114
Posts: 148
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:28 pm
Location: Novo Naselje, favela, Maribor.

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, subota 16h

Post by 21114 »

Nas je NP ugasio ovu tekmu. Još 15+ min do kraja, ali prave nam decu na terenu. Pankov i Pekarić najbolji.
Legnem pijan, ustanem pijan, pa koji sam kuratz i spavao onda!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3843
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, subota 16h

Post by Red Marquis »

"Zašto se ja uopšte probudi da dođem ovo da gledam" -komentar lika iz publike koji se čuo :mrgreen: To se ja svakog drugog vikenda pitam.
Io odio Belgrado
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1107
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, subota 16h

Post by naseljekolumbija »

Toooo bre, :dance2: nadam se da je neko naplatio kvotu 9,5. Poserem im se na kvotu
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, subota 16h

Post by ogi »

Svaka cast momci! Pobeda na teskom gostovanju!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, subota 16h

Post by PanonskiFantom »

Svaka čast momcima! Iz ovog isprekidanog prenosa Pankov mi delovao odlično.
Vise nista nije isto!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1107
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, subota 16h

Post by naseljekolumbija »

21114 wrote:Nas je NP ugasio ovu tekmu. Još 15+ min do kraja, ali prave nam decu na terenu. Pankov i Pekarić najbolji.
Ma da, pravili decu i na kraju ga izduvali :whistler: , desavalo se
srkins
Posts: 1433
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, subota 16h

Post by srkins »

Jako bitna pobeda ,redko ko uzme Pazaru 3 boda u gostima ,vratili smo se na +4 jos je i DS pobedio OFK pa nam je i to islo na ruku sledeca dva kola igramo protiv Borca kuci i Vozdovca u gostima ako pobedimo obe smesi nam se Evropa
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8845
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, subota 16h

Post by Radoye »

Relativno zanimljiva utakmica, barem po JSL standardima, kod nasih se primecuje pozitivna promena u pristupu igri, vise se trcalo i pritiskalo na protivnika a manje se stojalo u mestu i sirilo ruke. Imali smo i srece u par situacija u odbrani, skripi jos stosta u nasoj ekipi ali s obzirom na neka od skorasnjih izdanja ne bi trebalo da budemo nezadovoljni sa ova tri boda. Samo da se ne zaustavi na ovome, nego da nastavimo da gradimo na onom pozitivnom sto smo danas pokazali i onda plasman u Evropu ne bi smeo da dolazi u pitanje.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, subota 16h

Post by Ultra slanina »

Imao sam dojavu od igrača koji mi je rekao da će biti dvojka ali nisam hteo da pominjem na forumu :mrgreen:

Ili sam jednostavno odigrao 2 i ukenjalo me :mrgreen:

Image

ne mogu da prežalim što nisam uhvatio kvotu 9 ko me j**e pa ne idem na knap da uplaćujem.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, subota 16h

Post by Dejan »

Svaka cast!
1892
Posts: 1053
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, subota 16h

Post by 1892 »

Namesteno, znao sam, cuo na akva doriji da je Misa Kosanovic namestio jer sledece sezone dolazi kod nas :mrgreen:

Elem moram priznati da sam prezadovoljan igrom tj Zaginom taktikom, delovali smo kao pravi tim, u svakom trenutku se znalo ko je za sta zaduzen, a visoki presing je definitivno doneo pobedu, jer je ono drvo Tintor bio glavni organizator igre Pazara, Kecap, Pavlovic i Brazilac totalno bezopasni. Na kraju korektan aplauz za Mirka Ivanica od pazarske publike.
Come on you Reds!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1466
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 23. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, subota 16h

Post by Neizlecivi »

Pankov je zaista odigrao dobro! I da pohvalim Stojanovica, nije klasa da daje gol na svakoj tekmi, ne ulazi u sanse, nema realizaciju, ali ovu tekmu je poprilicno dobro skakao i odlagao loptu drugima, a kada se pogleda konstitucija protivnickih stopera, to je dosta tesko. Sledeci je Borac! Ako odigraju sa ovoliko zelje, ima nade....
Locked