25. kolo: Voždovac-Vojvodina 1:0

limanfkv
Posts: 2842
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

25. kolo: Voždovac-Vojvodina 1:0

Post by limanfkv »

Sutra u 17:00 igramo sa Vozdovcem u okviru Jelen Super Cirkusa. Utakmice se koliko ja znam igra na stadionu krova trznog centra.

Image

Firmino obavestenje za sutrasnju utakmicu:
Firma1989 wrote:Први пут имамо прилику да бодримо наш клуб на новом стадиону Вождовца, а надамо се и првој победи на том терену. Идемо у што већем броју да направимо лепу увертиру пред утакмицу са партизаном у недељу.

СВИ НА ВОЖДОВАЦ!!!

Окупљање код југа у 14ч. полазак бусева у 14:30ч. цена гостовања је 300дин. са пропусницом(важе исток и запад) и 500дин. без пропуснице.
Vozdovac je na konferenciji za stampu najavio kao prvu sansu za opstanak u elitnom takmicenju. Vrlo bitna utakmica nakon poraza protiv Borca za Fk Vojvodinu, posebno ako se uzme u obzir da nas najveci rival za kvalifikacije za LE, Novi Pazar kod kuce docekuje Napredak. Ocekujem mrtvu utakmicu i 1:0 za nas golom rukom iz ofsajda Pekaric Nina. Nikada ih nismo pobedili na strani inace.
Zbog povreda u timu neće biti tri standardna igrača – Vasilić, Gaćinović i Tumbasević. Dobra vest je da se nakon povrede u ekipu vraća Radovan Pankov.
http://www.fkvojvodina.rs/2015/04/cilj-uvek-isti/" onclick="window.open(this.href);return false;

Verujem da ce se na krovu naci i "nasa deca" koja ne budu u protokolu za utakmicu. Posto ste prosle nedelje mogli do lazne marakane i beograda, verujem da vam nece biti problem i ove srede kada nas tim igra. Blizu su autokomanda i Zaplanjska ulica. Bedni humanoidi, zelim vam sve najgore u zivotu, a u karijeri barem dve povrede tipa prelom noge ili sjebavanje ukrstenih ligamenata.
User avatar
Milan
Posts: 4200
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 25. kolo: Vozdovac - Vojvodina, sreda 29.04.2015., 17h

Post by Milan »

Na koga ciljas u poslednjem pasusu?
POŠTO OBRAZ ???!!!
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Re: 25. kolo: Voždovac-Vojvodina, sreda 17h

Post by Akcent »

Zna li se nesto o povredi Vasilica? izgledalo je prilicno gadno..
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
User avatar
Salvador
Posts: 1082
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 25. kolo: Voždovac-Vojvodina, sreda 17h

Post by Salvador »

limanfkv wrote:...
Verujem da ce se na krovu naci i "nasa deca" koja ne budu u protokolu za utakmicu. Posto ste prosle nedelje mogli do lazne marakane i beograda, verujem da vam nece biti problem i ove srede kada nas tim igra. Blizu su autokomanda i Zaplanjska ulica. Bedni humanoidi...
Zašto ne reći imena? :deal:
Poimence ih nabrojati da svi znamo sa kim imamo posla :twisted:
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 25. kolo: Voždovac-Vojvodina, sreda 17h

Post by pedjans »

Sve to polako ali sigurno gubi značaj, jer nepovratno tonemo. Ipak, ko normalan može uopšte više da stavlja u tim Gaćinovića i Babića, koji su prodati i u ovoj skrnavoj ligi mogu još jedino da se povrede ili da se sprdaju na terenu? Valjda je jasno da oni do kraja više ne treba da ulaze. S druge strane, razmere rasula su tolike da čak ni to više nije važno. Ne sećam se naše utakmice koju sam dočekivao sa toliko ravnodušnosti kao ovu.
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 25. kolo: Voždovac-Vojvodina, sreda 17h

Post by budababa »

Akcent wrote:Zna li se nesto o povredi Vasilica? izgledalo je prilicno gadno..
Koliko sam čuo, i on je bio dovoljno "fit" da ode na "najveću svetkovinu" srpskog fudbala. Info uzmite sa određenom rezervom, nisam dobio potvrdu.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: 25. kolo: Voždovac-Vojvodina, sreda 17h

Post by Grouch »

limanfkv wrote:...

Verujem da ce se na krovu naci i "nasa deca" koja ne budu u protokolu za utakmicu. Posto ste prosle nedelje mogli do lazne marakane i beograda, verujem da vam nece biti problem i ove srede kada nas tim igra. Blizu su autokomanda i Zaplanjska ulica. Bedni humanoidi, zelim vam sve najgore u zivotu, a u karijeri barem dve povrede tipa prelom noge ili sjebavanje ukrstenih ligamenata.
Pridruzujem se lepim zeljama za buducnost tim debilima.U isto vreme kad tvoj A tim igra prvenstvenu utakmicu oni idu da gledaju one zlikovce???Imena govana pod hitno...
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 25. kolo: Voždovac-Vojvodina, sreda 17h

Post by Nikola »

budababa wrote:
Akcent wrote:Zna li se nesto o povredi Vasilica? izgledalo je prilicno gadno..
Koliko sam čuo, i on je bio dovoljno "fit" da ode na "najveću svetkovinu" srpskog fudbala. Info uzmite sa određenom rezervom, nisam dobio potvrdu.

Ja imam info da nije tacno da je Vasilic bio na laznoj marakani. Vise mi ta prica deluje kao skretanje paznje sa losih rezultata i loseg rada Vranjesa, Dundjerskog i tzv struke!

Djumi vrati se!
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Re: 25. kolo: Voždovac-Vojvodina, sreda 17h

Post by One and only »

Kako je Vasilic mogao da bude u bg, kada je ovde odigrao prvo poluvreme?

Ali mogu da pretpostavim ko je sigurno bio.
United of Vojvodina
Vojkan
Posts: 135
Joined: Sat Jun 21, 2014 7:14 pm

Re: 25. kolo: Voždovac-Vojvodina, sreda 17h

Post by Vojkan »

Ko je bio?Predsednik?Pa sta on je predsednik ZSLS,i trba da ide!!Ide na sve derbije zasto ne i na ovaj!?
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 25. kolo: Voždovac-Vojvodina, sreda 17h

Post by budababa »

Njihova utakmica je kasnila sat vremena zbog nereda, ali nebitno... U pitanju je bila košarkaška utakmica cigana i neko organizovano gledanje ovde u gradu, sa još nekim ljudima iz kluba. Izvinjenje zbog nepotpunog infa (tako čuh, "žurio da gleda zvezdu", pa sam automatski povezao sa fucom).
Nikola wrote:Vise mi ta prica deluje kao skretanje paznje sa losih rezultata i loseg rada Vranjesa, Dundjerskog i tzv struke!
Druže, debelo si pogrešio... Kakvo skretanje pažnje, pa ja sam prvi za njihov odlazak iz Vojvodine. Na zadnjem sastanku sa predsednikom kluba sam baš zbog njihovog "učinka" i postavio pitanje svrsishodnosti dalje saradnje sa njima. Nisam baš dobio ubedljiv odgovor.

Hajde da se vratimo temi.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3988
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 25. kolo: Voždovac-Vojvodina, sreda 17h

Post by Rabba »

Ćurko i Stojanović izgleda u startnoj, Pankov umesto Vasilića, Rogač umesto Tumbasevića... Nadam se da neće Ivanić završiti na krilu... Ofanzivno smo tupi spektakularno...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1111
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 25. kolo: Voždovac-Vojvodina, sreda 17h

Post by naseljekolumbija »

http://www.mozzartsport.com/uzivo-prenos/utakmica/20203" onclick="window.open(this.href);return false;
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 25. kolo: Voždovac-Vojvodina, sreda 17h

Post by lazarr »

http://www.rtvnp.rs/tv/rtvnpuzivo" onclick="window.open(this.href);return false;

Novi Pazar- Napredak za sada 1:1

Napredak ima igrača više i penal a magarac prebacuje gol kao u ragbiju.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1470
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 25. kolo: Voždovac-Vojvodina, sreda 17h

Post by Neizlecivi »

Ima i Vozdovac igraca vise. Pankov u 83. dobio drugi zuti...
Locked