Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by limanfkv »

User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by madda fakka »

Videlo se da sredina nije uigrana no valjda ce se popraviti. Puska bio na visini zadatka na sredini terena. Ako im damo 2 brza gola mislim da oni nama ne mogu dati gol jos 4 utakmice da igramo... Vidimo se na Karadjordju 9.7.!
I Bog je Slaninar...
FALCAO 09
Posts: 34
Joined: Tue Sep 27, 2011 9:38 pm

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by FALCAO 09 »

Kao sto neko rece 0:0 vrlo vrlo opasan rezultat! Gol u gostima se morao dati. Posebno protiv ovakve ekipe. Bice muke u revansu ako ih ne otvorimo na vreme ili ako nam koji slucajem daju gol. Ne znam sta da kazem tj mislim, dal su noge teske zbog priprema, znam kako je to :) , dal neuigranost tima, dal GRC, jer dosta igraca je danas prvi put igralo vaznu utakmicu u svetom dresu Vojvodine. Mrdakovic iskusan, zna da odigra pa me zato jos vise zacudilo kako ono nije zabio-nekako mlako je sutnuo. Ono sto mi se svdja je dosta cesto igra do noge i pokusaj pasa i stvaranja viska. Ako se momci uigraju bice to dobro. :lala:
FALCAO 09
Posts: 34
Joined: Tue Sep 27, 2011 9:38 pm

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by FALCAO 09 »

I da, meni su ovi skroz crveni dresovi tj treca garnitura BRUTALNI!!! :D :) Jednostavno lepo. :mrgreen: E sad svako ima svoj ukus i misljenje.
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by Salvador »

Uglavnom je manje-vise sve receno, pa samo da dodam par svojih glavnih utisaka:
- Dinga prijatno iznenadjenje, za dete koje igra prvu seniorsku utakmicu odradio vrlo sigurno
- Po meni Ivanic mora u sredinu, mnoogo je jaci I korisniji, dok mi Palocevic nije ostavio utisak da zasluzuje u prvi tim
- Tim jos dosta neuigran, moze to biti mnogo bolje sledeceg cetvrtka
- Rezultat realan, ali zaista steta sto nismo ucackali na kraju jer smo imali idealnu priliku. Zato, sledeceg cetvrtka treba odigrati ofanzivno kao protiv Trencina prosle godine, nema nikakvog razloga da taktiziramo.

Jedno pitanje, jel ima sanse da Mijat zaigra na krilu, a Comi u sredinu umesto Palocevica?
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by pedjans »

0:0 je rezultat koga sam se črilično bojao.

Ipak, mislim da je naša igra za ovu fazu bila dosta dobra, vidi se da ćemo biti mnogo bolji nego proletos. Ima par stvari koje sam zapazio:

- Dinga je ogroman potencijal, ali su ovo ipak utakmice za iskusnije igrače, kako sam i pre pisao. Naravno, dečko treba da igra u odgovarajućim mečevima ove sezone, odličan je.
- Paločević ne može da bude u timu kad igra Ivanić, otvara se prevelika rupa u sredini, inače nije da ne zna. Bojim se da će se ovo rešiti tako što će Ivanić otići.
- Nismo im dali 2-3 komada samo zato što Ivanić i Stanisavljević još nisu uigrani sa Mrdakovićem, ali i to se tokom tekme poboljšavalo, nadam se da će iduće nedelje biti mnogo bolje.
- Stamenić delovao odlično, za mene otkrovenje
- I Nastić bio mnogo bolji nego do sada, u prvom poluvremenu uklizavanjem sprečio da dobijemo gol.
- MTK šljam, matori, spori, bez kondicije, ali ne potpuno bezopasan.

U revanšu se treba čuvati crvenog kartona ili dobijanja gola u ranoj fazi. Ako sve bude normalno, morali bismo ići dalje.
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by Casual 1989 »

Meni je mnogo drago sto je igrao Dinga. Nase dete, kulturno, lepo vaspitano, cini mi se kapiten reprezentacije Srbije u svom uzrastu. A te price da su ovo utakmice za iskusnije igrace mi ne pije vodu, evo vam ga iskusni i prekaljeni Pavicevic zvezdin pa dobio crveni u 3min.
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by budababa »

Za prvu takmičarsku utakmicu i nije tako loše, uz sve okolnosti (povrede Pekarića i Ćurka, odmaranje Pankova). Ćomi i dalje deluje kao vezivno tkivo tima i velika bi gre'ota bila prodati ga sada. Prijatno iznenađenje je i mali Stamenić, koji ima potencijal da izraste u opakog igrača. Napad nedorečen, pojedine situacije smo morali rešavati mnogo brže i završiti posao već u prvom meču. Zadnja linija pomalo nesigurna, ali treba imati na umu da je ovo ipak bio rezervni štoperski par, a kako je meč odmicao i oni su se konsolidovali i igrali sve sigurnije. Sreće smo imali u dva navrata, jer malo ozbiljniji napadači bi efikasnije rešili one dve situacije koje su mirisale na gol za njih (neuhvaćen volej krajem prvog poluvremena i šut Torghelea na povratnu loptu koji je Žakula "skinuo"). Rezultat po meri, s tim što ne smemo sebi dozvoliti da primimo gol, jer deluje da nismo još dovoljno naštimovani da možemo olako dati dva-tri komada ikome, a da nije u pitanju FAP iz Priboja.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by Rabba »

Pojačanja loša danas osim Mrdakovića koliko toliko, Ivanić na krilu praktično neupotrebljiv, Dinga kiksao dosta, ali podnošljivo, bez obzira i na onaj crveni koji je trebao dobiti. Puška u vezi je trajno rešenje, nadam se da je to jasno kao dan svima u klubu. Stameniću je mesto u 11. Zašto nije bilo Asanija danas? Sad će on da bude sklonjen zbog menadžerskih igrača?

Inače, ojadio sam kladionicu na Kairatu... Dupla sreća :lol:
Last edited by Rabba on Fri Jul 03, 2015 11:44 am, edited 1 time in total.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by recni galeb »

Meni je opet zasmetala paznja i nega nasih igraca prema lopti, ne daj Boze da je neko jako udari i da je povredi slucajno... :cry:
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by MiSmoFKV! »

recni galeb wrote:Meni je opet zasmetala paznja i nega nasih igraca prema lopti, ne daj Boze da je neko jako udari i da je povredi slucajno... :cry:
Mislim da su poceli da jedu, sutevi mi se cine jacim. Npr ono Ivanicevo, kad je pogodio spoljni deo mreze, povratna Sekulicu kada je on preko gola sutirao, Puskaricev sut iz daljine direktno u golmana.
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by angua »

Onih par kombinacija Ivanica i Mrdakovica pred kraj utakmice su bili odlicni. Kad odrade par treninga zajedno bice i bolje i mislim da ce tad i efikasnost da dodje. Naravno ukoliko Ivanic ne bude na krilu.
Meni je malo cudno bilo sto nema Asanija, da probija po desnoj strani. U momentima kad smo ih stisnuli da je jos on odande vrsio pritisak bili bi opasniji.
Sve u svenmu nije bilo lose i mislim da bi trebalo da ovo prodjemo.
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by Djisa »

Svi pricaju o dobroj utakmici (uzevsi naravno da je nov) Mrdakovica. Po meni je bio uz Nastica i Dingu, ubedljivo najgori na terenu. Nijedan prodor napred, nijedan pas napred, nijedno pravovremeno otvaranje, apsolutno nekoristan. Od njega sam ocekivao nesto jedan na jedan, makar da pokusa kad je blizu ili u kaznenom (uzevsi u obzir i njegove godine i brzinu), ali da nijedan prodor ne ide napred, nego samo nazad, ja sam jako razocaran.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by Milan »

Nisam baš zadovoljan utakmicom iz razloga što je ekipa MTK jako loša. Da smo igrali protiv nekog jačeg, mislim da se ne bi dobro završilo po nas. Previše smo grešili, previše mlakih pasova, previše presečenih lopti, loših dodavanja... Nadam se da je sve to posledica neuigranosti i da će se to ubrzo popraviti. Utakmicu sa ovakvim protivnikom treba rešavati pre revanša. Sve u svemu, nadam se laganom prolasku u sledeće kolo...


Što se dresova tiče, a neulazeći u ocenu kvaliteta istih, jedna stvar mi nije jasna. Nije prvi put u zadnjih 5-6 godina da imamo priliku da se Evropi predstavimo u našoj crveno-beloj kombinaciji, a to ne činimo. Evropa je uveliko zaboravila naše slavno ime, pa bi bar specifična kombinacija naših boja mogla da doprinese "pamtljivosti" našeg kluba. Ne znam ko bi o tome trebao da vodi računa, ali bi mogao početi...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Forza Voša
Posts: 574
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by Forza Voša »

Ja mislim da nije korektno da ocenjujemo bilo koga na osnovu vidjenog jer da nije bilo poslednjih 10 minuta mogao bi slobodno reci da je to jedna od losijih utakmica Vojvodine u poslednjih par godina. Mi nemamo (bolje da se kaze da juce nismo imali) igru i da sve sto smo uradili jeste posledica individualnog kvaliteta Ivanica i Stamenica.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Locked