Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by laki »

Ivanic je najbolji igrac u FKV bio juce na terenu. Ako tako nastavi da igra, ode on u inostranstvo u ovom prelaznom roku, samo se nadam NE ZA ISPOD 2 MILIONA. ZNACI NE ISPOD 2 MILIONA! JEL CUJETE OVO, NESPOSOBNA UPRAVO?!

Ko nije u stanju da ovakvog igraca proda za 2+ miliona, taj ne zna ni svoje dupe cestito da obrise, potpisujem to!
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3835
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by Red Marquis »

Moguće je da su meni neke stvari promakle gledajući kroz mrežu iza gola, ali kanda mi je nešto promaklo u vezi tog Paločevića. Ništa ja nisam od njega video, ako je to plej za ovu godinu, biće veselo. Mrdaković -ono šta sam ja očekivao je da će malo da trči, ali da ako bude u šansi videće se da je gol igrač, a dobio skroz suprotno i to me baš brine. Lako će se on uskladiti sa ekipom vremenom, ali kad dobije loptu umesto prave centarforske završnice izgledao je kao mešavina Ćurka i Stojanovića (naravno, pregrub sam, bolji je od njih, ali slabo je ono juče bilo).

Ćomi previše odskače od ekipe, teško da će ostati. Očekujem impresivnih 700-800 hiljada za njega i da završimo zauvek priču o jednoj vanserijskoj generaciji koju smo prodali za šaku riže.
Žakula - iskreno, nadam se da će da brani do četrdesete, boljeg nećemo naći.
Đurić - dovoljno dobar za MTK, a bez obzira na par grešaka biće od Dinge nešto. Nije on kriv što mu je premijera u prvom timu bio evropski meč.
Bekovska linija, onako. Neko je odlično primetio za Vasilića - taj nikad neće biti ni najgori ni najbolji na terenu. Nastiću želim da vidim leđa što pre, sa ovim pacerima to se nije videlo, ali već protiv Čuke ima da zaškipi po toj strani.
Sekulić podnošljiv, Puška dobar(valjda je sad jasno da mu je mesto u sredini kao i prvoj postavi), Stameniću postepeno povećavati minutažu i pripremati ga za prvotimca.

Ono šta ne valja : pojačanja su nam kesa, ja ništa nisam video od trojke koja je stigla, pogotovo od Paločevića i Stanisavljevića. Opet očekujem da kuburimo sa efikasnošću ove godine. A nešto ne mogu da zamislim sliku da kad se Mery oporavi mi igramo sa dva napadača. Uveren sam da je negde u prostorijama kluba okačeno da je igranje sa dva napadača najstrožije zabranjeno u Vojvodini.
Io odio Belgrado
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by Mare »

laki wrote:Ivanic je najbolji igrac u FKV bio juce na terenu. Ako tako nastavi da igra, ode on u inostranstvo u ovom prelaznom roku, samo se nadam NE ZA ISPOD 2 MILIONA. ZNACI NE ISPOD 2 MILIONA! JEL CUJETE OVO, NESPOSOBNA UPRAVO?!

Ko nije u stanju da ovakvog igraca proda za 2+ miliona, taj ne zna ni svoje dupe cestito da obrise, potpisujem to!
Čuj da dobiju dva miliona. Pa prodali su Babića, Gaćinovića, Poletanovića, Veselinovića (pozajmili), Radoju, Sergeja i za sve njih jedva prebacili dva miliona, kako onda da očekujemo da sad dobiju dva miliona "samo" za Ivanića.

Nismo ni svesni koje smo blago imali i kako smo ga proćerdali, sreća pa smo makar taj kup izvukli na ime te generacije talentovanih klinaca, makar nešto.

Ovo su sve transferi u poslednjih godinu dana, e sad zamislite da je na čelo kluba došlo neko malo veće "mudo" sa nešto svojih para i sa makar par klikera u glavi i zadržalo samo ovo gore što je prodato u zadnjih godinu dana ne više od dve cele sezone. Veurjem da bi mu se to dobro isplatilo. Da bi posle dobio mnogo više nego što je uložio za te dve cele sezone. Kakva bi to sredina terena bila sa Ćomijem, kad bi se ti klinci uigrali i pustili da se igraju fudbala sa šljamom JSL, ne bi mogli ni sa sudijama da nas spreče da uzemmo duplu krunu. Mislim da bi smo već posle prve sezone uzeli i titulu i uz malko povoljniji žreb plasirali se u kup Uefa, a onda dobiješ pare od učešća u kupu UEFA, odmah skoči i cena tvojim igračima, pa polako prodaješ jednog po jednog za velike pare i dovodiš opet adekvatne zamene za mnogo manje para ili iz svoje škole. Sistemski radiš, ali pre toga stisni bulju, uloži i istrpi par sezona. Najbolji primer je Čuka, koliko su napredovali u par sezona. Imaju pare, ne moraju da rasprodaju tim, već ih drže na okupu već par sezona i rezultat je vidljiv, ostvarili su za njih najveći uspeh od kad postoje. Osvojili su treće mesto i uzeli kup, evo ih sad tuku Slovence u gostima. Oni su tim formirali tako što su morali da kupuju igrače, a mi smo ih imali (stvorili) u svom dvorištu.
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by tulip »

Dobro je to sinoć delovalo u Pešti, mada sam očekivao više. Očigledno je da je većini igrača, evropska premijera vezala noge u prvom poluvremenu, ali je zato u drugom to sve delovalo dosta korektno. Trkački smo za klasu bolji i spremniji od mađara i u tom segmentu može da nam parira samo onaj njihov crnac. Oni su dominantniji samo u skok igri i možda su delovali čvršće i iskusnije u duelima, ali smatram da to neće imati uticaja na revanš u Novom Sadu.
Međutim, mi revanš kao i svaku našu narednu utakmicu moramo započeti sa Ivanićem kao centralnim veznim igračem, a ne filozofirati i izvlačiti ga na krilo. Dečko je ubica na tom mestu što je i dokazao u poslednjih 20 minuta kolko je imao prilike da to igra. Da li će Sekulić ili Paločević zbog toga morati na klupu, nebitno je uopšte. Lično bih voleo da pokušamo sa samim Puškarićem na zadnjem veznom,a da Ćomi i Paločević budu kreativci. Stameni može da započinje većinu utakmica jer se vidi da je stasao, dok bih umesto Dinge voleo da vidim Pankova.
DAJ GOL!!!
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by limanfkv »

tulip wrote: Međutim, mi revanš kao i svaku našu narednu utakmicu moramo započeti sa Ivanićem kao centralnim veznim igračem, a ne filozofirati i izvlačiti ga na krilo. Dečko je ubica na tom mestu što je i dokazao u poslednjih 20 minuta kolko je imao prilike da to igra. Da li će Sekulić ili Paločević zbog toga morati na klupu, nebitno je uopšte. Lično bih voleo da pokušamo sa samim Puškarićem na zadnjem veznom,a da Ćomi i Paločević budu kreativci. Stameni može da započinje većinu utakmica jer se vidi da je stasao, dok bih umesto Dinge voleo da vidim Pankova.
Potpisujem. Da vidim jednom da igramo bez dva zadnja vezna, pa da mogu da umrem.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by Nevernik »

Mare wrote:Čuj da dobiju dva miliona. Pa prodali su Babića, Gaćinovića, Poletanovića, Veselinovića (pozajmili), Radoju, Sergeja i za sve njih jedva prebacili dva miliona.
Matematika ti nije jača strana :)

Ovo je verovatno najgori tim Vojvodine u zadnjih desetak godina. Ivanić i 10 dunstera.
Što pre smanjite očekivanja biće vam lakše.

Imamo kvalitet za jedan gol mesečno... valjda ćemo uspeti da ga zabijemo sledeće nedelje pa da gledamo još malo evropskog fudbala.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by gospodinFKV »

Mare wrote:Čuj da dobiju dva miliona. Pa prodali su Babića, Gaćinovića, Poletanovića, Veselinovića (pozajmili), Radoju, Sergeja i za sve njih jedva prebacili dva miliona, kako onda da očekujemo da sad dobiju dva miliona "samo" za Ivanića.
Prebacili smo i 3 miliona. Tragicno jeste, ali nije bas toliko tragicno. Jedina greska je to sto su nam u upravi pilicari koji nisu mogli izdvojiti sredstva za goruce probleme i sacekati kraj svetskog. Mada, ni onda ne bismo dobili neke astronomske pare za Mijata i Babaru, jer je poznata nasa finansijska situacija, ali bismo se svakako nasli na zelenoj grani konacno...

Ivanic ne vredi 2 miliona. Mozda iz Dinama da ode za 2 miliona, ali odavde za milion i da se sutamo u dupe. Razumem ja tu ludacku ljubav prema klubu i prepaljenost, ali treba nekad biti realan, pogotovo kad su transferi u pitanju. Manje cemo se razocarati posle...
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by Mare »

Ma znam ljudi da smo dobili nešto više para, nego poenta je da smo mi rasprodajom gore navedenih igrača, ako ništa drugo trebali sad biti u plusu a ne još uvek u debelom minusu i na ivici egzistencije. Druga, po meni bolja opcija je bila, stisnuti se, zadržati tu talentovanu generaciju i ići i svesno u finansijski minus radi nekih rezultata i buduće finansijske koristi od mladih i talentovanih igrača. Uzmimo primer Sergeja, čovek se zadržao u prvom timu 6 meseci, znači bukvalno je odigrao jednu polusezonu i odma smo ga brže bolje prodali za cca 800k EUR. To je tragedija, takvog talenta smo gledali kod nas samo 6 meseci.
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by limanfkv »

Naime, samozvani predsednik UO Zoran Pavlović je, kao zastupnik firme „Friends&football internacional LLC", dana 19. marta 2014. godine, zaključio sa našim klubom, koga je predstavljao Radislav Rabrenović, Ugovor o ustupanju ekonomskih prava br. 95/14, kojim je stekao 25 odsto prava koja pripadaju klubu prilikom transfera igrača Srđana Babića i Mijata Gaćinovića u inostranstvo i to za navodno dugovani iznos od 168.000 evra po osnovu provizije koja mu navodno pripada za transfer igrača Miroslava Stevanovića u špansku Sevilju. Potpredsedniku UO Dragoslavu Vukoviću, kao vlasniku DOO „Vuković 1967”, pripalo je 50 odsto prava za Sergeja Milinković-Savića za iznos od 360.000 evra, koji je, za razliku od svog predsednika, i uplatio, a na osnovu ugovora br. 129/14 zaključenog 28. aprila 2014. godine. Navedenim ugovorima predviđeno je da naš klub ne može zaključivati ugovore o transferima navedenih igrača bez njihove saglasnosti.

Pročitajte više: http://www.sportal.rs/news.php?news=127153" onclick="window.open(this.href);return false;
Pavlovic 25% transfera za Mijata i Babica za 0 dinara, tj. dug kluba prema samome sebi. Ova uprava je prodala ostatak od 75% za 1,4 miliona eura. Svakako je bilo glupo prodavati igrace pre prvenstva, ali kad zagori-zagorelo je.

50% Sergeja za 360.000 (verovatno opet duga).

Podsetnik cisto.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by Radoye »

Sergeja svakako ne bismo gledali vise jer Sergej nije hteo da ostane vec je, koliko je meni poznato, insistirao na odlasku (tj. ne on licno koliko njegova familija). Uslovljavali su Vanjin transfer u Mancester pustanjem Sergeja u Belgiju. A za Vanju smo tada dobili vise novca nego sto realno vredi, tako da smo ukupno sa njima dvojicom u tom trenutku relativno jos i dobro prosli.

Sad, da je bilo sanse da Sergej ostane pa da smo ga prodavali nakon ovog svetskog, to je vec drugi par gaca. A i pitanje je da li bi da je ostao kod nas napredovao ovoliko koliko je napredovao ili bi stagnirao. Vidite samo Ducu kakav je bio kod nas i kako je eksplodirao otkad je otisao.

Tragedija je da nam igraci odlaze bez da sastave celu sezonu u prvom timu (tragedija je i kad odu bez 2-3 komplet sezone), a imali smo primera gde su igraci odlazili posle bukvalno dve utakmice, nazalost to je realnost fudbala u Srbiji gde sve sto iole vredi gleda sto pre da pobegne i izvuce se iz kaljuge menadzera koji sastavljaju timove, sudijskih navlacenja, namestenih utakmica i unapred podeljenih trofeja.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
fkvoša1914
Posts: 37
Joined: Wed Jun 10, 2015 2:12 pm

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by fkvoša1914 »

Mare wrote:Ma znam ljudi da smo dobili nešto više para, nego poenta je da smo mi rasprodajom gore navedenih igrača, ako ništa drugo trebali sad biti u plusu a ne još uvek u debelom minusu i na ivici egzistencije. Druga, po meni bolja opcija je bila, stisnuti se, zadržati tu talentovanu generaciju i ići i svesno u finansijski minus radi nekih rezultata i buduće finansijske koristi od mladih i talentovanih igrača. Uzmimo primer Sergeja, čovek se zadržao u prvom timu 6 meseci, znači bukvalno je odigrao jednu polusezonu i odma smo ga brže bolje prodali za cca 800k EUR. To je tragedija, takvog talenta smo gledali kod nas samo 6 meseci.
Nikad mi neće biti jasno da neki ljudi kao da žive sa Alisom u zemlji čuda.
Klub je bio u blokadi, ovo što iz glave se samo sećam je milion i nešto vuković da je blokirao klub, pa mu se na kraju dalo nešto blizu 400.000e, Moreiri 360.000e, Miškoviću za Abubakara 350.000e ako se ne varam, veliki dug ka Karin komercu, onda Mojsov, Green, Vulićević itd...
Igrač kad ne dobije 3 meseca platu može na svoju ruku da promeni sredinu. Kakva je bila situacija dobro je i prošlo, mada se slažem da je moglo i bolje. Kome treba da se zahvalimo na takvoj situaciji u klubu je več pravo pitanje.
Ali ne znam kojom magijom ljudi zamišljaju da smo mogli zadržati tu generaciju sa obzirom na dešavanja oko kluba.


Inače ja sam dosta zadovoljan našom igrom, kad sam video da nam je MTK protivnik dosta sam strepeo. Ali u ovom prvom duelu se vidi da smo bolji tim od Madjara. Nadam se kad se još malo uigramo da ćemo imati više rešenja u završnici akcija. Dinga je ispao par puta, ali sa obzirom da mu je ovo debi pokazao je da može izrasti u dobrog igrača.
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by Chana »

Nevernik wrote:Ovo je verovatno najgori tim Vojvodine u zadnjih desetak godina. Ivanić i 10 dunstera.
Što pre smanjite očekivanja biće vam lakše. Imamo kvalitet za jedan gol mesečno...
Neverniče, mogao bi da promeniš nick u "Murinjo" - kada Ti to već sad vidiš posle 90 minuta PRVE zvanične utakmice :mrgreen:
Da si makar sačekao revanš - ali brže bolje, da se opljuju igrači...
Vidiš za razliku od Tebe, ja "u žurbi i ishitreno" - tvrdim da je ovo jača ekipa nego proletos :!:
Još kada Ćomi i Raša budu u egal formi sa ostatkom ekipe, + kada kasnije zaigra Mary, bićemo jači 25 - 30%...

Stanite malo sa kritikama i primedbama. (čast izuzetcima...)

Ovo je bila prva utakmica u Evropi ove sezone na koju smo i otišli sa generalnim saznanjem da smo od mogućih - dobili najtežeg protivnika.
Ili su VEĆ zaboravljene priče i komentari pred ovaj dvomeč :?:
A, budimo iskreni, i Zaga je postavio igru tvrđe, sa nezaobilaznim duplim zadnjim veznim, sa Mićom - kontrašom, itd.
Verovatno i on usled manjka informacija ili pod utiskom da smo dobili preteškog protivnika...

Čim su videli da Mađari nisu Barselona, pa još kada su ovi fizički pali od 70-tog minuta, naša "još neuigrana" ekipa je zaigrala bolje.

Kod nas se iz aviona vidi ko je najbolji igrač: ĆOMI SLANINAR :!:
A sigurno nije profitirao propuštanjem priprema, zarad turističkog razgledanja Češke u organizaciji mafije iz FSS i onog beskičmenjaka Dodića :!:
Ja sam vrlo zadovoljan igrom Puškarića, koji je pretrčao kilometre, oduzeo i podelio "x" lopti, imao i par, ali ishitrenih, šuteva.
Mali Stamenić je već igrač i u svakoj utakmici na kojoj želimo da se situacija "rastrese" - on mora biti na terenu.
Što se pojačanja tiče, u prvom poluvremenu su bili prosečni, čak mi je Paločko privukao pažnju sa majstorskom promenom strane i par dugih, preciznih pasova. Stanisavljević je zato kasnije popravio utisak, dok je Paločević pao i Zagi čestitke na ubacivanju malog Urketa.
Mrdaković je u prvih 15-20 minuta bez prevelike potrebe leteo okolo i umarao se - bez nekog rezultata. Više mi se svideo onim odlaganjima lopte, pravovremenim i idealnim pasom prema Ivaniću, kao i duplim pasom sa Urketom kada sam već video loptu u mreži - da ne beše onog Sremca - baksuza, Vukmira.
Čovek od 37 godina - 1 grešku nije napravio, sve lopte poskidao, čak i Mrdaka sprečio da postigne prvenac...
I mene ne oduševljava Vasilić svojim igrama, to je baš ono: "nit smrdi, nit miriše" - ali on je prilično siguran, ukoliko se Mogli ne pokaže.
Mali Dinga je veliki talenat, ali ne bih voleo da bude potrošen, ili da doživi Nastinu sudbinu: stalno bude u timu, diže samopouzdanje i igra sve bolje, a onda da ga nigde nema...
Ipak je trenutna realnost: Pekarić - Pankov ili Đurić - Pankov
Ma, dajte Pankova i umesto Vasilića - sigurno neće biti problema, Raša je čisti German po fudbalskim manirima i navikama...
I opet, ponavljam pitanje koje me "mori" već neko vreme:
Šta je sa Fimićem, koji je godinu dana stariji od Dinge :?:

Dokle smo došli, ako ja treba da branim Nastu :?:
Kada je bila aktuelna opcija sa odlaskom Nastića na sever Evrope, ja sam se podsvesno radovao - em što više neće biti pljuvanja tog momka, em što će igrati mali Radović - koji će biti još bolja opcija.
Ali čemu kritike Nastića, posebno u jednom od postova gde je pomenut kao jedan od 2-3 najlošija :!:
A ovaj put, po mom skromnom mišljenju:
Nastić je u odbrani bio najbolji, a u timu generalno - jedan od najkonstantnijih svih 90 minuta, uz gorepomenute i "predstavljene", kao i sigurnog (ne i u ispucavanjima i degažiranju) Žaka i vrlo dobrog Đurića, koji se dobro našao Dingi, da ga smiri posle kikseva.

NAPOMENA:
Dinga je napravio onaj PRENESPRETAN prekršaj, ALI NIJE BIO ZADNJI IGRAČ - tako da NIJE MORAO da dobije crveni, pa i nije :deal:

Sačekajmo koji dan, nadam se mnogo boljem izdanju na Karađorđu, BEZ TENZIJA, PRITISKA I MORANJA, nego polako, sigurno i pametno - svih 90 minuta, daj Bože bar po jedan gol u svakom poluvremenu - za prolazak u 2. kolo kvalifikacija LE :!:
A ako se slože kockice, zaigramo onim drajvom pokazanim protiv Spartaka - može biti i više od onih 3-0...

DAJTE DA STANEMO UZ OVE MOMKE I POMOGNEMO IM DA ODU ŠTO DALJE, SVIMA NAM JE TO U INTERESU :!: :!: :!:

A što se komentara o porazu Budućnosti od Spartaksa tiče, ne bi sigurno bilo 1-3 da su im svirana 2 ČISTA PENALA.
To možete i sami da vidite na cca 02:30 i 04:54 ovog snimka: https://youtu.be/SgSG34obiR8" onclick="window.open(this.href);return false;
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3835
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by Red Marquis »

Za nas koji smo bili u Pešti, neko je uploadovao čitav meč. Kojom majstorskom tehnikom RTV je ovo snimio, pa da im je mikrofon bio u studiju u Novom Sadu bolje bi se čuli.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=oKGGypoAJUQ[/video]
[video]https://www.youtube.com/watch?v=qNGmAuZv04c[/video]
Io odio Belgrado
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by Avangarda »

Ja delim misljenje sa Neizlecivim, samo bih uz Ivanica, spomenuo i Zakulu koji je vise nego solidno odradio svoj posao. Ivanic je jedini nas igrac koji moze nesto da uradi sa loptom u nogama, a svi ostali se sa loptom u nogama snalaze kao ja u spejs satlu. Sve se svodi na to da kad imaju loptu u nogama gledaju samo da je se sto pre oslobode na najmanje rizican nacin i "uvale" loptu nekom drugom saigracu, a cak i tu su cesto gresili. Sa takvim pristupom bez preuzimanja odgovornosti, bez lucidnosti, bez hrabrosti jako je tesko stvoriti sansu i uraditi nesto u napadu. Kad to provale protivnici i zatvore Ivanica, igracemo dobro poznati jalovi fudbal koji ce se svoditi na visok posed lopte iz niza kratkih pasova oko centra terene, dok neko ne pogresi i ne dobijemo gol iz kontre.

Neki ce reci ovo je tek prva utakmica, ali zaboravlja se da je Zagorcic vec bio trener Vojvodine i tada je sa dosta jacim timom od ovog danasnjeg igrao slican fudbal kao i protiv MTK, tvrdo i bez ideje... Nismo gubili, ali smo i slabo pobedjivali. Takodje ne mogu mu zaboraviti ni totalno kukavicku postavku igre iz beca protiv rapida, gde nas jeste sudija ostetio, ali mi tad za 90 minuta nismo dva puta presli polovinu i igrali smo bunkercinu od prve sekunde kao da igramo protiv barse, a ne protiv rapida.
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
User avatar
Forza Voša
Posts: 574
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by Forza Voša »

Avangarda wrote:Neki ce reci ovo je tek prva utakmica, ali zaboravlja se da je Zagorcic vec bio trener Vojvodine i tada je sa dosta jacim timom od ovog danasnjeg igrao slican fudbal kao i protiv MTK, tvrdo i bez ideje... Nismo gubili, ali smo i slabo pobedjivali. Takodje ne mogu mu zaboraviti ni totalno kukavicku postavku igre iz beca protiv rapida, gde nas jeste sudija ostetio, ali mi tad za 90 minuta nismo dva puta presli polovinu i igrali smo bunkercinu od prve sekunde kao da igramo protiv barse, a ne protiv rapida.
+1

Vojvodina nema igru i to me brine vise nego bilo sta drugo na sportskom planu.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Locked