Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by budababa »

Дневник wrote:Важе старе претплатне карте

За реванш утакмицу 1. кола квалификација за ЛЕ између Војводине и МТК, из новосадског клуба су нас обавестили, важиће старе претплатне карте.

У току ове недеље очекује се да ће у продају бити пуштене и нове годишње улазнице, о чему ће гледаоци благовремено бити обавештени.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by Junior »

Živo me zanima da li ćemo ikad dočekati sezonu u kojoj će sezonske biti puštene na vreme i bez nekakvih zajebancija...
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK (0:0), četvrtak 20:30h

Post by ŠoneVoša »

Miljan Mrdaković za BUTASPORT.RS: Kvalitetniji smo od MTK, igraćemo na gol više!

- Pripremljeni smo maksimalno, dočekujemo njihov dolazak, fizički smo spremniji od njih, a igrački da i ne govorim.

http://butasport.rs/fudbal/miljan-mrdak ... -gol-vise/" onclick="window.open(this.href);return false;

:cheers:
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK (0:0), četvrtak 20:30h

Post by Junior »

Ulaznice će se prodavati na dan utakmice. Zapad 500, istok 300, sever 200. Ponovo bez Pekarića.

http://www.fkvojvodina.rs/2015/07/ulazn ... -utakmice/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.fkvojvodina.rs/2015/07/dr-bo ... van-ekipe/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK (0:0), četvrtak 20:30h

Post by Nikola »

Kontam da bi i Filip Visnjic pre ubacio Stemenica nego Palocevica!!!
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK (0:0), četvrtak 20:30h

Post by Baltazar »

Ne znam šta imate protiv Milka. Sve što je odigrao je odigrao korektno. Ima iskustva za ovakvu utaknicu. Dingino preskakanje omladinske ekipe može u ovoj utaknici da bude pogubno i za njega i za tim, kada MTK bude imao više prostora u napadu. Sada nam je potrebnije iskustvo nego mladost. Rezultat po svaku cenu. Par štopera Đurić- Novaković
Vojvodina, jedna jedina!
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK (0:0), četvrtak 20:30h

Post by srkins »

Baltazar wrote:Ne znam šta imate protiv Milka. Sve što je odigrao je odigrao korektno. Ima iskustva za ovakvu utaknicu. Dingino preskakanje omladinske ekipe može u ovoj utaknici da bude pogubno i za njega i za tim, kada MTK bude imao više prostora u napadu. Sada nam je potrebnije iskustvo nego mladost. Rezultat po svaku cenu. Par štopera Đurić- Novaković
Pankov-Djuric da se ja pitam bi bili par stopera.Milko zna solidno da odigra 80 minuta ali u 10 ostalih napravi gresaka za tri utakmice,ima velike padove koncentracije ,i beze mu u tim zutim minutima igraci na sve strane. Jedina dilema meni bi bila da li Stamenic od starta ili od nekog 65-70minuta kako oni totalno padnu sa kondicijom,i onda njega ubaciti da ih muci po levoj strani.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK (0:0), četvrtak 20:30h

Post by gospodinFKV »

srkins wrote:
Baltazar wrote:Ne znam šta imate protiv Milka. Sve što je odigrao je odigrao korektno. Ima iskustva za ovakvu utaknicu. Dingino preskakanje omladinske ekipe može u ovoj utaknici da bude pogubno i za njega i za tim, kada MTK bude imao više prostora u napadu. Sada nam je potrebnije iskustvo nego mladost. Rezultat po svaku cenu. Par štopera Đurić- Novaković
Pankov-Djuric da se ja pitam bi bili par stopera.Milko zna solidno da odigra 80 minuta ali u 10 ostalih napravi gresaka za tri utakmice,ima velike padove koncentracije ,i beze mu u tim zutim minutima igraci na sve strane. Jedina dilema meni bi bila da li Stamenic od starta ili od nekog 65-70minuta kako oni totalno padnu sa kondicijom,i onda njega ubaciti da ih muci po levoj strani.
Pankov od pocetka obavezno, kakav Milko, nemojmo se tako grubo saliti...

Stamenica treba uvoditi postepeno, kao Mijata, pogotovo u ovako ranoj fazi sezone, kad protivnici nisu spremni 100% za svih 90 minuta. Momak je brz, eksplozivan i talentovan, ali smo to videli iz 15ak minuta i jos uvek ne znamo kako ce odigrati kada bude dobio da igra 70. Mislim da vise moze dati ekipi ako udje na 20min, pa ih izlomi tako umorne, nego da igra 70, pa da ga tuku ti madjarski Spalevici poput Torgelea. Taj je vise vikao na sudije i sirio ruke, nego sto je fudbala igrao. Ono sto je malo ko primetio, a niko nije spomenuo je to sto Dinga sa svojih 17 godina nije naseo na konstantne provokacije Torgelea, koji je na sve moguce nacine pokusavao da izvuce iz njega taj drugi zuti. Cak mu je Dinga i lakat jedan smestio iskusno, da niko nije video. :lala:
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK (0:0), četvrtak 20:30h

Post by Ultra slanina »

Ulaz će ipak biti džabaka u četvrtak.
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK (0:0), četvrtak 20:30h

Post by Salvador »

Nadam se da cemo u revansu gledati Ivanica na poziciji centralnog (ofanzivnog) veznog, a Palocevica na klupi (nije jos zreo az prvi tim).
Isto tako, Pankov ili Dinga u kombinaciji sa Djuricem (Dinga je cak mozda i bolje resenje jer su se proslog cetvrtka ipak uigrali).
Mrdakovic umesto sto daje intervjue bilo bi bolje da se skoncentrise da pogodi gol kada sledeci bude imao priliku kao u Pesti...

Treba odigrati maksimalno ofanzivno, bez taktiziranja i na gol vise.
Vidimo se u cetvrtak :cheers:
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK (0:0), četvrtak 20:30h

Post by Marcello »

Ultra slanina wrote:Ulaz će ipak biti džabaka u četvrtak.
Da, to je najnoviji info, međutim, svako će morati da "podigne" na blagajni besplatnu ulaznicu.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3835
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK (0:0), četvrtak 20:30h

Post by Red Marquis »

Ko još ozbiljan u dva dana menja svoju izjavu o cenama karata? Pa dajte jednom budite dosledni u nečemu.
Io odio Belgrado
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1462
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK (0:0), četvrtak 20:30h

Post by Neizlecivi »

Ajde leba vam sada ne laprdajte. Nikome se ne moze ugoditi! Besplatan ulaz, a sada i to smeta?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK (0:0), četvrtak 20:30h

Post by Radoye »

Neizlecivi wrote: Besplatan ulaz, a sada i to smeta?
"Daj pet karata! Ili pet ili nijedna!" :mrgreen:

http://i.ytimg.com/vi/SmRY9YRTvdE/maxresdefault.jpg
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3835
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK (0:0), četvrtak 20:30h

Post by Red Marquis »

Neizlecivi wrote:Ajde leba vam sada ne laprdajte. Nikome se ne moze ugoditi! Besplatan ulaz, a sada i to smeta?
Nije im ovo prva sezona u klubu pa da još rešavaju stvari u hodu.
Smeta zato što se pokazuje nedoslednost. Da su preključe rekli besplatno, ne bi bio problem. Gaze sami svoju reč.
Posle kad budu najavljene sezonske, što bi ih neko uzeo ako za koji dan opet promene odluku? Samo se pokazuje koliko se svemu pristupa neozbiljno. Evo sad, što bi neko kupio dres, kad možda i njegova cena bude drugačija?
Io odio Belgrado
Locked