Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK (0:0), četvrtak 20:30h

Post by Grouch »

@Red Marquis:poptpuno si u pravu,neozbiljnost kluba bez ikakve potrebe.Razumem da imamo mnogo vece probleme ali zasto ne moze neko da se nadje u klubu da resava manje?U cemu je problem da se odstampa 1000 sezonskih i da se puste u prodaju pre prve utakmice u sezoni?U cemu je problem da se sedne 15 minuta i da se razmisli koliko ce kostati karte za MTK?Itd itd,milion sitnih problema koji vrlo lako mogu da se rese,recimo u vezi stadiona o cemu sam pisao u temi o stadionu da se ne ponavljam.
Sto se tice besplatnog upada,sasvim dovoljno je bilo,ako se uopste i daje besplatno, da se pusti dzabe upad na istok i/ili sever i to je to,da ne moze svaki indijanac bas da se baskari na zapadu...
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK (0:0), četvrtak 20:30h

Post by Neizlecivi »

Imali ste danas sastanak u lozi kluba na zapadu. Mogli ste pitati i cuti neke nove stvari.
Sto se tice ulaza, ajde da su rekli besplatno, pa promenili i rekli placa se, jos bih razumeo vase nezadovoljstvo... Ovako ljudi su odlucili da bude besplatno, jesu mogli odma, ali sta smeta ljudi?
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK (0:0), četvrtak 20:30h

Post by tulip »

Grouch wrote: Sto se tice besplatnog upada,sasvim dovoljno je bilo,ako se uopste i daje besplatno, da se pusti dzabe upad na istok i/ili sever i to je to,da ne moze svaki indijanac bas da se baskari na zapadu...
Pazi šta pišeš i kako pišeš kauboju, da te ne bi kakav tomahavk pogodio sa istoka ili severa. Treba da te je sramota.
DAJ GOL!!!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK (0:0), četvrtak 20:30h

Post by Neizlecivi »

Nisam hteo da prokomentarisem taj deo cisto iz razloga sto se nadam da je mislio na to da oni koji dodju cisto da bi dosli ne treba da uzivaju u "luksuzu" zapada.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK (0:0), četvrtak 20:30h

Post by gospodinFKV »

Da je samo zapad besplatan, opet bih dao pare i dosao na istok. Nema tog luksuza koji moze da zameni nasu plebs tribinu :lala:
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK (0:0), četvrtak 20:30h

Post by Grouch »

tulip wrote:
Grouch wrote: Sto se tice besplatnog upada,sasvim dovoljno je bilo,ako se uopste i daje besplatno, da se pusti dzabe upad na istok i/ili sever i to je to,da ne moze svaki indijanac bas da se baskari na zapadu...
Pazi šta pišeš i kako pišeš kauboju, da te ne bi kakav tomahavk pogodio sa istoka ili severa. Treba da te je sramota.
Moze samo sa istoka da me pogodi posto sam na severu :) .Ne znam kako si shvatio tu moju recenicu,ocigledno pogresno,poenta je da ako se vec nekom daje besplatan upad red bi bio da taj nesto i vrati klubu pa da odere grlo na severu a ne da sedi na zapadu i gricka semenke,da dodje na zapad jer je zasticen od eventualne kise inace mozda ne bi ni dosao itd.Umesto da gomila mladih ljudi u punoj snazi dodje na sever,da da zescu podrsku,dobar deo njih ce presedeti na zapadu,pa kad se sledeci put bude naplacivalo bole ce ih da uopste i dodju.To je poenta i ne znam kako drugacije se moze tumaciti ta moja recenica...
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK (0:0), četvrtak 20:30h

Post by borrissey »

Ma dajte bre, Karađorđe se pretvara u najlon pijacu. Danas pecto dinara, sutra džabe, prekosutra dž samo istok, pa sever... Kako ne shvatate da nije problem u tome što su kapije otvorene, već što ne postoji apsolutno nikakav sistem koji normalan čovek može da isprati u vezi sa kartama. Po milioniti put pišem ovde da smo mi imaoci sezonskih karata (pogotovo za istok), namagarčeni dosta godina u nazad. Pa jebote, koji sam k**** kupovao sezonsku za istok prošle godine, kad je pola sezone bio besplatan ulaz. Ja ću naravno kupiti i ove i svake naredne, ali razumem one koji su besni, jer se neko tamo, uz kaficu i tompus, igra njihovim novcem.
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK (0:0), četvrtak 20:30h

Post by Djisa »

Mislim da je trebalo dati istok i sever besplatno, a zapad 300 dinara. Jer bi onda masa pohrlila na istok i na prenosu bi delovalo da ima vise ljudi na stadionu, a posto ce dosta ljudi gledati koji nisu nasi navijaci, stvorio bi se utisak kod njih da je stadion popunjen. I to je marketing.
Pa da se ne ljubimo!
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK (0:0), četvrtak 20:30h

Post by pedjans »

Mislim takođe da je istok trebao biti besplatan, a sever možda isto. Malo se pribojavam ovog sutrašnjeg meča, kvalitetniji smo ali i neuigraniji. Danas putujem, ali ću bogami prilično drhtati očekujući rezultat. Jedan od onih gadnih mečeva: ako pobediš svi će reći da je to normalno, a ako izgubiš biće katastrofa. Pritom protivnik nije baš potpuno kriminalan. Nezgodno, a u velikoj meri lomi i celu sezonu.
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK (0:0), četvrtak 20:30h

Post by Marcello »

Komentar preuzet sa "021.rs"

"Navijač - sramota
Upravu FK VOJVODINA treba da je sramota,sat vremena stojim u redu i čekam da podignem ulaznice za večerašnju ulaznicu,kad tamo dele jednu ulaznicu po ličnoj karti.Džaba priča da vodim porodicu na utakmicu!Treba da ih je sramota,da se nisu uplašili punih tribina?Kako da detetu kažem da ne može da ide sa mamom i tatom na utakmicu?
Bolje da su i bile simbolične cene,verovatno bi sebi i svoj porodici priuštio gledanje utakmice.
Ovako hvala vam na BESPLATNIM KARTAMA
."

Gospodski klub????? Najseljačkiji klub u regionu!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK (0:0), četvrtak 20:30h

Post by budababa »

Marcello wrote:Komentar preuzet sa "021.rs"

"Navijač - sramota
Upravu FK VOJVODINA treba da je sramota,sat vremena stojim u redu i čekam da podignem ulaznice za večerašnju ulaznicu,kad tamo dele jednu ulaznicu po ličnoj karti.Džaba priča da vodim porodicu na utakmicu!Treba da ih je sramota,da se nisu uplašili punih tribina?Kako da detetu kažem da ne može da ide sa mamom i tatom na utakmicu?
Bolje da su i bile simbolične cene,verovatno bi sebi i svoj porodici priuštio gledanje utakmice.
Ovako hvala vam na BESPLATNIM KARTAMA
."

Gospodski klub????? Najseljačkiji klub u regionu!
Apropo ovoga: kolega sa posla je u istoj situaciji, rekli su mu da za dva klinca ne može da podigne karte (da ne bi bilo zloupotreba), ali da će bez problema moći da ih uvede ako on pokaže kartu. E sad, postavlja se pitanje da li neko (i kako uopšte) vodi evidenciju koliko bi dece moglo doći na stadion, da ne pređe broj ljudi kapacitet bilo koje tribine i nekim eventualnim stampedom bude ugrožena bilo čija bezbednost. Traljavo odrađeno.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK (0:0), četvrtak 20:30h

Post by churguzijanac »

Do koliko sati rade blagajne?
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK (0:0), četvrtak 20:30h

Post by Ken mahniti »

churguzijanac wrote:Do koliko sati rade blagajne?
Dok Cuks i ekipa ne budu uzeli dovoljan kontigent za tapkanje!
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK (0:0), četvrtak 20:30h

Post by Casual 1989 »

Jel se mogu podici karte oko 8 vcrs?
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK (0:0), četvrtak 20:30h

Post by Buca »

Minja wrote: Imamo sezonske karte, i sada moramo da se guramo sa ciganima i grobarima.
Ko ima sezonske od prošle godine sa njima ulazi na stadion, nisu mu potrebne ove karte.

Evo i izvora informacije.
Улаз на трибине стадиона “Карађорђе” је слободан, а бесплатне карте ће заинтересовани моћи да подигну на југо-западној благајни стадиона већ од 10 часова. Билетарнице на источној трибини биће отворене од 18 часова. Гледаоци који поседују претплатне улазнице за прошлу сезону на трибине ће моћи да уђу са њима.
http://www.dnevnik.rs/sport/kvalitet-i- ... olaz-dalje" onclick="window.open(this.href);return false;
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Locked