Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Владика »

Milan wrote:Da se ne lazemo, Lazo je uzasan! Toliko je uzasan da mi je u poslednje vreme prirastao k srcu! :mrgreen:


Me love Lazo!
+1
Лазо је један од ретких Војводинаша у спортској редакцији РТВ-а и због тога је добио моје поштовање и симпатије!
Један је Лазо Бакмаз!!!

Пошто ће се окупити свакав и чудан свет, важно је да напоменемо да смо и као клуб и као навијачи заиста коректно дочекани од стране Сампдорије. То ваља вратити!!!!

Апсолутно морамо сви спортски да навијамо за Војводину, увек имајући у виду како Уефа гледа на српске тимове. И ми ћемо у четвртак бити на великом испиту а не само играчи!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9634
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Voja »

podbara wrote:
Milan wrote:Da se ne lazemo, Lazo je uzasan! Toliko je uzasan da mi je u poslednje vreme prirastao k srcu! :mrgreen:


Me love Lazo!
+1
Лазо је један од ретких Војводинаша у спортској редакцији РТВ-а и због тога је добио моје поштовање и симпатије!
Један је Лазо Бакмаз!!!
Image

I posle se cudi sto sam ga jurio za autogram ("a sta ce ti moj autogram?") :thankyou:
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3800
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Red Marquis »

Bakmaz nema nikakvu konkurenciju. Nije on toliko dobar koliko su ostali nepodnošljivi. Kovinjalo, Strajnić, pu pu daleko bilo Aca Frizurica pa i ovaj drugi sa RTV operisan od života, sve gori od gorega.
Dokle god je tako, samo Lazo, samo RTV...
Io odio Belgrado
User avatar
Eric Frod
Posts: 70
Joined: Sun Aug 02, 2015 2:57 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Eric Frod »

Lazo daje poseban šmek svakoj utakmici Voše koju prenosi, svaka loša fora i metafora mi daje razlog za osmeh cak i kad to fudbal nemože.
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Stexman »

Lazo je jedan od nas, pa sve i da je najgori treba da je ispred svih ostalih jer je jedini spiker Vojvodinas!
vdn slaninar
Posts: 997
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by vdn slaninar »

Puno srece nasim fudbalerima na sutrasnjoj tekmi,izborite se za svoje mesto u evropskom fudbalu,svi smo uz vas.
User avatar
Djisa
Posts: 1200
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Djisa »

Laza je poslednji ostao od stare skole. Meni nedostaju I Zvonko Mihajlovski I Milojko Pantic, posebno kad igra reprezentacija.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by novosadjanin »

Jedan je Lazo Slaninar!
Image
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Djisa
Posts: 1200
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Djisa »

Sad sam pogledao skraceni snimak Bursa - Vojvodina. Da li neko zna koji je jedini igrac igrao u startnoj postavi I u Bursi I u Torinu?

Ako ne znate, evo link

http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/se ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Rabba »

Djisa wrote:Sad sam pogledao skraceni snimak Bursa - Vojvodina. Da li neko zna koji je jedini igrac igrao u startnoj postavi I u Bursi I u Torinu?
Igor Đurić?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9634
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Voja »

novosadjanin wrote:Jedan je Lazo Slaninar!
Steta sto si postavio ovu sliku... kontam da bi se navijaci sampa koji vire na ovaj forum uplasili sta ih ceka ako zaigra carobni Lazo,jer celu stranu njemu posvetismo,a kako google prevodi,ne bi me cudilo da se uplase Laze :mrgreen:
Image
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Ljubomir1996 »

Pozdrav Vojvodinaši. Da nema neko koju kartu viška za sutrašnji spektakl?
User avatar
kravoguster
Posts: 12
Joined: Tue May 24, 2011 1:40 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by kravoguster »

СЕВЕР:

Апелујемо на све који долазе на северну трибину да дођу сат времена раније и уђу на стадион због гужве и организације на трибини. Када уђете на трибину послушајте шта се говори са шипке због организације кореографије. Северна трибина је навијачка и свако ко дође дужан је да навија деведесет минута.

НА СЕВЕРУ СЕ НАВИЈА!!! ФИРМА 1989
Drago mi je sto ce sever posle 100 god ponovo biti krcat.. Ali ovaj deo od gore sa duznostima mi se ni malo ne svidja.. Ja sam kao i vecina ljudi pobegao sa tog severa upravo zbog takvih stvari.. Atmosfera na tribini uvek mora da bude pozitivna.. Samo tako cemo doziveti da nam jednog dana u buducnosti sever uvek bude pun.. Najlepsi dani su bili oni na jugu.. Ok i tad je bilo sitnih problemcica, ali generalno je atmosfera na tribini bila dobra.. Niko te nije mrko gledao sto ne pevas, grickas semenke ili sedis.. Samaranje, pretnje i slicno nisu postojali.. Ja sam uvek dolazio da navijam svih 90 min, ali jednostavno nekad ti nije dan.. Boli te glava, imas neke privatne probleme, bolestan si, umro ti je neko blizak nedavno (pu, pu, pu daleko bilo..) :P ali i to se desava, ostavila te devojka.. :) Postoji sto cuda i razloga.. I po meni, svako ko ima neki od navedenih problema nije DUZAN da navija.. Dovoljno je sto je dosao da gleda klub koji voli..

E sad, ova utakmica sa Sampdorijom jeste specificna.. Bice i ovih i onih na svim tribinama.. Ali opet, ne treba nikog maltretirati i terati na nesto.. Neko bi mozda isao na zapad ili istok jer ne zeli da svih 90 min stoji i navija, ali nije uspeo da dodje do karte na vreme jer je radio, ili su mu kartu uzeli ovi i oni.. :P Isto tako sigurno postoje i ljudi koji tesko zive, pa im svaki dinar znaci.. Mozda neki roditelj zeli da vodi svoju decu, da ih obraduje i znaci mu da uzme tri najjeftinije karte (znaci sever).. Jbg, zivimo u usranoj Srbiji i radimo za 15,20,30 hiljada.. :( Najlepse bi bilo da sever uvek bude krcat i da svi skacu i pevaju, ali to jos uvek nije nasa realnost.. Ali ako se opet vrati pozitivna energija, bice jednog dana tako.. Ta deca koja dodju sa roditeljima, videce da se svi na tribini zezaju, da su drugarski raspolozeni, pa ce jednog dana i oni doci na tu tribinu.. A ako im neko zapreti, natera ih da stoje, pevaju, ili ih udari, zasto bi se nekad u buducnosti vratili na tribinu i pozeleli da budu navijaci Vojvodine?

A sto se utakmice tice.. Imam neki osecaj da cemo ih opet pregaziti.. :mrgreen: Ajmo Ozegli, Stanisavljevicu, Sexula!!! :cheers:
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Mare »

kravoguster wrote:Najlepse bi bilo da sever uvek bude krcat i da svi skacu i pevaju, ali to jos uvek nije nasa realnost.. Ali ako se opet vrati pozitivna energija, bice jednog dana tako.. Ta deca koja dodju sa roditeljima, videce da se svi na tribini zezaju, da su drugarski raspolozeni, pa ce jednog dana i oni doci na tu tribinu.. A ako im neko zapreti, natera ih da stoje, pevaju, ili ih udari, zasto bi se nekad u buducnosti vratili na tribinu i pozeleli da budu navijaci Vojvodine?
Slažem se sa gore navedenim. Videli smo svi na šta liči navijačka tribina protiv Javora, svi želimo pun sever navijača, ali na tome se mora raditi!

Inače malo oko nagrada u ovogodišnjem ciklusu Evropa Lige:
Ulazak u grupe povećan sa 1,3 miliona EUR na 2,4 miliona EUR:

"The headline figure is the participation bonus for reaching the group stage, up to €2.4m from €1.3m. Payments for points are also up, with the new model rewarding a win with €360,000 and a draw with €120,000."

Dok se svako kolo kvalifikacija za ulazak u grupe plaća na sledeći način:

"Teams will receive €200,000 for elimination in the first qualifying round, €210,000 for the second round, €220,000 for the third qualifying round and €230k for exiting via the play-offs"

Di bi nam kraj bio da uđemo u grupe i osvojim koji bod, sa kojom pobedom i remijem, bar 4 milke bi skupili, mirni bi bili bar dve sezone. :)
No daleko su još grupe, ali...
User avatar
salefkv
Posts: 594
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by salefkv »

Mare wrote:Ulazak u grupe povećan sa 1,3 miliona EUR na 2,4 miliona EUR:
Uhhh kad bi smo upali u grupnu fazu ... Uprava ne bi mogla vise da se vadi na dugove, i onda bismo videli da li stvarno valjaju. Na poslednjem gostovanju SOS-u predsednik je rekao da dugujemo oko 2,5m ...
Locked