25. kolo: Sutjeska (Niksic)-Vojvodina 1:1

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9815
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Voja wrote:Smatram da je u ovom mecu samo bitno da ne izgubimo (nikada nisam verovao da cu ovako nesto napisati), i da se igraci cuvaju provokacija i kartona.... a onda i grobarima ima gace da se tresu!!!! :wink:
Kao baba Vanga!!!!
E sad cu do srede grobarima krv popiti!!!!
Iako,praznim puskama (ma kakvi,tu je MARADONA :lol: ) PRETICU IM!!!!
Image
User avatar
Go west
Posts: 203
Joined: Fri Jan 28, 2005 5:50 pm
Location: Novi Sad Stari Grad

Post by Go west »

Go west wrote:Čukarički 3
Sutjeska 1
partizan 0
Hajduk k. 1
Smederevo 3
Radnički 0
Budućnost 3
________________________

Ukupno: 11
Nadam se da padam u sredu :wink:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1628
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Jos samo da rukometasi osvoje kup veceras :!:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
021
Posts: 858
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Prvo poluvreme 1-0 za njih,sve je mirisalo na poraz, na RTS javili u poluvremenu Hajduk-zvezda da je završeno 1-0.Ja poludeo,počeo da se derem po kući,kad javljaju greška,1-1 :shock: :D 8) .Dobro je,konačno da ne izgubimo tamo,oni su sada definitivno ispali,vidim Železnik jesenji šampion vodi u Smederevu,a kanda će i Obilić sutra dobiti Radnički,tako da najverovatnije ispada Borac,jer su bg smradovi već sve dogovorili između sebe.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9815
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

021 wrote:na RTS javili u poluvremenu Hajduk-zvezda da je završeno 1-0.
Pored mene ziva ti slusas RTS???? :lol: :lol:
Jbt,srecan sam kao da smo usli u ligu sampiona!!!! Jer u ovakvoj ligi vezati 5 meceva bez poraza.... momci,svaka cast!!!!!
Image
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Izgleda da u Crnoj Gori treba uvek da igramo pred Uskrs. Sa 10 igraca tamo izvuci bod i jos uz to poslati ih u drugu ligu je vise nego uspeh.
Nadam se da ce Kiza biti kaznjen zbog toga sto je drugove i navijace ostavio na cedilu i nadam se da je jasno dokazano da treba gurati nase klince. Ako jedan Ajax ima hrabrosti da gura u prvi tim klince sa 15, 16 godina sto bi se mi u tome razlikovali.
Usput u rukometu u finalu vodimo na poluvremenu 18-7, utakmicu imate uzivo na tvcg sat.Utakmica se igra u krajnje neregularnim uslovima i ne mogu da vam opisem koliko mi je zao sto nismo otisli na finale!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Gol je dao Popovic u 75. min a Kiza je dobio crveni u 12 min!!!
User avatar
Turija
Posts: 10754
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Sastav, sastav!?Zna li neko sastav?
To me najviše interesuje, baš zbog priče koju ovde stalno pričam, da je malo u timu samo Pavlović i Kačar iz ove nove generacije klinaca.Oslobodimo se što pre matorih luzera i neradnika.Klinci su skroz drugi mentalitet, imaju petlju.Od starijih ostaviti samo proverene Todića, Dunđerskog, Franciškovića, Mandića i malo drugačijeg Belića.Ne sme se dozvoliti da se loše pelcuju, kao Vukelja i Stepi, ovi mladi talentovani igrači.Da ne uđu u sivilo fudbalera polovnjaka starijih kolega.
Ljudi, mi sa 10 igrača u Nikšiću dajemo gol.Kad je ovo bilo?Čestitke svima, Đumiju posebno.Baš su me obradovali za praznike.
Živeli!!Hristos Voskrese!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Turija wrote:Sastav, sastav!?Zna li neko sastav?
To me najviše interesuje, baš zbog priče koju ovde stalno pričam, da je malo u timu samo Pavlović i Kačar iz ove nove generacije klinaca.Oslobodimo se što pre matorih luzera i neradnika.Klinci su skroz drugi mentalitet, imaju petlju.Od starijih ostaviti samo proverene Todića, Dunđerskog, Franciškovića, Mandića i malo drugačijeg Belića.Ne sme se dozvoliti da se loše pelcuju, kao Vukelja i Stepi, ovi mladi talentovani igrači.Da ne uđu u sivilo fudbalera polovnjaka starijih kolega.
Ljudi, mi sa 10 igrača u Nikšiću dajemo gol.Kad je ovo bilo?Čestitke svima, Đumiju posebno.Baš su me obradovali za praznike.
Živeli!!Hristos Voskrese!
Turija podpisujem svaku tvoju rec. Dajte sansu klincima!!!!!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Kiza je iskljucen nakon zakasnelog starta na loptu na polovini terene.Naime igrac Sutjeske je ispucavao loptu a Kiza je uklizao sa dve noge, nakon starta jedan igrac Sutjeske udara Kizu, ovaj mu uzvraca i epilog je jasan. Sutjeska je dala evro gol sa 16 metara i Todic stvarno nista nije mogao.
U drugom poluvremenu mnogo bolja igra nasih a sanse za nas su propustili(zacudjujuce) Maradona i Vukelja. Izjednacujuci gol je dao rezervista Popovic sa 20 metara ostrim sutem po zemlji u desni donji ugao golmana Sutjeske.
User avatar
Turija
Posts: 10754
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Slavko, ako si bio u Nikšiću, molim Te napiši večeras svoje viđenje utakmice i naš sastav.Daleko je utorak i novinski izveštaji sa meča, iz kojih ćemo, po običaju, jedva nešto saznati.
Pozdrav!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Evo sada sam stigao sa rukometne utakmice iz Zrenjenina pobedili smo Proleter... :wink: Imao sam drugove koji su bili zaduzeni da mi salju rez sa utakmice!I zaista sam se obrodovao...
Vosa je na celi sa nasim Djumijem pokazala veliku snagu i kolektivnost!I pored brojcanog manjka na terenu i prednosti domacina uspeli smo da dodjemo do remija u ovom slucaju jednakom pobedi!Pre meca ovih dana bilo je zaista po mnogim sajtovima navodno dojava 100% konacan rezultat nase tekme da ce biti 1:0 sa Niksicane i da se nastavlja sa 3 za 3!
Jako mi je drago Vosa je u seriji dobrih rezultata tim je dobio na samopouzdanju,skinut je pritisak i sa uprave,igraca a i sa trenera koji ce moci da vodi tim bez pritisaka sa strane!Lansirani su mladi igraci i ako sve bude kako treba,treba ocekivati svetlu buducnost i povratak Vose tamo gde joj je i mesto :!:

Jos jednom svaka cast Milanu Djuricicu i igracima :!:
Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Sastav Vojvodine (iz prve ruke):

Todic
Mandic
Lazarevic (Popovic)
Pekaric
Dundjerski
Djuric
Milutinovic
Kacar
Kizito
Maslic (Vukelja)
Jovanovic (Despotovic)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9815
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Cudni rezultati danas,posebno ovaj u Podgorici,ali sve nam odgovara... i pobeda Cukarickog i Borca,jer nas te pobede teraju da napadnemo Partizan,jer ako izgubimo opet smo na dnu,ali ako pobedimo Evropa nam ne gine!!!!
Image
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Evo sad sam stigao kuci i da Vam dam kratak izvestaj sa utakmice u Niksicu.Odmah da vam kazem da ovakvo sudjenje nisam doziveo za 10 godina bavljenja trenerskim poslim.Ovo je necuveno :!: Kad u bi Vosa imala ovakvo sudjenje otisla bi Ligu Sampiona.
Poceli smo utakmicu dosta rezervisano a Niksicani dosta agresivno i sa velikom zeljom za pobedom.Mi smo kontrolisali igru i u prvih 15 minuta imali 3 zrele prilike(Jovanovic-los sut,Maslic -golman odbranio,Kizito-iz 2 pokusaja sa par metara bio izblokiran).Moram da kazem da je do 15 minuta nas najbolji igrac na terenu bio Kizito a igrao je u veznom redu.na jednu loptu uz levu aut liniju je startovao na protivnickog igraca malo ostrije i tada su svi skocili i poceli da tuku Kizu.Prvo igrac koga je faulirao,pa jos jedan igrac Sutjeske a na kraju je pritrcao i fizioterapeut Niksicana i udario Kizu rukom u glavu.Epilog svega igrac Sutjeske-zuti karton,Kizito-crveni karton.Ljudi nismo mogli da verujemo da se to desava.Kad se napravila guzva svi nasi igraci su skocili da brane Kizu koji nije zasluzio crveni karton.Nasi navijaci tada skandiraju "FSCG LOPOVI".
Do kraja poluvremena se vodila rovovska borba u kojoj domacin nije imao sansi sem jednog udarca koji je todic lako ukrotio.Primamo gol posle izbijanja lopte od strane nase odbrane u 44 minutu.(evro gol).
Na poluvremenu sam ostavio ekipu na terenu i sastanak smo drzali na klupi za rezervne igrace.Mnogo sumnjivih tipova se skupilo kod tunele.
Drugo poluvreme smo odigrali mnogo bolje iako sa igracem manje drzali loptu u nogama i bili tim koji se sa pravom i ponosom zove VOJVODINA.
Jovanovic iz slobodnog udarca pogadja precku,zatim ima jedan izvanredan sut ali golman Sutjeske poslednjim naporom brani taj udarac.
U 60 minutu menjam Maslica posle pogibeljnog starta koji je bio za zatvor.Vukelja je uneo dosta zivosti i ima jednu izvanrednu sansu ali sutira tik pored gola.Zatim umesto indisponiranog Lazarevica uvodim Popovica.Domacin pokusava da odbrani rezultat od 1:0 ali se oseti da Vosa kontrolise igru.Posle napada po levoj strani Popovic prihvata loptu na 20-ak metara od gola i rezantnim udarcem salje loptu u golmanov desni ugao-1:1.Do kraja utakmice domacin je pokusavao uz obilatu pomoc sudijske trojke da postigne gol ali nista nam nisu mogli.Nasi navijaci su nas bodrili tokom celog meca(njih oko 20 ali su nam davali snage da izdrzimo sve torture i nepravde.Da ste samo mogli da ih vidite kada smo dali gol.
Svi momci zasluzuju pohvale za borbu na terenu tokom 90 minuta ali ja cu posebno pohvaliti Milutinovica i Kacara koji su prosto "preorali" teren.
Sudija je produzio utakmicu za 3 minuta ali se igralo 5 minuta nadoknade.
Konacno morao je da odsvira kraj.
Svi zajedno odlazimo kod nasih navijaca i pojedinacno svakom od njih cestitamo na podrsci.Krenuli smo prema svlacionici svi zajedno a iza nas se cula pesma VOJVODINA NOVI SAD :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Locked