26. kolo: Vojvodina-Partizan 1:3

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9779
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

26. kolo: Vojvodina-Partizan 1:3

Post by Voja »

Mesto: Novi Sad
Dan: sreda,15h
Datum:04.05.2005.
Gradski stadion, Novi Sad

Mislim da nema potrebe da uzivamo u osvojenom bodu protiv Sutjeske,vec da treba vec da kujemo planove za utakmicu sa Partizanom.Ocekivao sam kiks Zvezde u Kuli pa da nam onda i Partizan i Kula dodju opusteno u mec,ali nema veze,i ovako je dobro,samo da budemo hrabri.
Image
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Saznao sam jednu zanimljivu informaciju koja je proverena 100%!Naime nigerici odita i emeghara imaju cak po 28 godina,a ne kako se prica 21-22 :wink: Igraju sa laznim papirima ali to je vec njihov problem!Oni su odigrali mec sa ofkom i primili cak 2 gola,iako su nakraju slavili sa 3-2!Golove su dobili bas posle prekida-cinimi se posle kornera!Iz prekida ocekujem nasu prednost,jer Stepi,Pekaric,ako bude igrao Djuric, se mnogo bolje snalaze i imaju prednost nad vec "istrosenim"Mirkovicem,omalenim "mladim :D :wink: " emegharom...Mozda treba malo igrati na kvarno i drzati se izreke "cilj opravdava sredstvo"Svi znamo koliko je Bata(jaje :wink: )izuzetno kratak sa zivcima,mogli bi probati to da iskoristimo :wink:Pratio sam poslednje utakmice partizana i nepokazuju bas sigurnost u odbrani!Napad im je solidan nista vise od toga,ali imaju odlicnu sredinu terena!Iz pozadine iskusni Nadj,Tomic,Brnovic,po levom boku Vukcevic a Radovic kazu da je protiv ofke bio jedan od najboljih!Treba zgusnuti odbranu,najvaznije je da sprecimo probijanje po bokovima radovica i simona,i treba tu njihovu nesigurnost u odbrani da iskoristimo,jos jednom ponavljam prekidi bi za nas mogli biti jako vazni :!:
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Utakmice s partizanom su uvek bile lude, koliko puta smo se s njima nadigravali za gol vise (sem one u bg, posle kupa, poraz od 0:1 - bolje da sam gledao kravu kako se teli, nego tu tekmu - lakse bi mi bilo)...
Mislim da mozemo da ih napadnemo, da je pravi trenutak... Cini mi se da smo pricu u vezi opstanka zavrsili i mozemo da odigramo rastereceno, bez pritiska. S druge strane - voz za Evropu nije daleko, mozemo samo mnogo da dobijemo. Da odigramo muski, da prsti, pa sta nam Bog da...

Svi na sever...
You'll never walk alone!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1628
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

DUB wrote:Pa da pocnemo jer brzo ce sreda...
Imali smo ih proteklih sezona par puta u saci pa smo onda "na cudan nacin" gubili utakmice (setite se samo onih 5-4 za njih u NS). Ove sezone u kupu solidan otpor na utakmici u kojoj su oni pokazali sav svoj kvaltet i opravdali epitet trenutno nase najkvalitetnije ekipe, mada mislim da smo u tu utakmicu usli suvise otvoreno. Par dana posle toga smo se u prvenstvu u bg branili i opet pukli.Ako me pamcenje dobro sluzi, poslednji put smo ih dobili u bg 2-1 kad im je, verovali ili ne, Maradona zavuko dva komada pa smo svi pevali "Silovo si Marko partizan...". Mislim da je vreme da im konacno pokazemo zube u NS! Gubili smo i u Niksicu zadnjih 5-6 godina 1-0 pa smo sad uzeli bod.
SAMO BORBENO!
Joe wrote:
"Silovo si Marko partizan..."
DA DA itekako se pevalo i to koliko se secam do kraja prvenstva smo na svakoj utakmici castili Marka tom pesmom. :)
Ocekujem tesku utakmicu i bicu presretan ako izvucemo nereseno, a da ne pricam o pobedi. Samo hrabro!!! :wink:
[/img]
Radoye wrote:E zamisli koji bi to bio trip da ih Marko i u sredu isto tako potopi :wink:
To bi bilo za Trece Oko i Zonu Sumraka :lol:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1628
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Dejan wrote:Saznao sam jednu zanimljivu informaciju koja je proverena 100%!Naime nigerici odita i emeghara imaju cak po 28 godina,a ne kako se prica 21-22 :wink: Igraju sa laznim papirima ali to je vec njihov problem!Oni su odigrali mec sa ofkom i primili cak 2 gola,iako su nakraju slavili sa 3-2!Golove su dobili bas posle prekida-cinimi se posle kornera!Iz prekida ocekujem nasu prednost,jer Stepi,Pekaric,ako bude igrao Djuric, se mnogo bolje snalaze i imaju prednost nad vec "istrosenim"Mirkovicem,omalenim "mladim :D :wink: " emegharom...Mozda treba malo igrati na kvarno i drzati se izreke "cilj opravdava sredstvo"Svi znamo koliko je Bata(jaje :wink: )izuzetno kratak sa zivcima,mogli bi probati to da iskoristimo :wink:Pratio sam poslednje utakmice groblja i nepokazuju bas sigurnost u odbrani!Napad im je sa camugama solidan nista vise od toga,ali imaju odlicnu sredinu terena!Iz pozadine iskusni Nadj,Tomic,Brnovic,po levom boku Vukcevic a Radovic kazu da je protiv ofke bio jedan od najboljih!Treba zgusnuti odbranu,najvaznije je da sprecimo probijanje po bokovima radovica i simona,i treba tu njihovu nesigurnost u odbrani da iskoristimo,jos jednom ponavljam prekidi bi za nas mogli biti jako vazni :!:
Dejo, tvoj post je zavrsio na Serbiancafe diskusijama :lol: http://www2.serbiancafe.com/lat/diskusi ... 138.html?3/
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Sta je sa autorskim pravima?Salim se... :D :wink:
Nego pitanje za naseg Djumija da li cemo se suprotstaviti groblju u trenutno najacem sastavu?Kizito nece moci da igra zbog kartona kao i Dundjerski,ali da li nam se Stepi,Belka,Franc i Pavlovic vracaju u tim?
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Belic,Franciskovic i Pavlovic se vracaju u Tim a Stepanov ce verovatno prekociti utakmicu sa Partizanom :!: Tim koji izadje na teren je trenutno najbolji i uopste se ne bojim Partizana ali sam svestan da su najbolji nas Tim :!:
U Sredu neka pobedi njegovo velicanstvo fudbal :!:
Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

?

Post by slavko »

Djumi,da li ostajemo u ligi?
Sta je trenutno realnije? Evropa ili opstanak??









_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Voso,Voso,stara damo,ko su tramvaj klubovi da te gledaju popreko samo?
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Nismo jos uzeli dovoljno bodova koji garantuju opstanak u ligi :!:
Realnije je da obezbedimo opstanak nego Evropu :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Moje postovanju Djumiju,ali...

Post by slavko »

Ma znam ,ali vas konkretno pitam i ocekujem isto tako konkretan odgovor. Po vasem misljenju- DA LI OSTAJEMO U PRVOJ MERIDIJAN SAVEZNOJ LIGI?
Voso,Voso,stara damo,ko su tramvaj klubovi da te gledaju popreko samo?
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Vojvodina -partizan 1 :D
X :)
2 :evil:

11+Djumi neka izaberu sami!
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

ZA UTAKMICU VOJVODINA - PARTIZAN
Ulaznice u prodaji

Ulaznice za prvenstveni fudbalski meč Vojvodina - Partizan koji je na programu sutra od 15 časova u Novom Sadu su u prodaji.
Karte po ceni 500 dinara (zapad), 300 dinara (istok) i 100 dinara (sever) mogu da se kupe na blagajnama Gradskog stadiona u Novom Sadu.

Ako su mogli da deru za Egaleo po 1000 din,misljenja sam da je ovo PREMALO :!: :!: :!:
Uvek mi moramo biti MI,je*i ga
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Lep fudalski dan se ocekuje u sredu. Dva ljuta rivala sa totalno drugacijim ali ni malo manjim motivima treba da uksrte snage na stadionu Kartdjordje. Jesenjasnji susret u kupu prosao je u totalnoj dominaciji fudbalera partizana na terenu i navijaca Vojvodine na tribinama. Ovog puta ja bar ocekujem znatno manje gledalaca jer skupe karte+sreda u 15h+pvi radni dan+raspust(navijaci partizana su otisli kuci)+tv prenos= oko 4 do 5000 gledalaca.To može da bude naša prednost jer ocekujem kao i na zadnjem basketu da Vojvodina ima znatno jacu podrsku od gostiju iz beograda. Ocekujem od Djumija nova iznenadjenja(kao sto je i Dostanica razneo u prvom poluvremenu) i da igraci ostanu bar neporazeni!!!!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Pokusacemo i njima nesto da "skuvamo"Image
Veceras idemo u karantin :!: Image
Uz podrsku navijaca i malo fortune sve je u igri :!: Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Post by slavko »

Novi veliki ispit za Partizan





Sutra je novi veliki ispit za crno-bele. Sledi teško gostovanje kod Vojvodine, koja se grčevito bori za opstanak i protiv Partizana tražiće bodove spasa. Ali i Partizanu su potrebna nova 3 boda za približavanje tituli šampiona. To obećava da će gledaoci na stadionu prisustvovati odličnoj utakmici , ili što bi neke kolege rekle -"biće borba prsa u prsa."
Odranije je poznato svima koji prate fudbal da Partizan u Novom Sadu i okolini ima ogroman broj navijača, čak mnogi i kažu da je Novi Sad grad sa najviše Partizanovaca u našoj zemlji, pa shodno tome igrači Partizana očekuju od istih da ispune stadion do poslednjeg mesta i zajedno sa igračima izbore veoma značajnu pobedu. Mnogo puta ranije, Grobari iz Novog Sada su to i dokazali, pa će tako biti i ovaj put. Setimo se samo poslednje Kup utakmice jesenas i tog predivnog ambijenta.( Pogledajte staru sliku sa utakmice u Novom Sadu 1977. godine kako to izgleda.)

Dan pre utakmice u Partizanu je održana uobičajena pres konferencija kojoj su prisustvovali trener Vermezović i Nemanja Rnić.


Vlada Vermezović:

-Ništa novo za nas, svaka sledeća utakmica do kraja za nas je kvalifikaciona i svakojh i prilazimo tako kao da je odlučujuća. POsle jedne izuzetne utakmice protiv OFK Beograd, na red dolazi Vojvodina, koja je za nas tradicionalno neugodan rival. To je stari prvoligaš koji se trenutno našao u vrlo nezgodnoj sitaciji da se bbori za goli prvoligaški život, ali, već sam rekao mnmogo puta i ponoviću i sada - To su naši rivali, sportski neprijatelji i gledaćemo da ih sutra pobedimo i njihova situacija nas ne opterećuje. Očekujen pun stadion i veliku podršku naših navijača, jer svi znamo da je Novi Sad crno-beli grad i kao takav bastion Grobara.

Nemanja Rnić:

-Kao što je šef rekao, očekuje nas sutra tradicionalno teško gostovanje i neugodan protivnik. Vojvodina se našla u teškoj situaciji u borbi za opstanak i znam da će im to biti motiv da protiv nas pruže maksimum. Međutim, smatram da niko ne može da se vadi na Partizanu, je ri mi ćemo meču prići maksimalno ozbiljno jer znamo koliki je naš ulog i nadam se osvajanju nova 3 boda



(Vidite sta grobarcici kazu. Uzas jedan. Napunimo stadion NAVIJACIMA VOJVODINE I POKAZIMO BG GOVNI*A da OVDE NEMAJU STA DA TRAZE!!!!)


Djumi,puno srece sutra!
SAMO HRABRO!
Voso,Voso,stara damo,ko su tramvaj klubovi da te gledaju popreko samo?
Locked