26. kolo: Vojvodina-Partizan 1:3

User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Imam neki predosecaj da cemo pruziti dobru igru, a da li ce to biti dovoljno i za rezultat - videcemo.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Nakacim ja na qrac i Vermeza i njegov bastion - skupe se seljacine dva puta godisnje (jednom na basketu i drugi put na fudbalu) i eto odmah bastiona i bunkera i uporista i sanceva i cega sve ne... Ne znam da li ce mozda Bjekovic da seli groblje iz bg-a u ns, posto im je tamo prazan stadion... U stvari, bolje da ove odavde vodi tamo, jer im ovde nije mesto...

E bas zato sutra da ih odvalimo... Pricao sam s nekim mladjim igracima i mogu da vam kazem da mi se svideo njihov stav - ne trebaju im ni premije ni rate, samo da igraju i jedva cekaju da pocne tekma... Imaju ono sto neki od ovih starijih nemaju - motiv koji nije finansijske prirode i mislim da bi to Djumi morao da ima na umu sutra.

Samo borbeno!
Borba ne mora da se dobije, ali ne sme da se ne vodi!

Ja sam momcima obecao dobar ambijent... Nemojte da ispadnem lazov... Napunimo sever...
You'll never walk alone!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

slavko wrote: To su naši rivali, sportski neprijatelji i gledaćemo da ih sutra pobedimo i njihova situacija nas ne opterećuje. Očekujen pun stadion i veliku podršku naših navijača, jer svi znamo da je Novi Sad crno-beli grad i kao takav bastion Grobara. !
Opa, celava glava pokusava da podgreje atmosferu podilazeci njihovim navijacima pa nas cak i naziva neprijateljima. Takve izjave pokazuju da kuhinja J.S.D. Partizan nije uspela da zgotovi tri boda pre vremena tako da ih hvata nervoza. Bas zbog toga treba pustiti klince da igraju jer su pokazali veliku hrabrost u Niksicu i pobednicki mentalitet(jer realno oni jos i ne znaju za poraze) pa sta Bog da. Da sam ja trener rekao bih igracim da mogu da nas pobede ali da neko od partizanovih igraca mora ostaviti noge na stadionu Karadjordje. Pogledajte realno, oni imaju u 7 dana 3 veoma teske utakmice i ako krenemo ostro na Ilica i Mirkovica mislim da bi to urodilo plodom.
Igraci, pored srca ostavite po neku grobarsku cevanicu i koleno na terenu!!! :twisted:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9762
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Pozdrav za sve grobare: Image Image Image
Image
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ma sta hoce taj celavi moron?
On ce da daje neke procene,sta je on?
Bolje nek se orijentise na njihove probleme sa navijacima i mafijaske radnje.
Ma pokazacemo mi tim grobarima,a ovoga puta mislim da ce i nasi igraci biti na nivou.Mislim da ce nas tim krasiti jedan novi pobednicki mentalitet,a ne gubitnicki kao do sada a to je velikim delom Djumijeva zasluga.
rici

Post by rici »

Djumi,hocemo pobedu :!:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

rici wrote:Djumi,hocemo pobedu :!:
Pruzicemo svoj maksimum i na kraju utakmice videti koliko je to :!:
Nadam se da cemo bez obzira na rezultat zasluziti aplauz nasih navijaca.
Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
dukes1998

Post by dukes1998 »

Ovi nas se plase :oops: Pozivam sve okolne seljacine neka dodju da podrze svoj komunisticki klub ma.. im j.. :!: :evil: Ali neka znaju da je pre tri dana bio najveci Hriscanski praznik koji oni nisu slavili.1 MAJ je njihova svetinja i petokraka u grbu,a mi verujemo i nadamo se da postoji neko ko od gore vidi sve,i koji ce nasoj deci dati snage da sutra pobede nevernike :!: SAMO BORBENO,SA VEROM U BOGA DO POBEDE :!:
dukes1998

Post by dukes1998 »

I treba da nas se plase nevernici,sutra pobedjuje Hriscanstvo nad partizanima.Molim trenera da motivise igrce sutra i da im docara koliko nama znaci ova utakmica,a isto tako trebala bi da znaci i njima samima :!: :idea:
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

-------

Post by slavko »

Nadam se da ce od sutra podbari i Voji pored onog
(2005 pobedili :Zeleznik,Hajduk,Cuka) stajati i PARTIZAN. !
Srecno sutra,momci su sad u karantinu,ocekujem dobru igru i 100% slaninara na tribianam
:))
Voso,Voso,stara damo,ko su tramvaj klubovi da te gledaju popreko samo?
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Svesni smo koliko Nam svima znaci ova utakmica :!:
Ko zeli veliko da dostigne,taj mora znati da se odrice.Prava funkcija fudbalera je da igraju,a ne samo da postoje :!:
Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
dukes1998

Post by dukes1998 »

Pozdravljam trenera i sve igrace u karantinu,i slazem se sa vama.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Igraci sad vec spavaju.Image
Ja cu takodje na spavanje koje ce verovatno biti "mirno"
Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
dukes 1998

Post by dukes 1998 »

I ja cu isto tako DJumi :shock: ,potpuno vas razumem i cenim sto isto tako prozivljavate ove meceve kao i mi.Laku noc :!: Sanjajte pobedu :idea:
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Sastavi današnjih rivala
VOJVODINA: Todić, Mandić, Pekarić, Dragutinović, Lazarević, Đurić, Kačar, Francišković, Pavlović, Belić, Jovanović.

PARTIZAN: Kralj, Emeghara, Rnić, Mirković, Đorđević, Nađ, Brnović, Ilić, Odita, Vukčević, Radović.

Po mom misljenju nas Manda bi trebalo da "ustopuje"Vukcevica!Zaustaviti jos Radovica po desnom boku i vise od pola posla je obavljeno!Jos jednom napominjem moramo iskoristiti prednost u skoku...Iskoristiti vec istrosenog i prgavog Mirkovica!Ocekujem zanimljivu i otvorenu utakmicu!
Locked