7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 4:1

User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 4:1

Post by Daljac »

Nakon povratka iz Češke Republike, naši momci će pre revanš-meča sa ekipom Vikorije iz Plzenja odigrati i meč 7. kola domaće lige, u kojem će u nedelju od 19h na Karađorđu naš gost biti tim FK Novi Pazar.

Naši rivali iz Raške stžu nam kao tim koji nakon odigranih 6 prvenstvenih kola trenutno na tabeli zauzima sedmu poziciju, uz osvojen, uz utakmicu više, samo bod manje od nas. Do svojih 9 bodova, Pazarci su došli sa dve ostvarene pobede (3:2 u Pazaru nad izmešanom postavom partizana u trećem kolu i 1:2 na gostovanju u Jagodini u narednom kolu), tri nerešena ishoda (1:1 u drugom kolu u Lučanima, 2:2 u petom kolu kod kuće sa Metalcem i 0:0 na istom mestu prošle subote u susretu sa Spartakom) te uz samo jedan ovogodišnji poraz, na samom startu prvenstva od Javora na svome stadionu rezultatom 0:1.

Kako smo juče poraženi u češkoj pivskoj prestonici, na našem stadionu u nedelju se očekuje ona prava Voša: pred trocifrenim brojem privrženih ludaka, protiv bunkeraški nastrojenih gostiju, uz vreme blago kišovito.

Da bi se vratili na pobednički kolosek i nadu u potencijalno čudo u četvrtak podgrejali dodatno u svojim ludim glavama, idemo svi da pokisnemo i pomognemo timu koji volimo da sa nova tri boda na svom saldu još rasterećeniji krene u četvrtak u bitku za čudo u plej-ofu Lige Evrope.

Nama bilbordi, pozivnice i medijska pompa ne trebaju. U nedelju naveče, bez suvišnih slavojurilačkih statista na našim tribinama, idemo da pomognemo momcima da poljuljano samopouzdanje ponovo podignu na nivo na kojem mogu ravnopravno da se nose i sa mnogo većim, bogatijim i opasnijim gostima. Idemo da pobedimo sa par golova razlike, pripremimo teren za dolazak Čeha i Pazarce ispratimo nazad u Rašku kao prvi puta ove sezone poražene na gostovanju.
User avatar
N13
Posts: 2068
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, nedelja 19h

Post by N13 »

Momke treba podržati sad, ipak su nam doneli mnogo radosti ovog leta! Bilo bi nezahvalno od strane nas navijaca da stadion bude prazan. Ocekujem minimum 5000-6000 ljudi. Svi na Karadjordje!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4009
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, nedelja 19h

Post by Rabba »

N13 wrote:Momke treba podržati sad, ipak su nam doneli mnogo radosti ovog leta! Bilo bi nezahvalno od strane nas navijaca da stadion bude prazan. Ocekujem minimum 5000-6000 ljudi. Svi na Karadjordje!
Biće nas 1000-1500 najgorih, neizlečivih...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1478
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, nedelja 19h

Post by Neizlecivi »

Vidim da me na forumu prizivate sve cesce :D
Momcima ce znaciti aplauz dok budu izlazili na teren samo tako! Posto je cela Srbija koja ih je dizala u nebesa,sada jedva docekala da se spotaknu, kako bi se nasladila nasom nesrecom, pravi je trenutak da im pokazemo zahvalnost i da pokazemo za koga su zaista igrali ovih mesec i nesto dana! :)
Vidimo se...
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, nedelja 19h

Post by Marcello »

Predlažem da, poput onog "This is Anfield" ili "Welcome to hell", postavimo tablu sa onim Budinim: "Ovo je dom bolesnih!" 8)
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, nedelja 19h

Post by budababa »

Marcello wrote:Predlažem da, poput onog "This is Anfield" ili "Welcome to hell", postavimo tablu sa onim Budinim: "Ovo je dom bolesnih!" 8)
Nije moje, neke druge mudre glave su to ranije smislile... Ali za tablu se slažem, suština je u tome :cheers:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, nedelja 19h

Post by Jole »

Meni stoji i dalje knedla u grlu posle Ceske, siguran sam da je igracima jos gore. Kako ce se oni dici za Novi Pazar nemam pojma. Nije Pazar nista specijalno ove sezone, ali ce psiholoska priprema nasih igraca odluciti kako ce se zavrsiti ovaj mec.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
Turija
Posts: 10770
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, nedelja 19h

Post by Turija »

Trebalo bi protiv Pazara malo promešati karte u svim linijama našeg sastava.
Voleo bih da vidimo Pavkova na terenu, kao i osveženi vezni red i odbranu.Prilika je da se svi raspoloživi igrači pripreme za meč sa Česima (a i ako nas napuste Ivanić i Ožegović, krajem meseca).Time ćemo imati bolji presek stanja i potreba za instant doselekcijom.
Naravno, očekujem sutra našu pobedu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1478
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, nedelja 19h

Post by Neizlecivi »

Ja bih voleo da vidim Perica na golu, Stamenica na krilu, mozda i Babica na drugom. Mada ako Stanisavljevic ne moze igrati revans, neka odigra sutra. Takodje u vezi mora biti promena... Palocevic verovatno od pocetka.
lazarr
Posts: 818
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, nedelja 19h

Post by lazarr »

Bio sam tužan u četvrtak uveče...... I u petak ceo dan..... Ali danas već nisam. Shvatio sam da je bilo sasvim dovoljno ovo zadovoljstvo što su nam priredili naši ovog leta.
Kad bi prošli u grupe LE bilo bi već previše....

Nešto drugo sam hteo da kažem. Sedim na terasi svog stana na Limanu 3.
Desetak klinaca svakodnevno igraju fudbal na male goliće na košarkaškom terenu.
9 klinaca navijaju za Vošu (među njima i moja dvojica) i samo 1 za cz.
Svih 9 imaju dresove ili majice našeg kluba. Skoro pa su uniformisani.
Ovog jednog jadnog Aleksu što navija za cz, svi zezaju da je izrod pa često zove roditelje da izađu na terasu da im se žali. Plače, suze roni.... Ko mu je kriv? Sam je tražio....

Igraju po ceo dan fucu a kad padne gol, čuje se Ožegovićććććć, Ivanićććććć, Stanisavljevićććććć.

To je za mene velika pobeda ovog tima. Dobili su mnogo novih navijača i regrutovaće nove "bolesnike"....
Nas trojica jedva čekamo nedelju i utakmicu sa Pazarom.
Voša se voli kad pobeđuje, ali još više kada gubi!!!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4829
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, nedelja 19h

Post by gospodinFKV »

Neizlecivi wrote: Mada ako Stanisavljevic ne moze igrati revans, neka odigra sutra.
Ako Stanisavljevic ne moze igrati revans, onda bi bila fenomenalna prilika da se odigra sa dva napadaca. Mi tu utakmicu moramo odigrati ludacki, kako samo Vosa ume. Cak bih stavio Pusku umesto Sekulica, a na bokove Ivanica i Stamenog. Spicevi Ozegovic i Mrdakovic. Makar nam opet 3 gola zabili, mi moramo zabiti 4 :!:
User avatar
slanina
Posts: 810
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, nedelja 19h

Post by slanina »

Stanisavljević ima ipak tri kartona. :roll:

http://int.soccerway.com/teams/serbia/f ... 0/matches/" onclick="window.open(this.href);return false;
Last edited by slanina on Sat Aug 22, 2015 3:15 pm, edited 2 times in total.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4829
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, nedelja 19h

Post by gospodinFKV »

slanina wrote:Stanisavljević ima dva kartona. :deal:

http://int.soccerway.com/teams/serbia/f ... 0/matches/" onclick="window.open(this.href);return false;
Onda jos bolje :cheers: Stanisavljevic, Ivanic, Mrdakovic, Ozegovic...joooj Zago legendo, probaj tako :beg:
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, nedelja 19h

Post by the Gari »

gospodinFKV wrote:Makar nam opet 3 gola zabili, mi moramo zabiti 4
Ova taktika me podseća na čuvenu "poruku" Toze Veselinovića nedavno preminulom Lazaru Vasiću: "Ne možeš ti primiti golova kol'ko ih ja mogu dati"!
:cheers:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
ultra komsa
Posts: 420
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, nedelja 19h

Post by ultra komsa »

Druzenje se nastavlja :cheers:
Locked