Liga Evrope - sezona 2016/17

Locked
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8857
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 3. kolo kv. za LE: Vojvodina - Dinamo (Minsk), 28.07. u

Post by Radoye »

Odlican video, nesto sto mi samo mozemo da sanjamo.

Nego, vidim da je mural na istocnoj tribini urastao u travu, raste direktno iz zida, trebalo bi neko da ga obidje i oplevi to...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9731
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo kv. za LE: Vojvodina - Dinamo (Minsk), 28.07. u

Post by Voja »

Uh zaista vrhunski video :thankyou:
Image
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 3. kolo kv. za LE: Vojvodina - Dinamo (Minsk), 28.07. u

Post by Beonic »

Skidam kapu njihovoj novinarskoj ekipi. Od ovoga tesko moze bolje. Sve su rekli i vise nego korektno! Svaka cast! :lala: :lala: :lala: :lala: :lala: :lala: :lala:
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 3. kolo kv. za LE: Vojvodina - Dinamo (Minsk), 28.07. u

Post by Dragojlo »

Marcello wrote:Revanš igramo u nekom Brestu, na granici sa Poljskom, a ne u minsku?!
Oće li nas iko dočekati na zaista SVOM stadionu ove sezone u Jevropi?? :greenbutt:
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 3. kolo kv. za LE: Vojvodina - Dinamo (Minsk), 28.07. u

Post by Marcello »

Sumnjam! teško će AIK do finala ;-)
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Milan
Posts: 4177
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 3. kolo kv. za LE: Vojvodina - Dinamo (Minsk), 28.07. u

Post by Milan »

Neizlecivi wrote:Koliko jednostavno, a koliko kvalitetno i super.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=FKDY6ornOsQ[/video]

Jesam li jedini koji ne može da pogleda ovaj video? Pokazuje mi da je privatan...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk)-FKV, 04.08. u 19:45h (

Post by severozapad »

Sad jeste privatan ali u nekom momentu se mogao pogledati redovno.
User avatar
Djisa
Posts: 1205
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk)-FKV, 04.08. u 19:45h (

Post by Djisa »

Oce biti prenosa u cetvrtak? Na program RTV nema nista.
Kup je nas!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4806
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk)-FKV, 04.08. u 19:45h (

Post by gospodinFKV »

Igraci u karantinu ponedeljak i utorak. Kako ce Korda bez kafane??? Zveknuce ga kriza taman na utakmici...po meni los potez :mrgreen:
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk)-FKV, 04.08. u 19:45h (

Post by мализека »

Djisa wrote:Oce biti prenosa u cetvrtak? Na program RTV nema nista.
Овде пише да ће бити... :)

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 70832.html
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1468
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk)-FKV, 04.08. u 19:45h (

Post by Neizlecivi »

Pogledajte konferenciju za medije za ovu utakmicu. Ponavlja se iz kola u kolo. Sto ih uopste odrzavaju? Kako ti novinari zarade za zivot, kad dodju da rade svoj posao i ne psotave niti jedno jedino pitanje?! Pa valjda mozes pre nego sto dodjes smisliti jedno pitanje koje imas da postavis treneru/igracu? Zar se ne osecas jadno kad odes tamo i bukvalno ukljucis diktafon ili kameru na dva minuta, posle cega odes kuci. Nemojte drzati konferencije, napravite pre svake tekme video od 10 minuta gde cete naci nekog iz kluba ko ce treneru postaviti nekoliko zanimljivih pitanja o tekmi i kraj. Kad vec novinari ne mogu da rade svoj posao, odradite vi ko svet to.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9731
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk)-FKV, 04.08. u 19:45h (

Post by Voja »

Meni se ne svidja sto se najavljuje pobeda tj. prolaz. Ne pamtim kada je neka nasa ekipa pobedila kada je pred mec nastupila takvim izjavama. To mi nekako vise dodje kao skrivanje nemoci. Na osnovu cega mi gradimo taj optimizam? Da se razumemo,vise nego iko bih voleo da prodjemo,jer bi onda na krilima tog rezultata isli na JNA i u Krusevac.Al realno,na osnovu cega gradimo taj optmizam?Pa ako se pogleda izvestaj i iz Novog Sada,koliko god mi bili navodno nadmocniji,ljudi su imali vise sansi,vise ozbiljnih suteva na gol... Plasim se skok igre,a ponisteni gol Backe mi samo jos vise uteruje strah,jer se Dinamovi igraci mnogo jaci u skoku nego Backini. Daj Boze da je ona igra Dinama ovde njihov maksimum,ali gledajuci izvestaj sa meca protiv Iraca (kuci) cini mi se da oni mogu mnooogo vise.Jedino da Bog da da ucackamo neki slobodnjak na pocetku i onda bunkerica i valjanje do kraja :mrgreen:
Image
ssnigd
Posts: 3379
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk)-FKV, 04.08. u 19:45h (

Post by ssnigd »

Da najavljuju pobedu i da stvarno svi veruju u to, ne bismo uopste razmisljali o tome. Ovako podseca na kerove, laj na sav glas da se uplase pa koristi tu pocetnu prednost galamdzije, posle ako ne upali, bezanija.
Samo verom u sebe da stvarno mozemo proci, bez praznih prica, 90min, eventualno 120min borbe, pa sta bude. Ali boriti se moramo. Ako su bolji neka pobede, ne smemo se usrati i pokazati gubitnicki mentalitet, pasti ako stvari ne budu isle u nasu korist. Imamo lepu priliku da odemo u plej of zasto ne iskoristiti to.
Momcima koji krecu put Belorusije, neka je srecan put i lep provod.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2681
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk)-FKV, 04.08. u 19:45h (

Post by Grof Žekula »

021 wrote:RTS ništa ne košta, ali i dalje nezainteresovan za prenos mečeva Vojvodine


Građani koji žive van Vojvodine i nemaju kablovsku, ponovo će ostati uskraćeni za tv prenos meča 3. kola kvalifikacija za Ligu Evrope između Vojvodine i Dinama iz Minska koja se igra u četvrtak.

Radio-televizija Vojvodine je već sklopila dogovor sa beloruskom televizijom o prenosu meča, koji će se odigrati u četvrtak u Brestu. Ovo je za 021 potvrdio predsednik kluba Zoran Šćepanović, ističući da ne zna da li će nacionalni javni servis preneti utakmicu, te da to ne zavisi od FK Vojvodina.

"Nažalost, nismo mi ti koji odlučuju o prenosu, a smatramo da je veoma bitno da ostatak Srbije vidi igru našeg kluba. Trenutno, mi smo ti koji brane čast srpskog fudbala u Evropi u ovim kvalifikacijama i ne znam da li je više išta od toga dovoljno za prenos na RTS-u, o tome odlučuje redakcija samog servisa. Imam utisak da bi građani Srbije želeli da gledaju Vojvodinu, a da li će im se ispuniti ta želja, to treba neko drugi da odgovori", kaže Šćepanović.

Za sada je sigurno da će prenos meča iz Bresta biti samo na RTV iako RTS, pošto su prava već otkupljena, prenos može da preuzme od vojvođanskog javnog servisa potpuno besplatno.

Kako je za 021 rečeno u RTS, to ne znači da se situacija ne može promeniti, niti je reč o odluci da se utakmice iz Novog Sada nikada ne prenose. Ovogodišnji izostanak prenosa pravdaju popunjenošću programa, jer ih u narednom periodu očekuje prenos Olimpijade, koja počinje u petak, Superkupa i teniskog turnira u Sinsinatiju.

Međutim, ovo nije prvi put da javni servis ne prenosi utakmice Vojvođana. Slična polemika se povela i pre osam sezona, kada je u Novom Sadu gostovao Atletiko Madrid, a utakmicu su, osim prisutnih na stadionu, mogli da vide samo stanovnici pokrajine. Tada su navijači na jednom od transparenata napisali "RTS kiss my ass".

Šćepanović dodaje da se novosadski klub nalazi često na margini, barem kada su u pitanju mediji i prenosi utakmica.

"Simptomatično je da se to ponovo dešava. Teško je biti primećen, barem kada je reč o tv prenosu, sa tim već imamo iskustva. Ipak, mislim da je ovo nešto što zanima sportsku Srbiju i da će ona imati priliku da vidi šta god Vojvodina uradi. Naravno, mi ćemo se truditi da postignemo odlične rezultate. Kao što bi trebalo da imamo priliku da gledamo sve naše klubove i reprezentaciju, tako bi i građani trebali da imaju priliku da vide naše igrače", zaključio je Šćepanović.

Fudbaleri Vojvodine putuju u Belorusiju u sredu ujutru, gde će odigrati revanš protiv Dinama. U Novom Sadu rezultat je bio 1:1, a šta je trener Vojvodine Nenad Lalatović poručio pred put u Brest možete pročitati OVDE.

Prenos utakmice Dinamo - Vojvodina biće na prvom programu RTV u četvrtak, 4. avgusta od 19.45 časova.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4806
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk)-FKV, 04.08. u 19:45h (

Post by gospodinFKV »

Iskreno, sad ne bih ni zeleo da nas prenose. Prvo, ko ih je*e, a drugo, jedva bi cekali kiks, da kazu ‘eto, hteli ste da vas cela Srbija vidi’.
Locked