Liga Evrope - sezona 2016/17

Locked
User avatar
Turija
Posts: 10660
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo kvalif. za LE: Bokelj - VOJVODINA 30. jun u 17:3

Post by Turija »

naseljekolumbija wrote: ... ta televizija nikad nije valjala. Po meni odavno trebala da se ugasi
RTV je imala različite periode, dobre i izuzetno loše. Poslednji period je, zaista, bio dobar u svim segmentima (osim loših sportskih komentatora).
Ne možeš iznositi takvu ocenu, ako ne gledaš RTV (a očigledno je ne gledaš i po inerciji daješ zaključak o gašenju javnog pokrajinskog servisa).Verovatno one ostale domaće televizije, koje gledaš, ne treba ukinuti, pošto su odlične, a najverovatnije se nisi ni rodio kad je TVNS osnovana. Međutim, meritorno znaš da je odavno trebalo ugasiti (verovatno, ni osnivati?).
Što se Voše tiče, nisam gledao ovu utakmicu (što je nekad za mene bilo nezamislivo, međutim, eto, to postaje normalno) i neću gledati ni revanš. Ako je golman Kordić u sastavu Vojvodine pre oporavljenog Perkea, o kakvom fudbalu, struci i Voši mi pričamo? Ima li ikakvog, smisla?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 1. kolo kvalif. za LE: Bokelj - VOJVODINA 30. jun u 17:3

Post by slanina »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=mkk-gRNW8nY[/video]

Lep gol Melega,inteligentno. :thankyou:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Salvador
Posts: 1070
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 1. kolo kvalif. za LE: Bokelj - VOJVODINA 30. jun u 17:3

Post by Salvador »

Ma daj, igramo protiv cg amatera i ispadamo smesni.
Ciganski takticari nastavljaju sa svojom gegula taktikom.
Gde su Zlicic, Stamenic i ostali, hocemo i njih u Jagodinu i Spartak da prodamo?
Bravo za slaninarsku upravu, idemo ka tituli ove sezone!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4783
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1. kolo kvalif. za LE: Bokelj - VOJVODINA 30. jun u 17:3

Post by gospodinFKV »

Pazi, ako jaaaaaaaako snizimo vec ekstra snizene kriterijume, ovih 1:1 i nije tako strasno, dobijamo ih na Karadjordju, ali reci kako si zadovoljan ovim....ja ne znam...ti ne zasluzujes ni Hajduk Lion da treniras....mrs bre! :evil:
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 1. kolo kvalifikacija za LE: Bokelj - VOJVODINA 1:1 (1:1

Post by ssnigd »

Ovaj tim je igrao na prolece, tako da nema opravdanja za neuigranost i losu komunikaciju. Ne racunam mozda samo poslednju liniju odbrane.
Za prvu utakmicu je i bolje da odigramo lose, kako bi svi videli sta treba da se radi i da se ispravlja, naravno ako smo pametni.
Ne znam stvarno zasto, ali mislim da ce ovo biti duga i mucna sezona za gledanje :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8827
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1. kolo kvalifikacija za LE: Bokelj - VOJVODINA 1:1 (1:1

Post by Radoye »

ssnigd wrote:Ne znam stvarno zasto, ali mislim da ce ovo biti duga i mucna sezona za gledanje :mrgreen:
Cekaj, a to je drugacije od prethodnih X sezona kako? :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 1. kolo kvalifikacija za LE: Bokelj - VOJVODINA 1:1 (1:1

Post by severozapad »

Za mene je najmucnija za gledanje bila sezona u kojoj se vracala lopta na stopere stalno i od njih ocekivalo da pokrecu napade, nazad je bio Trajkovic i ne znam ko jos sa njim ali je to bilo bolno za gledati.
Do ovog juce, ali prva je tekma i ajde ako nista podrska ovim momcima na terenu jer nisu oni sami sebe doveli tu gde su.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1266
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 1. kolo kvalifikacija za LE: Bokelj - VOJVODINA 1:1 (1:1

Post by MiSmoFKV! »

Radoye wrote:
ssnigd wrote:Ne znam stvarno zasto, ali mislim da ce ovo biti duga i mucna sezona za gledanje :mrgreen:
Cekaj, a to je drugacije od prethodnih X sezona kako? :deal:
Mislim da nikad ranije nismo imali ovako bezličan tim. Nema šmeka, nema borbenosti, nema muda. Nemamo tim. Kontam da je jedini timski uspeh ispijanje gajbe piva.
EDIT : Ne znam po čemu opšte bi se ova ekipa pamtila? Verovatno će biti kao i sa onom generacijom protiv Vaduca, neka bruka i sramota u Evropi / prvenstvu.
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 1. kolo kvalifikacija za LE: Bokelj - VOJVODINA 1:1 (1:1

Post by Stexman »

Meni je smesno vaditi se na pauzu i kao ovo je prva utakmica pa kao nije tako ni lose za prvu...

Zamisli da si vozac u GSP i dodjes sa godisnjeg i zgazis coveka. I kao prvi dan mi je posle godisnjeg, noge su mi teske pa nisam stigao da prikocim. Ali u nasem slucaju nismo ubili coveka vec samo ga napravili invalidom, u fazonu nije lose ni prosao... :unnormal:
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 1. kolo kvalif. za LE: Bokelj - VOJVODINA 30. jun u 17:3

Post by naseljekolumbija »

Turija wrote: RTV je imala različite periode, dobre i izuzetno loše. Poslednji period je, zaista, bio dobar u svim segmentima (osim loših sportskih komentatora).
Ne možeš iznositi takvu ocenu, ako ne gledaš RTV (a očigledno je ne gledaš i po inerciji daješ zaključak o gašenju javnog pokrajinskog servisa).Verovatno one ostale domaće televizije, koje gledaš, ne treba ukinuti, pošto su odlične, a najverovatnije se nisi ni rodio kad je TVNS osnovana. Međutim, meritorno znaš da je odavno trebalo ugasiti (verovatno, ni osnivati?).
U pravu si Turija, ne gledam je zato sto ni nema sta da gledam a to mislim i za ostale nase televizije. 2000. godine kada je onaj debeli idiot i antisrbin Canak usao u RTV i lomio table uz najsocnije psovke bilo mi je jasno kojim ce putem taj "javni servis". Jedino sto je pozitivno su prenosi Vosinih utakmica.
User avatar
Salvador
Posts: 1070
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 1. kolo kvalifikacija za LE: Bokelj - VOJVODINA 1:1 (1:1

Post by Salvador »

Ma da, antisrpska RTV.
Ali ne brini, sredice to sve zvalavi i njegovi - a mogli bi i to antisrpsko ime da promene!

Ipak, dobro da je naselje srpsko i da dise za srpski klub! :whistler:
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 1. kolo kvalifikacija za LE: Bokelj - VOJVODINA 1:1 (1:1

Post by Marcello »

Dajte, ljudi, manite se politike ovde...Sve su to ista :shit:

Nego, zna li se u koliko sati počinje revanš, u četvrtak? Ne bih se iznenadio sa, recimo, "idealnih" 14:30. Taman da niko ne može da dođe.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 1. kolo kvalifikacija za LE: Bokelj - VOJVODINA 1:1 (1:1

Post by naseljekolumbija »

Salvador wrote:Ma da, antisrpska RTV.
Ali ne brini, sredice to sve zvalavi i njegovi - a mogli bi i to antisrpsko ime da promene!

Ipak, dobro da je naselje srpsko i da dise za srpski klub! :whistler:
Da, dise za srpski klub Vojvodinu. Kao i ceo NS. Jel ti smeta?
limanfkv
Posts: 2833
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 1. kolo kvalifikacija za LE: Bokelj - VOJVODINA 1:1 (1:1

Post by limanfkv »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=LBuIo7b0rdE[/video]

Izvinjavam se sto skrecem sa teme NOVINARI NE KLEČE vs NOVINARE NEK LEČE, pitao bih ljudi koji su gledali utakmicu ili bar taj deo utakmice koji se dao prenositi.

Kakav je Đenić što nam je šukno golčinu? Ovakav trzaj davno nisam video bar u našoj ligi, a vidim da je i kasnije imao vrlo lepu šansu za gol.

Velšani i Norvežani, mrtvilo 0-0. Realno žreb nam je nikada lakši u ova dva kola, šteta što smo mi nikad jadniji. Mislim da, ako prođemo Bokelj, imamo 50%-50% šanse za prolaz dalje u sledećoj rundi koji god rival bude bio.

Biće zajebano sa Bokeljom, oni nemaju ama baš ništa da izgube i nema sumnje da će gristi. Može gadno jako da bude ako ne osiguramo brzo prednost.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 1. kolo kvalifikacija za LE: Bokelj - VOJVODINA 1:1 (1:1

Post by recni galeb »

naseljekolumbija wrote:
Salvador wrote:Ma da, antisrpska RTV.
Ali ne brini, sredice to sve zvalavi i njegovi - a mogli bi i to antisrpsko ime da promene!

Ipak, dobro da je naselje srpsko i da dise za srpski klub! :whistler:
Da, dise za srpski klub Vojvodinu. Kao i ceo NS. Jel ti smeta?
Za ovo mogu da kazem samo: svaka vama cast! :lala:
Locked