Super Liga - sezona 2016/17

Zaključana tema
Futurama
Postovi: 17
Pridružio se: Sre Jul 31, 2013 1:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Futurama »

Не видим зашто неки слабији резултат Звезда мора обавезно да буде праћен сумњом да је реч о пуштању. Јуче смо одиграли добро против њих, нападали смо током целе утакмице, једна од наших бољих у последње време. Они су били очај живи, јесу имали неке прилике али ако се узме у обзир да имамо најгору одбрану у лиги то и није тешко. Судија им је максимално помагао, сваки контакт је суђен за њих а нама врло ретко, дискутабилан је онај наш поништен гол па онда надокнада од 6 минута. И да смо играли до 6 ујутру они нам не би дали тај други гол осим са пенала.

Ево и један детаљ са јучењашње утакмице ;)

Slika
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Voja »

Futurama napisao:Не видим зашто неки слабији резултат Звезда мора обавезно да буде праћен сумњом да је реч о пуштању.
Mozda ne citas sve,pa nisi pimetio da je ovde mnogo vise svaki bolji rezultat Zvezde pracen sumnjom da je rec u pustanju (ali zvezdine protivnicke ekipe) :mrgreen: Mada realno,zaista mnoge ekipe se sklanjaju Zvezdi i cak i mnogi zvezdini navijaci polako postaju svesni tog i okrecu ledja klubu. Vi ste se juce borili sto je cinjenica,ali je isto tako cinjenica da ste mogli i mnogo bolje odigrati mec (niej Zvezda toliko bolja od vas koliko je vise sansi stvorila).Slazem se da je sudija itekako navijao za zvezdu,sto se najbolje videlo u jednom od zadnjih napada Zvezde po krilu,kada je Ristic nokautirao onog vaseg,a sudija dopustio da se igra,a o zvanicnih 6 minuta da ne pricamo. Jedino sto sudiji ne mozes pripisati to je ponisten gol Spartaka. Zaista je u pitanju izbijena lopta i golmanovih ruku
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Turija »

I ja mislim da ste ih mogli i dobiti, samo da ste ih načepili, kao na početku utakmice.Međutim, mislim da ste isli na remi.
Odbrana vam je zaista šuplja, pa su vas zvezdine sanse uplašile, takav sam utisak stekao.
Mudrinski ili je stvarno toliko loš, ili nije hteo protiv zvezde?
Futurama, čudi me da Savković ne moze da se izbori za prvu postavu?Takođe, dobro bi vam došao Makarić u timu.Šta je sa njim?
Koliko Ćalasan ima godina?Kakvo mišljenje imate u Subotici o njegovoj igri?
Je li vam Kovačević standardan u postavi?
Jako je dobro i za Vošu, što ste im juče otkinuli 2 boda, iako u suštini nama ne znači puno, pošto se zna ko će biti prvak, ali bar dišemo za vratom.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Futurama
Postovi: 17
Pridružio se: Sre Jul 31, 2013 1:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Futurama »

Могли смо их добити али да се не залећемо, Рад нас је надиграо рецимо, примили смо петарде и од вас и од Пазараца па је реми сасвим ок. Мислим да би били фењераши и да нам нема Руса на клупи, извлачи из ове екипе максимум. Доста је нових играча, неки се још уигравају па је рано да се доноси нека оцена о њима. Ваљда ће овај реми и добро издање привући мало гледала на трибине, ако није бесплатан улаз не дође више од 300 људи на стадион.

Не бих се сложио да је првенство решено, ја сам мислио да ће у суботу Звезда лагано да се прошета кроз Суботицу па су узели бод уз судијску помоћ и то треба да славе. Играли су боље пре неколико година кад смо их 3:0 победили него у суботу. Ето и Партизан је освојио само бод против нишког Реала, има Воша шансе да им до краја првенства закомпликује.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Milan »

Nema... :)
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od novosadjanin »

Protiv Radnickog igramo u nedelju od 17h. Prenos je na Areni.

Dobro je, nije toliko gust raspored, ima vremena i za odmor od petka do sledece nedelje. Ipak je to 3 utakmice u 10 dana a ne u 7 dana. Ne moramo da rotiramo vec mozemo sa najjacim timom. Samo se nadam ponovo Pericu u kupu, bar tu nek mu daju sansu kad je ne dobija u prvenstvu :roll:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od novosadjanin »

Ovako bi izgledala tabela kada bi se sada delili bodovi:

1. Црвена звезда 16
2. Војводина 15
3. Партизан 13
4. Напредак 13
5. Раднички Н. 12
6. Младост 11
7. Спартак 9
8. Рад 9
9. Металац 8
10. Радник 8
11. Вождовац 7
12. Нови Пазар 6
13. Јавор-Матис 6
14. Чукарички 5
15. ОФК Бачка 5
16. Борац 4
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od ernesto »

Ljudi ja i dalje verujem da mozemo da uzmemo titulu!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Turija »

Jel prenos na areni1 ili ...?Posto je jedino zvezdi rezervisana jedinica, ostale guraju gde stignu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Karlsson »

novosadjanin napisao:Ovako bi izgledala tabela kada bi se sada delili bodovi:

1. Црвена звезда 16
2. Војводина 15
3. Партизан 13
4. Напредак 13
5. Раднички Н. 12
6. Младост 11
7. Спартак 9
8. Рад 9
9. Металац 8
10. Радник 8
11. Вождовац 7
12. Нови Пазар 6
13. Јавор-Матис 6
14. Чукарички 5
15. ОФК Бачка 5
16. Борац 4
Smešan i nefer sistem! Sada kada se podeli razlika je samo bod, ali za vikend ako pobedimo i mi i oni razlika će posle deljenja biti 2 boda.

Dakle bez obzira što ćemo pobediti Zvezdina prednost će porasti.
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Grof Žekula »

Turija napisao:Jel prenos na areni1 ili ...?Posto je jedino zvezdi rezervisana jedinica, ostale guraju gde stignu.
Јесте Арена 1 (17 часова), наравно после цигана (15 часова) :wink:

http://www.tvarenasport.com/channel/2016-10-30" onclick="window.open(this.href);return false;

Занимљиво је да од 11 часова на истом каналу иде Раднички Ниш - Војводина (???), па ко зна шта може да буде!
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od madda fakka »

Turija napisao:Jel prenos na areni1 ili ...?Posto je jedino zvezdi rezervisana jedinica, ostale guraju gde stignu.
http://www.tvarenasport.com/channel/2016-10-30" onclick="window.open(this.href);return false;

Pise arenasport1, 30.10.2016., 17h, Radnicki Nis - Vojvodina :cheers:
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Turija »

Hvala.
Da li novopazarska televizija jos uvek direktno prenosi utakmice Novog Pazara?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od borrissey »

Karlsson napisao:
novosadjanin napisao:
Smešan i nefer sistem! Sada kada se podeli razlika je samo bod, ali za vikend ako pobedimo i mi i oni razlika će posle deljenja biti 2 boda.

Dakle bez obzira što ćemo pobediti Zvezdina prednost će porasti.
Apsolutno. Gluplji sistem od te podele bodova nisam odavno video. Nikako ne mogu da razumem zbog čega se bodovi dele baš na pola. Osim toga, mnogo je pravednije da se prenose bodovi osvojeni sa ostalim ekipama koje su ušle u 8, kao što se radi na svetskim/evropskim prvenstvima u ekipnim sportovima (odbojka, košarka), kada se spajaju grupe. Ne mogu da dobacim da li bi to pomoglo da se manje namešta...
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Stexman »

Znas sta, mislilo se da ce podelom bodova izazvati rezultatsku neizveznost i da ce mnoge timove ukljuciti u borbu za titulu i samim tim spreciti namestanje. Medjutim ovo ne bi bila Srbija da kod nas nije sve naopako pa se tako pravo namestanje ocekuje tek kad bude tesno( ako bude tesno uopste).
Mozda se to ne moze ni nazvati namestanjem vec vise raznoraznoj igranci i zakulisnim radnjama miljenika vlasti. A svi znamo ko je to!

Najposteniji sistem bi bio onaj u kome bi se svako ko namesta nasao iza resetaka. Tada bi se moglo reci da je ovo takmicenje bez obzira na sistem sabiranja, mnozenja ili deljenja poena!
Zaključana tema