27. kolo: Hajduk (Kula)-Vojvodina 2:0

Guest

27. kolo: Hajduk (Kula)-Vojvodina 2:0

Post by Guest »

Mesto: Kula
Dan: subota ,16h
Datum:07.05.2005.
Stadion FK Hajduk RMB, Kula
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Iz Kule sa bodovima ili na štitu (grubo, ali istinito).To je utakmica koja se mora dobiti, inače ulazimo u četvorku za seobu, kada se kockarski krug zatvori.Bio bih zadovoljan kao prošli put i sa 0:1(Belić iz kontre, međutim ovaj put ne smemo ništa prepustiti slučaju čekajući grešku protivnika).Dakle, moramo dati gol, ili gol više od Hajduka.
Đumi i 11 boraca u areni, srećno i borbeno.Sreća prati hrabre, to je već poznato i dokazano dovoljno puta da se čvrsto veruje u tačnost tvrdnje.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Moramo dobiti Hajduk!Znam da je tesko kada se igra pod pritiskom...Ali u uvodu u prolecni deo prvenstva Trener Hajduka Boris Bunjak je pricao kako je Hajduk sada najbolji tim i predstavnik klubova iz Vojvodine,kako je Vojvodina u velikim dugovima i u losoj poziciji...Sada da mu zapusimo usta u sred Kule...Hajduk je veoma poznat po muckama sa zeleznikom radnickim...Jos jedan motiv vise!Ovo je za nas jako vazna utakmica nebi se slozio sa izjavom Franciskovica u Dnevniku da treba da budemo zadovoljni i bodom,blizi se kraj prvenstva,borac,zeleznik,obilic,smederevo ce pokusavati da opstanu po svaku cenu!Mislim da sami odlucujemo o svojoj daljoj sudbini,i ako odigramo kako znamo bez psihickih padova i puno oscilacija ocekujem pobedu!Kula je izvukla remi sa ciganima gledao sam utakmicu bili su dosta blizi pobedi od zvezde propustili dosta dobrih prilika glavni igraci su im dva Davidova(koje nas trener dobro poznaje i treba ocekivati da nam nezadaju previse problema :wink: )iskusni Predic i Osmanovic(osmanovic ima osecaj za gol ali je slab u duelima...)
Srecno nam bilo :!:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9761
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Uopste mi nije jasno kako ja uvek vidim situaciju drugacije od ostalih?Jesam li ja u redu,upitam se cesto!!?
Mislim da nema potrebe da dizemo toliku tenziju pred mec u Kuli!!!Mislim da smo bodom u Niksicu resili pitanje opstanka,jer je nemoguce (sem mozda teoretski) da sve ekipe ispod nas skupe vise bodova od nas samih,jer jos se samo jedan trazi za ispadanje.A evo,koliko vec sutra igraju npr. Obilic-Borac... dakle,mislim da nam to dizanje tenzije samo moze biti kontraproduktivno.Ekipu treba maximalno opustiti,i uci normalno u mec.Normalno je,ocekujem pobedu,ali ja ocekujem i Vosu i Hajduk sledece godine u prvoj ligi.... e sad,kad mogu beogradjani da muvaju,pozivam javno sve celnike i iz Vose i iz Kule,da dogovore nereseno,i jos vise se priblizimo opstanku (iako ja mislim da smo vec resili pitanje opstanka).Mislim da smo Hajduk i mi na istom zadatku u srpskocrnogorskom fudbalu... nadam se da razumete ovaj moj post!!!!?
Image
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Apsolutno se slazem sa Vojom da Vojvodina ne sme biti ta koja ce izbaciti Kulu u drugu ligu.Jeste da su oni oduvek bili u steli sa Crnom gorom i Parizanom ali mislim da bi bilo strasno da sledece sezone u prvoj ligi budemo samo mi i Banatski Dvor iz nase ravnice! Ja licno sutra ocekujem prijateljskih 1-1 a po meni utakmica sezone je sledece subote sa Smederevom(jer sam ubedjen da dobijamo podgoricane jer smo tamo zagonetno otisli sa podmlatkom). Ko zna, mozda je i stvarno bila neka stela sa Partizanom pa se sa Novog Beograda vratimo sa 3 boda. Ko zna? :lol:
p.s. Bice prenos nase tekme(po videotextu RTS) sto opet znaci da na TVNS imate direktan prenos cele tekme.
stallone
Posts: 9
Joined: Wed May 04, 2005 9:45 am
Location: Novi Sad
Contact:

Post by stallone »

Bice prenos nase tekme(po videotextu RTS) sto opet znaci da na TVNS imate direktan prenos cele tekme.
To mi je drago da procitam. Rado bih i sam isao na tekmu,ali mi se burazer vraca iz Italije,pa ga docekujem. :wink: Srecno svima koji idu i neka se lepo provedu(ukljucujuci i igace i Djumuja). 8)
Crnac ima crn ten...
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Apsolutno se slazem sa Podbarom.Ocekujem bod,sto ce i Hajduku biti dovoljno s obzirom da u zadnjem kolu gostuje imenjaku Lemicu na Lionu.
Takodje se slazem da je utakmica sezone sa Smederevom,bice tu svasta,eto oni su uspeli da se dogovore i sa Zvezdom.
Ali me tesi to sto gostujemo Radnickom,a tu sam ubedjen da ne mozemo izgubiti jer je taj Radnicki jako cudna ekipa koja u zadnje vreme igra veoma lose.
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Mala bara, puno krokodila. Rekao bih da ne smemo nista prepustiti slucaju i da trebamo da idemo na pobedu, a ako pak bude nereseno - nije kraj sveta. Uostalom, ko nam garantuje da cemo lagano dobiti Smederevo u sledecem kolu? A te price da ne gubimo na novom Bg-u, da je navodno sve sredjeno - macku o rep. Sto kaze onaj crnac Tank iz filma "Bullet": "I don't trust to no-motherfucking-body". Prevedeno na naski: obecanje ludom radovanje. Zato u Kuli svi u napad!
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Ja i dalje mislim da treba tri boda, ne da bi izbacili Kulu, već da bi mi kontrolisali svoj status. Da ne zavisimo od kombinatornog računa.Ja ne želim da Hajduk ispadne, ali ako treba štela bolje će to Hajduk uraditi.
Mi kad idemo na bod, obavezno ga izgubimo, a na pobedu može i da ga osvojimo.Drugo, ako se ovim starijim igračima kaže bod, ne igraju nikako i ako ga izgubimo rezonuju nije mnogo.Bod ni tamo ni tamo.A, tri kad se izgube je ozbiljna stvar.
Dakle, moj stav je u Kuli FER IGRA NA TRI BODA, pa kom obojci kom opanci.
Ima još da se igra, nije smak sveta ni za jedne, ni za druge.Nerešeno drži sve otvoreno za obe ekipe, a bojim se da ćemo posle mi izvući deblji kraj.
Vojvodina mora, bar u Kuli, da bude Vojvodina i da Hajduk bude taj koji je zadovoljan sa bodom, tj da ne izgubi, isto kao kad gostuju Zvezda i Partizan.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Bravo Todicu, 1:0...eto bratski pocetak :wink:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Evo gledam Livescore.com i ne mogu da verujem ochima. 35. minut, gubimo 2:0, popasli smo golove u 4. i 8. minutu.

Shta se to sa nama deshava??? Jel' neko misli da smo mi tol'ko jaki da treba svakome da damo dva-tri gola fore pa da onda vijemo rezultat? Koji vam je bre qrac ljudi, IGRAJTE FUDBAL!!!!!
Guest

Post by Guest »

todic , pekaric i stepanov igraju kao da igraju za svoje selo odakle su i dosli !!!! mrs
slanina

Post by slanina »

U zivotu nisam gledao tako los fudbal kao danas u Kuli!Bruka i sramota ne zna se ko je slabiji od Todica pa do Belica!Mislim da smo imali jedan sut na gol i to Vukelje(sutirao je kao baba)!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Chuka pobedio lemica, Smederevo OFKu, Obilic vodi protiv Borca, uz ovaj nash "uspeh" u Kuli to znachi da nas bar 3 tima obilaze na tabeli a josh jedan se priblizhava. Josh ako Zeleznik dobuje u Podgorici (a mirishe mi na to) nama se smeshi druga liga. Ne mozhe niko da nas uvalja u go**a koliko sami to mozhemo :x :evil: :x
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Bruka...
Zaista sam jako razocaran...Gledao sam samo prvo poluvreme!Udarac Marinkovica sa nekih 25 metara veoma traljav,lopta je odskocila na par metara ispred dobro postavljenog Todica(lopta je isla direkt u njega)a ovaj je veoma nonsalantno kreno da je hvata i napravio vise nego pocetnicku gresku...Znam da se greske golmana najvise vide,ali za jednog golmana koji je standardan vec 6-7 sezona i veoma iskusan ovo je nedopustivo :!: A nije mu ovo prvi veliki kiks setite se u prvom delu sezone protiv Hajduk lemica vodili smo sa 1-0 i Todic je napravio veliki kikis bespotrebnim istrcavanjem i prakticno poklonio 2 boda turcima!Tada sam ga napao ali vecina vas je bila na njegovoj strani!Kudicine je zbog jedne slicne greske protiv Arsenala sada u potpuno drugom planu kao i Haward golman mancestera,daleko je nas klub od ovih Engleskih giganata,ali imamo talentovanog Canovica ili mozda cak i Ristica!Znam koliko je Tode doneo sigurnosti u igri povratkom na gol,ali ovo mu je vec drugo Ogromni kiks,znam da ni ostatak ekipe nije bio nista bolji ,ali to je zrtva golmanskog posla...Drugi gol smo dobili u 9 minutu dok je jos ceo tim bio u soku posle jednog centarsuta opet po toj nasoj levoj strani na kojoj smo izgubili utakmicu sa partizanom!Naime jedan igrac kuljana je iz okreta i ocaja uputio sporu loptu po zemlji na nas peterac,lopta je prosla pored nasa dva igraca a treci je bio pored Stoimirovica koji je uspeo pre da dodje do nje...Losa reakcija kompletne odbrane,a mozda i golmana(mada ne bi kod ovog gola krivicu dodelio Todicu)!Posle toga nisam moga da verujem da smo igrali kao da imamo aktivan rezultat,borba na sredini terena,bez ikakvih konkretnih akcija i ideja u igri!Delovali smo ko razbijena vojska a najzalije mi je bilo onih Firmasa iza naseg gola...
Kompletno losa igra celog tima!Drugo poluvreme nisam ni gledao,bukvalno nisam imao ni snage ni zivaca :!:

Neki su kalkulisali pre meca kako netreba da izbacimo Hajduk iz lige,kako treba da odigramo na remi...Ja sam upozorio kakve su izjave bile njihovih ljudi o nama pre pocetka prvenstva,oni su u dili sa turcima...
U buduce toliko o priljateljstvu sa kuljanima...Ali nisu nam oni krivi sto smo lose odigrali!

Sami smo sebi skocili u stomak,u sledecem kolu protiv Smedereva nam je bukvalno biti ili nebiti neka igraci budu pod pritiskom moranja jer izgleda samo kad moraju i kad se pre utakmice igra na pobedu dobro igraju!
Locked