33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA 2:0 (0:0)

Locked
vdn slaninar
Posts: 1002
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post by vdn slaninar »

Treba pisati samo o lepim stvarima da se ne nerviramo dzabe.Bravo Emile,takvu zrelost u igri,na golu nisam video dugo,ja sam ocekivao da odbrani penal,tako mi se cinilo da ne moze da primi go.Konacno golman koji brani i moguce i ne moguce,bravo momcino.
Борчевац
Posts: 132
Joined: Wed Aug 31, 2016 11:12 pm

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post by Борчевац »

https://www.youtube.com/watch?v=6tiIUjSMgYE" onclick="window.open(this.href);return false;
Ако је ово пенал ја сам онда пјесак на копакабани :lol:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3947
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post by Rabba »

Čini mi se da ste svi pod utiskom da se desilo nešto neočekivano. Kad ne damo mi, ima ko će da da :) Čestitke ganima, ovako se titule osvajaju. Sad će sudija da fasuje suspenziju, blago nama, i pojeo vuk magarca. Zaboraviće se današnja predstava brzo. Ostaće rezultat, a sledeće sezone će opet nešto ovako da se desi, i opet ćemo da istupamo iz lige.

Utisak utakmice, Rockov je doktor.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Борчевац
Posts: 132
Joined: Wed Aug 31, 2016 11:12 pm

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post by Борчевац »

:lala:
Rabba wrote:Čini mi se da ste svi pod utiskom da se desilo nešto neočekivano. Kad ne damo mi, ima ko će da da :) Čestitke ganima, ovako se titule osvajaju. Sad će sudija da fasuje suspenziju, blago nama, i pojeo vuk magarca. Zaboraviće se današnja predstava brzo. Ostaće rezultat, a sledeće sezone će opet nešto ovako da se desi, i opet ćemo da istupamo iz lige.

Utisak utakmice, Rockov je doktor.

Браво за коментар :lala: :lala: :lala:
User avatar
Go west
Posts: 203
Joined: Fri Jan 28, 2005 5:50 pm
Location: Novi Sad Stari Grad

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post by Go west »

Image
CRD FCV
Posts: 1573
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post by CRD FCV »

Придружио бих се похвалама Роцкова, вансеријски таленат рекао бих. Далеко ће догурати ако што пре оде из овог муља блата и чемера.
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post by Rivelinjo »

lazarr wrote:Jedno je sigurno.... Igrači i trener nisu hteli da puste zvezdu. Rekao sam već da Bataka i ostale momke iz stručnog štaba poznajem i sa priličnom sigurnošću vam garantujem da nije puštena utakmica.
Momci koji nam sada vode ekipu, nisu tražili ni ugovore ni platu....
Tražili su samo dve stvari: da im se niko ne meša u vođenje ekipe i da nema sklanjanja nikome.
Obećali su upravi da će istog trenutka otići ako se nešto od te dve stvari dese.

Druga stvar su sudije. Na to već nismo mogli da utičemo.
Da nije crvenog i penala, nikad nam ne bi dali gol.
Gledam usporeni i neusporeni snimak "penala". Ako nisu namerno hteli da izgube - onda je neiskustvo. Ne možeš u gostima, kod "favorita" da izbaciš tako nogu kad te lomi igrač, a znaš da će im svirati penal. Mislim, sitnica je, malo, ali dovoljno. Samo da naš nije tu desnu nogicu malo izbacio u stranu (a lopta svakako nije bila blizu, pa da je kao pokušao da je "špicem" izbije). Jebiga. To nam je što nam je. Igrači koji valjaju i zreli su ne igraju u "super" ligi...
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post by playmaker »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=RdieMjq82ik[/video]

Svakakvu kradju sa njihove strane smo videli ali ovo do sada nismo.

Pazite snimak, nikome nista nije jasno, niti se crnac buni niti njihovi igraci svi gledaju i sudija trci i daje direktan crveni hahaha :lol:
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post by Rivelinjo »

Sad, da l' je pomoćni, ili glavni; crno, ili crveno-beli - isti k***c!

[video]https://www.youtube.com/watch?v=Mqz2XU69ukU[/video]
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post by Krle »

Mislim da u ovom trenutku ne smemo kriviti igrače i trenera. Možda i nisam u pravu, ali ovakva evidentna sudijska krađa nije viđena na ovim terenima još od finala kupa s crnima. Lik je prvo standradnim "svaka lopta i faul ide musavima", probao da nam sjebe i ono malo igre, a zatim i da iznervira igrače koji su ionako pod velikim pritiskom. Kad nije ni to pomoglo, usledilo je ono što je cela zemlja videla. Ne kažem da smo mi igrali nešto specijalno, mnogi su ozbiljno podbacili, ali i to bi bilo dovoljno za 0:0.
Cela predigra za utakmicu, najave, kvote, na kraju i sama utakmica, u nekoj državi, a ne feudu u kom živimo, bila bi automatski predmet istrage. Ali, nemojmo još pored svega da krivimo ekipu...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post by Danilo »

Loše izrežirana predstava i sa naše i njihove snage.E kad je sudija video da su balvani onda je morao nesto preduzeti.

Uprava napolje.Doste je ovog nameštanja ciganima
User avatar
Turija
Posts: 10645
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post by Turija »

Emil Rockov - jedini momak na terenu kojem verujem i sa kojim mozemo da se dicimo.
To je sve sto je ostalo od prave FK Vojvodine.
:lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4123
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post by Milan »

recni galeb wrote:Која лобања треба да будеш да се радујеш оваквој титули?
Оно знам да су рођени на дупе али опет се увек питам који је то склоп у мозгу... Хмм... Мозгу... И ја претерујем.

Prvo sto sam pomislio danas. Gledam i slavlje njihovih igraca koji su postigli golove. Kao da su ga dali u finalu LS, a ne u poklonjenoj utakmici. Mene bi blam pojeo...

Markiz ubo prognozu... :lala:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1265
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post by MiSmoFKV! »

Turija wrote:Emil Rockov - jedini momak na terenu kojem verujem i sa kojim mozemo da se dicimo.
To je sve sto je ostalo od prave FK Vojvodine.
:lala:
Istina.
Ostale igrace treba da bude sramota, sto su ga izneverili svojim pristupom. Sunce ti, pa ove amatere smo mogli nakantati samo tako, ne bih ih ni 5 penala i 5 crvenih spasilo. Zar je moguce npr da je Palocevic svaku kontru pri prijemu lopte zaustavio. Meleg, ne znam da li je imao jedan kvalitetan pas.(Jedan je i Mica Ivanic).
Ipak i uz nas user od igre, cigancici su jos jednom pokazali koliki su bolidi i da im je mesto najvise u npr OFL Ruma-Irig ili slicnom rangu takmicenja.
Sudiju necu komentarisati, ni on sam sebe ne moze opravdati.
Inace, nas zvanicni sajt ni rec o kartonu/penalu.
Zivi bili, moji Vojvodinasi.
fare
Posts: 2780
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 33. kolo: crvena zvezda - VOJVODINA, nedelja u 18

Post by fare »

Nasi odma da se zale na crveni karton ! Odma da mu skinu suspenziju a sudiju da kazne !!!
Locked