Liga Evrope: sezona 2017/18

Locked
Banat
Posts: 56
Joined: Mon Sep 26, 2016 4:31 pm

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by Banat »

Šta reći, zadovoljstvo zbog pobede i žal zbog primljenog pogotka. Sve u svemu, pobedi neću gledati u zube ali da nije bilo Malbašića u tim uvodnim trenucima teško bismo ovo realizovali. Rockov konstantan, Bureković pozitivno iznenađenje. Vezni red, taj defanzivni blok nije najbolje funkcionisao tako da su Planić i Kovačević imali nešto više posla. Mesarović je imao korektan debi, od njega u tim godinama sasvim dosta. Interesuje me hoćemo li dovesti kreativca ili ćemo forsirati malog Mesarovića, samo da to bude planski i kako valja. Što se tiče revanša, Slovaci su bolji kod kuće, tako da se nadam da ćemo u narednih nedelju dana podići nivo igre i kondicije da bismo adekvatno priveli ovaj dvomeč kraju. Imamo čemu da se nadamo.

Vanfudbalski utisak večeri je promocija motornog ulja, pa kol'ko mi novaca dobijamo za takav marketing, samo što na centru igrališta ne stoji nalepnica :mrgreen:
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by мализека »

Штета за онај примљени гол...биће тешко у реваншу. Одбрана ми делује несигурно, превише пропуста, али срећа па је ту Роцков. Скоро смо га сами себи забили, ко нам је 23-ка? :|
Karlsson
Posts: 2117
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by Karlsson »

Vukasović
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3844
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by Red Marquis »

Kovačević ne sme igrati štopera u revanšu, danas uverljivo najgori. Bubalo i Mihajlović deluju ko prevare od igrača. Naravno da nismo imali snage za 90 minuta, pa se mogao i očekivati primljeni gol, a i uostalom, logično je da nam sledi 90 minuta živciranja sledeći četvrtak. Danas ništa nisam očekivao, pa nisam nešto ni razočaran.
Ostalim igračima zadovoljan, čak i atmosferom i posetom na stadionu. Kakva god da je, i s kim god da je, ta Evropa je milina u odnosu na sve vezano za našu ligu.

p.s. Transfer blama svaki put kad je komentator pokušavao da podigne publiku. Prestani čoveče, molim te!
Io odio Belgrado
lazarr
Posts: 816
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by lazarr »

Imamo slab tim. Sa Malbašom smo u prvih 5, a ako ode (a vrlo je verovatno) onda smo na granici play offa. Kovačević je igrač za vojvođansku ligu. Kabel ili Index su mu taman... Malbašić i Rockov jedini koji imaju neki kvalitet, ostali suvi prosek. Nemam neki optimizam ni za revanš iako su Slovaci u rangu Javora ili Surdulice....

Na žalost, Vojvodina je danas samo jedna "benzinska pumpa". I to ne OMV nego Vuković.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by playmaker »

lazarr wrote:Imamo slab tim. Sa Malbašom smo u prvih 5, a ako ode (a vrlo je verovatno) onda smo na granici play offa. Kovačević je igrač za vojvođansku ligu. Kabel ili Index su mu taman... Malbašić i Rockov jedini koji imaju neki kvalitet, ostali suvi prosek. Nemam neki optimizam ni za revanš iako su Slovaci u rangu Javora ili Surdulice....

Na žalost, Vojvodina je danas samo jedna "benzinska pumpa". I to ne OMV nego Vuković.
Potpisujem sve od A do S, i sto se tice igraca i sto se tice onoga sto smo trenutno, fudbalski klub smo najmanje... :frown:
User avatar
N13
Posts: 2040
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by N13 »

Odlično prvo polevreme... A u drugom smo pali, pa te na momente dobro. Iskreno očekivao sam mnogo lošije izdanje i dosadnu utakmicu.... Nije bilo ništa posebno, ali svakako bolje nego što sam očekivao.
U odbrani je dosta bilo kikseva i na tome mora da se radi. Nadam se da je onaj Brazilac sigurniji (mada ne krivim samo stopere, i Jovančić je imao par kikseca). Da su bili neki brži protivnici u apadu (npr AZ), primili bismo 5 komada. Šteta za primljen gol.... U revanšu moramo da ih napadnemo. Budemo li branili rezultat, ispadamo. Samo da se ne ponovi Rapid.... Neka ta utakmica bude nauk. U gostima se 2:1 ne sme braniti!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by Danilo »

Cirkus se nastavlja

Batak podneo ostavku
User avatar
Milan
Posts: 4168
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by Milan »

Gradom se pronela vest da nam Batak vise nije trener...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by Danilo »

Slabo, slabo....rekao sam da su oni prosecna ekipa iz nase superlige kao sto i jesu, kao sto sam rekao da smo i mi na istom tom proseku.
Niko po meni ne zasluzuje neku prelaznu ocenu, osim Malbase ali ni on kao ni meleg,paloc nevaljaju

Zvezda i Partizan su po igrackom kadru miljama iznad nas

Terati ivog Vukovica prema ljudima se ponasa kao da su njegovi robovi,dokle
User avatar
Stexman
Posts: 2568
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by Stexman »

Vest je tacna! A razlog? Zna li neko razlog?
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by Djumi »

Stexman wrote:Vest je tacna! A razlog? Zna li neko razlog?
Stexman stvarno postujem tvoje pisanje ali zar je moguće da neznas razlog !!!
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by lexa »

Stexman wrote:Vest je tacna! A razlog? Zna li neko razlog?
Meni samo dve stvari padaju na pamet.

Ili je neko preterao u sastavljanju tima. Ili je neko ocekivao 5:0 pa ga je docekao na noz posle utakmice zbog "samo" 2:1
pa coveku prekipelo.

Ne znam, nagadjam...i ne vidim treci razlog.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by novosadjanin »

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Ima li nekog da stane na put ovom serifu? Firmo postojis li? Ej bre, pa nije ovo fk viskol?!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Sasa1969
Posts: 622
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Liga Evrope; VOJVODINA – Ružomberok, 29. jun u 20h

Post by Sasa1969 »

Veselinovic je podneo ostavku zato sto je dobio spisak ko treba da igra.Dobio je naredjenje da Melega stavi na klupu i da mi oduzme kapitensku traku.Covek nije iz te price gospodin covek podneo odmah ostavku.
Sad se prica ponovila i sa Batakom.
To je to ne igraju najbolji vec oni koji su roba za Vukovicevu pijacu.
Image
Locked