29. kolo: Radnicki (NBG)-Vojvodina 1:1

User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

1-1....vrati se Vojo!!! :(
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

OPSTADOSMO!!!

Radnicki Nbg-Vojvodina 1-1
Zeleznik-Cacak 3-1

kolo pre kraja imamo 35 a Cacak 31 bod
User avatar
Joe
Posts: 109
Joined: Tue Feb 01, 2005 5:12 pm

Post by Joe »

Zavrseno 1:1! :) Borac izgubio od zeleznika. Obezbedili smo opstanak u 1. ligi. Cestitke igracima i Djumiju. Sada neka uprava prione na posao i ne ponovila se ovakva sezona vise nikad! :x
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Zaboravih da napomenem,3 godinu za redom se ponavlja da klub koji pobedi cigane u I kolu ispada,pre 3 god bese to Javor,prosle Napredak a sad Cacak... :lol:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Stara Garda wrote:Zaboravih da napomenem,3 godinu za redom se ponavlja da klub koji pobedi cigane u I kolu ispada,pre 3 god bese to Javor,prosle Napredak a sad Cacak... :lol:
Bas cudno :D
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Evo sada sam stigao sa rukometne utakmice iz beograda moja Rk.Kikinda je pregazila Obilic ali nisam mogao da odem na Vosinu utakmicu poklopili se termini odigravanja... :cry:
Mislim da je ovaj remi jednak pobedi...Uspeli smo bez nekolicine standardnih prvotimaca da sa vruceg gostovanja donesemo bod!
Svaka cast ako nista drugo bar smo ove polusezone od kada je dosao Djumi dobili novi karakteristike donosi se poneki bod i sa gostovanja i nema predavanja do kraja utakmice!Obezbedjen je opstanak lagano treba vec pripremati i selektirati tim za sledecu sezonu,imam puno poverenje u gospodina MILANA DJURICICA :!:
User avatar
Turija
Posts: 10738
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Zadovoljan sam osvojenim bodom i opstankom, ali ne mogu to shvatiti kao uspeh i uputiti čestitke bilo kome, osim novim imenima koja su se afirmisala ovog proleća i nagovestili bolje sutra Vojvodine.Čestitka i Đuričiću, što je imao hrabrosti da ih uvede u tim.Mislim da je mogao biti još hrabriji po tom pitanju, ali možda bi bio to isuviše velik rizik za Stručni štab u slučaju nesrećnih okolnosti.
Sada ostaje teška utakmica protiv Budućnosti, koja će u Novom Sadu igrati motivisano zbog šanse za Evropu.Da bi i mi odgovorili istom merom, u utakmici bez velikog značaja, morali bi pustiti mlade igrače i one koji su grejali klupu.Njima neće faliti motiva da se prikažu u dobrom svetlu pred novosadskom publikom, a i nama da vidimo ko zaslužuje da i na jesen nosi Vošin dres.
Ne bih voleo da sezonu završimo tik iznad crte, tj mesto ispred Borca.
brdjanin

Post by brdjanin »

jadni slaninari jedini vi niste bili obavešteni da će biti nerešeno.pa u hrvatskim kladionicama je kvota na nerešeno bila 1.4.
User avatar
Turija
Posts: 10738
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Brđanine, nemoj brinuti tuđe brige, jer ko rešava tuđe probleme, obično ne stigne da reši svoje. :wink:
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

slazem se sa turijom da opstanak u ligi nije neki uspeh ali sam srecan sto se sve ovako zavrsilo i svoju srecu jedino mogu da ispunim cestitajuci navijacima i djumiju i svima koji su se trudili da ipak ne odemo stepenik nize.sad je sve lakse
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Uspesmo da se izvucemo, ali sledece godine nece situacija biti nista bolja, jer ce umesto 9 biti 8 beogradskih klubova, a od sezone 2006/07 u ligi ce biti 12 klubova. Bice borba za goli zivot, mnogo grcevitija nego ove sezone... Obavezno treba sprovesti opste reforme u celom klubu, a najpre u igrackom kadru.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Na Novom Beogradu je debitovao Vukobratovic(br.40) a on je 1988 godiste i jedan od naj-talentovanijih igraca Vose.Mnogo mi je drago zbog toga :!: (Bice ih jos) :!: :!: :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

budababa wrote:Uspesmo da se izvucemo, ali sledece godine nece situacija biti nista bolja, jer ce umesto 9 biti 8 beogradskih klubova, a od sezone 2006/07 u ligi ce biti 12 klubova. Bice borba za goli zivot, mnogo grcevitija nego ove sezone... Obavezno treba sprovesti opste reforme u celom klubu, a najpre u igrackom kadru.
Budo ako i iduce godine bude borba za goli zivot onda nece valjati :!:
(Pa valjda cemo se bar malo pojacati :?: )
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

I sta sad? Treba da slavim sto smo opstali? Iz sezone u sezonu sve smo losiji, na pocetku svake sezone se prica o Evropi, a onda se ista prica ponavlja. Dovede se Maslici, Bunici, sve extra talenti ove zemlje...a ko ih dovodi? Mozda isti ti koji ce zadrzati Maradonu za jos par godina.... :roll:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
1892
Posts: 1067
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Post by 1892 »

Stara Garda wrote:Zaboravih da napomenem,3 godinu za redom se ponavlja da klub koji pobedi cigane u I kolu ispada,pre 3 god bese to Javor,prosle Napredak a sad Cacak... :lol:
ne znam koliko sam u pravu ali mislim da je i apatin isto tak bio prosao...
Come on you Reds!
Locked