Milos Krasić - pobednik Kupa UEFA

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
dukes1998

Milos Krasić - pobednik Kupa UEFA

Post by dukes1998 »

Otvaram ovaj topik zato sto mislim da je Milos Krasic danas u Lisabonu predstavljao i nas klub.Odigrao je odlicno pola sata i u mnogome je doprineo da CSKA osvoji uefa kup.Zaista mi je zao sto nije postigao i pogodak.Kada malo bolje razmislim,ni sam ne znam da li da mi bude drago(a jeste :!: ),ili ne zato sto je jedan takav igrac otisao iz kluba :!: :?: :idea: Setimo se samo Tanasijevica,Bataka,Vjestice,Mil.Jovanovica,idr.,koji su otisli iz kluba za male pare (naravno i od tih "malih para" klub nije video nista).Postavljam pitanje:Gde bi VOJVODINA danas bila da su svi oni ostali makar koju godinu vise u klubu :?:
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Post by slavko »

Gde bi bila? Pa osvojila bi kup UEFA :))) Ne stvarno,hteo sam da otvorim isti topic ali kad videh... Samo cu reci ovo: Svaka cast Milose,ti si najbolji igrac Vojvodine u proteklih 10 godina,veliki uspeh,jos jednom SVAKA CAST! Zasluzio si! Kad se setim prosle godine da sam te gledao protiv FK KOM Na Cvijetinom Brijegu,izuzetno mi je drago sto si na prepunom Lisabonskom stadionu uzeo ovog puta VREDAN TROFEJ!
Voso,Voso,stara damo,ko su tramvaj klubovi da te gledaju popreko samo?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Bravo Milose,steta sto tako nisi igrao kod nas?!

Post by Владика »

Tekmu sam gledao na hrt-u i ne mogu a da ne kazem da mi je bilo drago kada je komentator rekao da je presao iz Vojvodine! Jos mi je draze bilo kada sam video sta je promasio(naravno salim se). Mislim da je ova titula jos jedno priznanje nasoj omladinskoj skoli.
p.s. Da dodam jos jedno pitanje gde bi bila Vojvodina da se zna gde su pare od gore pomenutih transfera?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Pravi je Rus!
Image
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

A ne tako davno igrao je na Kabelovom stadionu protiv Radnickog iz Obrenovca. Sta ti je zivot...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Ne samo na Kabelu vec i Buanatskom Dvoru i Obrenovcu. Mislim da je ovo pravi motiv za sve nase igrace jer sa malo truda i srece oi oni mozda mogu da zaigraju na Stamford brdige-u i Dragaou!
Guest

Post by Guest »

a zamislite samo da je pogodio bar jednu od one dve sanse, i dok proslavlja gol skine dres cska, a ispod VOSIN dres, ali naravno to od njega niko ne bi ocekivao, posto je verovatno vec zaboravio i vosu i ns, na kraju sta reci sem: Covek ni kriv ni duzan osvojio UEFA kup :shock:
jaaa??!!

car

Post by jaaa??!! »

guest sta lupas? sto ni kriv ni duzan?
Krasic je strava igrac kakvog nismo imali jos od Saule.
Bravo Milose care :)
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Krasic je mnogo vezan za Novi Sad i Vojvodinu.Necete verovati ali on je danas bio na treningu Vojvodine.Sinoc odmah posle utakmice krenuo je za N.Sad i evo ga danas ovde.Svaka cast Kraso :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Post by slavko »

Djumi,puno ga pozdravite!
Voso,Voso,stara damo,ko su tramvaj klubovi da te gledaju popreko samo?
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

On sada verovatno slavi osvajanje kupa UEFA :!:
Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Post by slavko »

Pa neka slavi i treba da slavi! Zasluzio ga je! Mada mislim da u njegovom slucaju slavlje pocinje tek kad dodje kod roditelja u Kosovsku Mitrovicu!
Voso,Voso,stara damo,ko su tramvaj klubovi da te gledaju popreko samo?
dukes1998

Post by dukes1998 »

Zamislite sastav:AVRAMOV,BATAK,VJESTICA,TANASIJEVIC,PEKARIC,DUNDJERSKI,KACAR,KRASIC,FRANCISKOVIC,MIL.JOVANOVIC,BELIC :!: Rezerve:TODIC,PAVLOVIC,STEPANOV,MANDIC,MILUTINOVIC,MASLIC,DJURIC,DJUROVIC :!: :shock: :roll: :idea: Dozvolite da ipak malo mastam(e,da je bilo makar malo pameti kod svih idio.a koji su vodili nas klub,makar bi uzeli koji kup,prvenstvo i igrali u Evropi) :!: :idea:
dukes1998

Post by dukes1998 »

Gore zaboravih da stavim i VUKELJU u rezervu :oops:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Nadjite Milosa :) Svaka mu cast :!:
Image
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Post Reply