8. kolo: Radnički Niš - VOJVODINA 1:0 (0:0)

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9779
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: Radnički Niš - VOJVODINA, petak 18:30

Post by Voja »

Bogme.... Emil u opasnom padu.... 7-8 bodova ove sezone.... :frown:
Image
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 8. kolo: Radnički Niš - VOJVODINA, petak 18:30

Post by Протомајстор »

Протомајстор wrote:Имаћемо, први пут босански штоперски пар (бошњачко-хрватски) и надајмо се доброј комуникацији (знају језик :mrgreen: ).
Пошто немам шта да коментаришем меч (наша два шута поред гола у првих 20 мин, и после тога шест одбрана Роцкова и један кикс), желим само да се извиним Синиши Саничанину што сам га прогласио Бошњаком. Сори!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8878
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 8. kolo: Radnički Niš - VOJVODINA, petak 18:30

Post by Radoye »

Moram primetiti da u poslednjih 6 meseci postaje vrlo lako voditi evidenciju o listi strelaca. Cesce se Georgina poradja nego sto mi ubodemo gol... :frown: :roll:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3989
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 8. kolo: Radnički Niš - VOJVODINA, petak 18:30

Post by Rabba »

I wikipedija je laka za održavanje. Da nema Ezea, podsećao bih se gde se dodaju golovi. Čak sam sebe uhvatio da mu upisujem golove kad su ih drugi dali. Elem. Još tri tekme do smene trenera?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
fraxmanutd
Posts: 201
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: 8. kolo: Radnički Niš - VOJVODINA, petak 18:30

Post by fraxmanutd »

Драго ми је што сам некима помогао да гледају :)
Надам се да ћемо поправити игру па да и вреди пратити...

Утакмица... На жалост, очекивано. :?
Банат цео, црвено бео!
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: Radnički Niš - VOJVODINA, petak 18:30

Post by Turija »

Voja wrote:Bogme.... Emil u opasnom padu.... 7-8 bodova ove sezone.... :frown:
Sta se to dogodilo sa Emilom da je u padu koncentracije, vec poodavno?
Da li je bilo promene trenera golmana ili je sve posledica gubljenja sigurnosti od stila igre koji je nametnuo Stolica, ali je evidentno da je od tog trenutka zapoceo Emilov pad forme?
Da li su ceste promene trenera i njihovih zahteva ili su unutrasnja atmosfera i odnosi u Klubu uzrok tome?
Na kraju, da li je sam Emil popustio na treninzima?
Nesto se sa momkom dogodilo i sada ga moramo brzo povratiti u staru formu. Ne brani lose, ali pravi skupe greske i obara svoju cenu . Uz sve to gubimo bodove, a nekad nam ih je donosio.
Puna podrska Emilu. Prevazici ce on ovu krizu u koju je upao.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Sasa1969
Posts: 628
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 8. kolo: Radnički Niš - VOJVODINA, petak 18:30

Post by Sasa1969 »

Podrska za Emila Rockova jedine svetle tacke u ovom mraku...
Image
Teleptabis
Posts: 48
Joined: Mon Jan 22, 2018 10:52 am

Re: 8. kolo: Radnički Niš - VOJVODINA, petak 18:30

Post by Teleptabis »

Sasa1969 wrote:Podrska za Emila Rockova jedine svetle tacke u ovom mraku...
+1
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 8. kolo: Radnički Niš - VOJVODINA, petak 18:30

Post by churguzijanac »

Sjebacemo jos jednog trenera, tek da se zna ko tu prednjaci.
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: Radnički Niš - VOJVODINA, petak 18:30

Post by Turija »

Okuka je samo ucvtstio uzu odbranu, izborom drugih igraca. Ipak, pre bih rekao sticajem okolnosti, zbog povreda.
Sada ostaje da promeni neke igrace u veznom redu i napadu, tj da pusti mlade momke, a ne matore panjeve.
Ako treba nekog da istrpimo, onda su to ta deca.
I kondicija, kondicija- jedini spas od slabog kvaliteta. Sa Veselinovicem, odmah bi smenio i kondicionog trenera. Ili mu Veselinovic nije trazio ili je on lose fizicki spremio nase igrace. Ili, pak, oni prirodno ne mogu da nabiju potrebnu snagu. Slabi u duelu, slabi u trcanju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 8. kolo: Radnički Niš - VOJVODINA, petak 18:30

Post by gospodinFKV »

Sto rece jedan komentar na fejsbuk stranici kluba - jedino se kondicioni trener nije promenio po ko zna koji put, a kondicija glavni problem vec xy godina.
CRD FCV
Posts: 1660
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 8. kolo: Radnički Niš - VOJVODINA, petak 18:30

Post by CRD FCV »

Да смо ми дали два гола нико не би обратио пажњу на грешку Роцкова. У томе и јесте проблем. Сваки голман прими гол, али остатак екипе не зна да га да.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 8. kolo: Radnički Niš - VOJVODINA, petak 18:30

Post by Dragojlo »

Koliko god sad ovo bzvz zvučalo,, dobro bi nam došao taj Drinčić na koga smo letos sipali drvlje i kamenje kad je trebalo da dođe u Vošu....
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: Radnički Niš - VOJVODINA, petak 18:30

Post by Turija »

CRD FCV wrote:Да смо ми дали два гола нико не би обратио пажњу на грешку Роцкова. У томе и јесте проблем. Сваки голман прими гол, али остатак екипе не зна да га да.
Sve je tako, najvise ga volim u ovom timu, ali lopta je bila takva balonjara, samo sto je odskocila ispred njega. Greska je pocetnicka. Sto je nije poklopio, legao na nju? Branio se od lopte, kao malo dete.
Verujem da ce Emil iz ovih gresaka izvuci nauk za ubuduce.
Ocekujem Rockova u starom izdanju, kada je izgledao nesavladiv.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: 8. kolo: Radnički Niš - VOJVODINA, petak 18:30

Post by Baltazar »

99% naših fudbalera su amateri u profesionalnom fudbalu, tj. amaterski se ponašaju u svim sferama života i posla. Nemaju želje ni ambicija da postignu nešto više ( čast izuzecima: šta mislite koliki je talenat za fudbal imao Vidić, a dogurao je do kapitena MUN.). Neškolovani su, ne žele da uče. Kasno ležu, piju, puše izlaze, ne rade na sebi, ne usavršavaju se, ne uče strani jezik....Ima izuzetaka-njih sam strpao u onih 1%. Pričao sam sa bivšim kondicionim trenerom baš o tom pitanju. Rekao je da neće pravilno da rade vežbe, neće da ih rade uopšte, još ako im kasni plata...Odatle kondicija koju imaju. Mi smo toliki raspad po svim šavovima da se i spolja može dobro videti. A iznutra je još gore...
Vojvodina, jedna jedina!
Locked