30. kolo: Vojvodina-Buducnost (PG) 2:1

User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

30. kolo: Vojvodina-Buducnost (PG) 2:1

Post by Владика »

mesto- Novi Sad
vreme- valjda ce biti lepo
Zadnji prvenstveni mec koji je odigrala Buducnost pre nego sto je ispala u drugu ligu upravo je bio u Novom Sadu. Ako se dobro secama dobili smo 4-0 a Krivokapic je dao het-trik. Nekoliko godina kasnije opet se sastajemo sa njima ali ovog puta su uloge znatno razlicite, mi smo jedva izborili opstanak a Buducnost vija izlazak u Evropu. Koliko sam video u Podgorici je vec proslavljen ulazak u Intertoto kup, sto opet znaci da mi sigurno gubimo ili da je Zemun odustao od izlaska u Evropu? Nadam se da se nece ponoviti greska iz jesenjeg dela prvenstva kada smo valjda slucajno poslali omladince da igraju u Podgorici :evil: . Normalno da zelim Podgoricanima izlazak u Evropu, ali na to su morali da razmisljaju pre ovog kola umesto sto su zadnjih kola delili bodove i sakom i kapom. Strucni stab i igraci ne smeju biti zadovoljni opstankom jer od nas navijaca za to dobijaju ocenu 2-, a ako se opet poigraju sa ugledom kluba i izgube u subotu verujem da ce se pricati druga prica!
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Da pobedom zavrsimo ovu mucnu sezonu, i da se okrenemo novoj. A sto se ove tice: bilo - ne ponovilo se...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

mene licno, boli k***c za rezultat sad na kraju, sezona je gotova i nista bar meni ne moze da promeni pogled na nju, ni pobeda od 16:0
podbara kaze da se ne igraju sa ugledom kluba, e ako mi to tek sad govorimo, sada kada nam utakmcia apsolutno nista ne znaci, onda ne znam gde smo bili prethodnih sezona kad su se bas "poigravali" sa tim tesko stecenim ugledom

sto se mene tice, ko ponudi vise para (zemun ili buducnost) neka tako igraju, nista nam nece faliti mala finansijska pomoc...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Kokanidja kada sam rekao za ugled kluba tu sam mislio da bi svima pokazali da klub polako staje na noge ako bi pobedilili Buducnost mada ni ja ne bih ostao ravnodusan prema nekom dilu u kesu ili za sledecu sezonu(mi njima sada 3 oni nama sledece sezone 6). A sto se tice ugleda tu si apsolutno upravu jer sve ono sto je stvarano decenijama banda je raznela u zadnjih 5,6 godina.
Iako ovaj topik nije mesto za to iskoristio bih priliku da cestitam rukometasima na osvojenoj duploj kruni, svaka cast!
rici

Post by rici »

Ma kakvi dilovi,idemo da pobedimo :!: djumi skuvaj im nesto :idea:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Utakmica ce biti sigurno zanimljiva jer podgoricanima samo pobeda obezbedjuje odlazak u Inter-toto kup.
Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Post by slavko »

A vi se potrudite da ne prodate utakmicu. :idea:
Voso,Voso,stara damo,ko su tramvaj klubovi da te gledaju popreko samo?
gabric_a

Post by gabric_a »

Nek bude pobeda za kraj i nek pobedom pocnemo novu sezonu!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

17 min 1:1 Buducnost je povela iz jedne polukontre preko Sekulica(oseti se odsustvo Pekarica)!u 16 minutu Belic dodaje Jovanovicu loptu na"tacnu i 1:1 17 min strahovit udarac Jovanovica ali stativa je zaustavila odlican udarac!Ne znam sta nam se desava sa Mrakom :D
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1631
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Dejan wrote:Ne znam sta nam se desava sa Mrakom :D
Pa i corava koka poneko zrno ubode.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

2:1 ponovo gol Jovanovica!Posle centarsuta odlicnog Kizitita!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

2:1 zavrsena tekma :!:
Svaka cast za pobedu!Citao sam izjavu naseg trenera koji je rekao da ce ovu utakmicu odigrati za svoje verne navijace koji ih bodre na sve utakmice :!:Zaista smo bukvalno receno pregazili Buducnost!Posle ranog pogotka Buducnosti odmah smo se vratili u igru i posle sjajne akcije Belic maestralno pronalazi Jovanovica koji neometan sa nekih 5 metara salje loptu u mrezu!Odmah u sledecoj akciji Jovanovic jako sutira sa nekih 18 metara ali pogadja stativu!Posle izjednacujuceg pogodka malo je opao tempo i tako se odlazi na poluvreme!U nastavku u 61 minutu posle sjajnog duplog pasa Kizito salje izuzetno precizan centar sut tacno na glavu Maradoni kome nije bilo tesko da se po drugi put upise u listu strelaca...Imala je Buducnost svojih sansi ali je izvanredan bio Todic,Kacar veoma dobar i borben,franciskovic je bio kreator igre,Belic je imao jednu 100% sansu kada je posle dobrog poteza Maradone koji je ubacio loptu u prazan prostor se nasao oci u oci sa golmanom Buducnosti,ali je sutirao direktno u njega!Nakon toga Belic strahovito sutira sa nekih tridesetak metara ali golman brani uz pomoc precke...Posle toga sledi nova serija propustenih sansi Maslic dva puta,Kacar,Milutinovic...Sve u svemu Vosa je odigrala napadacki i zabelezila pobedu za kraj sezone!Otklonjene su brojne prozivke i spekulacije kako cemo pustiti Buducnost zbog Evrope,kako je prodata tekma...Drago mi je da smo svima dokazali da smo i dalje veliki i ozbiljan klub :!:
Svaka cast Milanu Djuricicu i svim fudbalerima :!:
Gotovo je prvenstvo sto se takmicarske sezone tice,ali tek pocinje pripreme za narednu sezonu,pojacanja,zahvaljivanja pojedinim igracima...
Puno poverenje imam u naseg Djumija :!:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1631
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Lepo je sto su se pobedom oprostili od navijaca, vidoh na prenosu Marko daje dres nekome na zapadu, jesi li to ti Vojo bio?? :lol: :lol: Inace, i da je dao 5 golova danas moje misljenje se o njemu ne menja. Bljesnuo je kao protiv Partizana, znaci svake 2-3 godine, valjda ce ga kinezi uzeti, moze i Maslic sa njim u paketu. I dalje smo kobni za Buducnost, i to se potrefi bas poslednje kolo. Sledi odmor, nadam se da ce Djumi i uprava odluciti ko treba da ode, koga treba dovesti, u suprotnom, druga liga.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Cestitke na pobedi ekipi!
Smiljanic-Djuricic 19:19

Sezona za zaborav osim jednog detalja s pocetka polusezone a to je SABOR i Skupstina koju u vecini cine navijaci i oni koji iskreno vole Vojvodinu bez materijalnog interesa!!!
Sada vec proslu sezonu zatvaramo a otvaramo novi list-SEZONA 2005/06
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Iskrene cestitke na pobedi i na razuveravanju carsijskih prica o namestaljci.Bravo momci.P.S.Stara gardo,o tome koliko je ko bodova osvojio cemo pricati od ponedeljka.Pozdrav.
Locked