25. kolo: VOJVODINA - Mladost 2:1 (0:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2683
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

25. kolo: VOJVODINA - Mladost 2:1 (0:0)

Post by Grof Žekula »

Две везане победе предигра су суботњег доласка лучанксе Младости на "Карађорђе".
Први судијски звиждук заказан је за 16 часова.
Братић за ДНЕВНИК wrote:Новосађанима следи утакмица са екипом лучанске Младости.

- Младост већ дуже време игра у мање-више истом саставу. Знају Лучанци како да се надмећу, добро су вођени и свесни смо да нам неће бити лако у дуелу с њима. Иако сада имамо седам бодова вишка у односу на четвртопласирани ТСЦ, немамо право на опуштање, већ морамо да стремимо томе да освојимо што је могуће више бодова. Спремићемо се максимално и тежити новој победи – казао је Братић.
ФКВ - Младост 2:1 (0:0)
1:0 - Човић 66'
2:0 - Зечевић (аг) 74'
2:1 - Шатара 82'

Извештај са утакмице: https://www.superliga.rs/sezone/2019-20/match/1911" onclick="window.open(this.href);return false;
icebaby
Posts: 55
Joined: Sun Jun 23, 2019 9:15 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota u 16h

Post by icebaby »

Hah .. 13min pred pocetak tekme, 0 komentara na temu.
Fk Vojvodina 2020.
User avatar
Turija
Posts: 10730
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 25. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota u 16h

Post by Turija »

icebaby wrote:Hah .. 13min pred pocetak tekme, 0 komentara na temu.
Fk Vojvodina 2020.
Ice, secas kako je bilo kad smo poceli na ovom forumu davne 2000/2001, a neko jos i ranije.
Nismo se mi promenili, vec FKV.
Dobro je da je prestala kisa, inace, bilo bi gledalaca na stadionu kao juce na utakmici Cukaricki-Spartak.
Ocekujem i danas pobedu.
PS
Lep gest Bojovica za odgovor na poziv i datu izjavu u Dnevniku.
:lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota u 16h

Post by N13 »

Poluvreme cista suprotnost od prethodne dve utakmice.
Jako slabo kretanje, nepovezanost.
Srecom ni Lucani nisu nista bolji. Stvorili jednu stopostotnu sansu, gde je Rockov sjajno odbramio.
Mi smo uglavnom pokusavali sutevima iz daljine, gde je najbolji sut zavrsio 15 metara od gola. Kao da cele nedelje nisu nista rucali.
Mrkaic, Rockov i Djordjevic solidni, ostali ispod proseka. Topica bih poslao na klupu zbog nonsalatnog trckaranja pored protivnickog igraca sa loptom, koji ga prolazi kao da je duh.
User avatar
Turija
Posts: 10730
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 25. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota u 16h

Post by Turija »

N13 wrote:Poluvreme cista suprotnost od prethodne dve utakmice.
Jako slabo kretanje, nepovezanost.
Srecom ni Lucani nisu nista bolji. Stvorili jednu stopostotnu sansu, gde je Rockov sjajno odbramio.
Mi smo uglavnom pokusavali sutevima iz daljine, gde je najbolji sut zavrsio 15 metara od gola. Kao da cele nedelje nisu nista rucali.
Mrkaic, Rockov i Djordjevic solidni, ostali ispod proseka. Topica bih poslao na klupu zbog nonsalatnog trckaranja pored protivnickog igraca sa loptom, koji ga prolazi kao da je duh.
Nama je pravu pozitivnu promenu u veznom redu uneo Stojkovic i kratkotrajno najbolje izdanje Bojica.
Danas nema tu Stojkovica, a Bojic je izgleda ,,stari dobri" Bojic i sve isto, kao pre.
Kanda je bolje kad Lalatovic ne predvodi ekipu?
PS
Dugo sam se premisljao, danas, da li da dodjem na utakmicu - dobro je sto nisam. Samo bih se iznervirao.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 25. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota u 16h

Post by fare »

Evo ga svecano 1:0 Covic :cheers: .
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 25. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota u 16h

Post by fare »

2:0 AUTOGOL :dance2: .
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota u 16h

Post by N13 »

Evrogol Miljana za 2:0!
Bice steta ako mu ne prepisu, vec stave autogol.
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 25. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota u 16h

Post by fare »

2:1 DAL CEMO USRATI MOTKU POSTO VIDIM DOBRO SU NAS STISNULI POSLE 2:0.
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota u 16h

Post by N13 »

Rockov mora da poradi na sutevima iz daljine..
Drugo poluvreme nesto malo zivlje, ali i dalje dosta slabo.
User avatar
Turija
Posts: 10730
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 25. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota u 16h

Post by Turija »

Dakle, ostade 2:1.
Bodovi su tu, a igra?
Mora biti igre, jer bez igre u Evropi ne moze.
Zamolio bih za utiske.forumase koji su bili na utakmici.
Hvala.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota u 16h

Post by lazarr »

Dosta slabije nego protiv Radničkog. Ne znam ni koga bih mogao pohvaliti danas. Mislim da je Bojić iskoristio sve kredite i mora na klupu. Kad vidim njegovu statistiku, ona i nije tako loša, ali sama igra i angažovanje na terenu je vrlo upitna....
Ono što ne priliči Voši je naredba dečacima koji sakupljaju lopte da obustave posao a rezervne lopte su sakrivene. To se dogodilo posle primljenog gola. Više bih voleo da smo rezultat branili napadima na njihov gol... ali, to nije u našem mentalitetu....
Golovi su bili lepi, pogotovo Vukadinovićev. Inače, on danas nije bio toliko zapažen kao na prethodne dve ali je ipak igrač koji jednim potezom može da prelomi utakmicu.
Emil je možda mogao i bolje kod gola ali je ipak imao sjajnu odbranu na 0:0 kada je Bojoviću skinuo zicer. Da smo ga tada primili, sa ovom današnjom igrom ne verujem da bi pobedili.
Last edited by lazarr on Sat Mar 07, 2020 7:37 pm, edited 1 time in total.
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 25. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota u 16h

Post by fare »

Šta je opet Emil primio sa 30+ metara? :o
User avatar
Turija
Posts: 10730
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 25. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota u 16h

Post by Turija »

fare wrote:Šta je opet Emil primio sa 30+ metara? :o
Ne znam sta se dogadja, ali mnogo puta se ponavlja.
Svojevremeno sa citao neki komentar, cini mi se za Stojkovica, da prima golove iz daljine, jer ne vidi dobro na daljinu. Mada, ja mislim da on slabo drzi koncentraciju u igri, dok za Emila ne bih rekao da je u pitanju pad koncentracije?
E sad, sta je : vid ili losa procena leta lopte, uglavnom kasni sa reakcijom, dok na blizinu ima odlican refleks? Mislim da je to problem i kod izlaska na centarsut?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 25. kolo: VOJVODINA - Mladost 2:1 (0:0)

Post by gospodinFKV »

Turija wrote:E sad, sta je : vid ili losa procena leta lopte, uglavnom kasni sa reakcijom, dok na blizinu ima odlican refleks? Mislim da je to problem i kod izlaska na centarsut?
Jedan od najvecih problema kod golmana je problem sa perspektivom. Vreme koje prodje dok lopta ne dodje do 16erca cesto deluje predugo, jer iz golmanske perspektive tebi taj igrac ili korner deluju blizu, a na brzinu, visinu i putanju same lopte mozes da ''cenis'' kada je vec kod tebe prakticno. Mali fudbal i futsal nemaju tih problema toliko, jer je udaljenost mala, pa lopta najcesce nema dovoljno ''vremena'' da dobije dodatnu rotaciju i da pravi probleme putanjom za dobre golmane.

Ne znam sta je slucaj bio veceras, ali vremenski uslovi takodje mogu dodatno da otezaju taj problem (vetar, vidljivost itd). Mislis da je imas na ruci, jer 20m putuje kao da hoce direkt tebi u ruke, i onda na poslednjih par metara vidis da ce da dobije zaokret ili da nece pasti bas tu gde je delovalo.
Locked