VOJVODINA u Evropi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Evropa liga 2020

Post by Turija »

Uhh, Minja, ne znam koliko bi nam koristilo jedno takvo odmeravanje?
Bojim se da bi nam vise stetilo.
Nismo spremni za takvu utakmicu iz mnogo razloga.
Blizancima su stranci drzali neku ravnotezu u Evropi, ali prejaki evropski klubovi su se igrali macke i misa sa njima, svaki put kad udju ozbiljno u mec, bez potcenjivanja protivnika.
Mislim da bi nam bilo mnogo korisnije da prodjemo u sledece kolo, pa u narednom sta bude. Bice daleko manji pritisak, nego sada, kao i reakcije.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Istocno stajanje
Posts: 544
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Evropa liga 2020

Post by Istocno stajanje »

Nikad necu prezaliti onaj "nesporazum" izmedju uprave i Abua pred Serif. Kladim se da bismo sa njim tada usli u grupe.

Procitah sad na nekom sajtu(zove se "Direktno"), da dobijamo i jare i pare, tj inkasiracemo 780 000.
Za ulazak u grupe se dobija oko 3 miliona, tako da eto motiv da se pojacamo, ako do sada nisu ukapirali.
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Evropa liga 2020

Post by lexa »

Steta sto nemamo jacu ekipu jer ovo je istorijska sansa za grupnu fazu.
Dobro, "najistorijskija" sansa je bila ona protiv Sheriffa ali sad imamo samo dve prepreke i pri tome se igra
samo jedna utakmica.
I pri tome mozemo preuzeti koeficijent porazenog i cak u play-offu imati lakseg protivnika nego u trecem pretkolu.

Svaka cast Lalatu za rezultate, motivisanje igraca ali me izjeda njegova filozofija.
Neko je lepo napisao gore, ne mozes u Evropi napraviti iskorak samo sa domacim igracima, to ne moze ni Chelsea a
da ne pricamo o srpskim klubovima.
Jebote, ne znas engleski kao globalni jezik, ok, angazuj prevodioca, ne bi bila sramota, samo promeni nesto covece jer
ovako se ne razlikujemo od Lucana.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Evropa liga 2020

Post by churguzijanac »

Istocno stajanje wrote:Nikad necu prezaliti onaj "nesporazum" izmedju uprave i Abua pred Serif. Kladim se da bismo sa njim tada usli u grupe.
Verovatno.Da Bata nije umro, verovatno bi imali Abua u play offu i verujem prosli Serif.Abu je tada bio na vrhuncu forme.Da me niko ne shvati pogresno, ne bih da velicam rad doticnog bate kan kana, jer je tako vladao da je posle njega doslo do totalnog potopa.
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Evropa liga 2020

Post by lexa »

churguzijanac wrote:
Istocno stajanje wrote:Nikad necu prezaliti onaj "nesporazum" izmedju uprave i Abua pred Serif. Kladim se da bismo sa njim tada usli u grupe.
Verovatno.Da Bata nije umro, verovatno bi imali Abua u play offu i verujem prosli Serif.Abu je tada bio na vrhuncu forme.Da me niko ne shvati pogresno, ne bih da velicam rad doticnog bate kan kana, jer je tako vladao da je posle njega doslo do totalnog potopa.
Sta god mislili o pokojnom Bati, cinjenica je da smo tada imali najjacu ekipu.
Sta bi bilo dalje da je covek ostao ziv to nikad necemo saznati. Mozda bi se dogodio totalni raspad, mozda bi drzali slican nivo,
mozda bili bolji...ko zna.

Imali smo tada dobar zamah, nikad se necu oteti utisku da smo tada mogli jos mnogo vise.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Evropa liga 2020

Post by Red Marquis »

Ne vidim da ova ekipa može bilo koga izbaciti u trećem kolu, čak ni u samo 90 minuta. Za čuda su ipak potrebni i neki preduslovi, koja mi nemamo. S obzirom da se stranački ljudi pitaju u klubu, dok se ne uspostavi vlada i ne vide hoće li jedni u opoziciju ili ne, sumnjam da je ikog od njih trenutno briga za klub i prelazni rok. Dok oni to reše, ode Evropa...
Io odio Belgrado
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: Evropa liga 2020

Post by Koral »

Red Marquis wrote:Ne vidim da ova ekipa može bilo koga izbaciti u trećem kolu, čak ni u samo 90 minuta. Za čuda su ipak potrebni i neki preduslovi, koja mi nemamo. S obzirom da se stranački ljudi pitaju u klubu, dok se ne uspostavi vlada i ne vide hoće li jedni u opoziciju ili ne, sumnjam da je ikog od njih trenutno briga za klub i prelazni rok. Dok oni to reše, ode Evropa...
Pa, to se ne zna.. nemoj da mi kazes da si za bilo koju ekipu verovao da ce proci? Verovao si da mozemo da dobijemo Samdporiju i Bursu u gostima , pa cak i Dinamu u Minsku posle 1-1 kod kuce? Slazem se da je sansa velika ako se ima malo srece u zrebu. Mi smo do sada u par navrata uspevali da prodjemo 2-3 kola, a protivnici su isto bili favoriti i nosioci. Od ovih od kojih smo ispali, uspeli smo da odigramo bar jedan dobar mec i da ih nadigramo - Austrija, Rapid, Trencin pa i Serif u Novom Sadu bez Abua ... Zato nije lose sto je na jedan mec, samo da se nadamo da je to taj jedan :beg: :D
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Evropa liga 2020

Post by Radoye »

Mi uglavnom uvek dobro odigramo kad se najmanje nadamo (recimo - proslogodisnje finale kupa) a useremo ono sto smo vec unapred upisali kao dobijeno. Tako da stvarno je sve moguce pa i da izbacimo dva protivnika u kvalifikacijama za LE. A i da prdnemo u cabar.

Jbg, Vosa je to. Ne bi bilo interesantno da je drugacije. :mrgreen:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Evropa liga 2020

Post by churguzijanac »

Realno nas domet je treci krug.Treba mnogo da nas ukenja da udjemo u grupnu fazu, ali sanse za tako nesto su izrazito male.Iako dohvatimo tu grupnu fazu u njoj ima da pukne bruka samo tako.

U pravu je crveni. Njima je u ovom momentu stalo do transfera ko do lanjskog snega.

Samo bez mnogo sekiracije i velikih ocekivanja, pa cemo da vidimo sta ce da bude :lala: .
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Evropa liga 2020

Post by Grouch »

Minja wrote:Za Vojvodinu je najbolje da krene od prvog kvalifikacionog kola. Dva su razloga. Prvi je finansijski, (mozda i gresim jer su i rashodi veliki) jer ovako propustamo prihode od "sigurnog" prolaza u narednu rundu, a drugi je zdravorazumski, jer se samo kroz utakmice stice iskustvo i uigrava tim. Te utakmice su i neka vrsta reklame i izloga, pa se i tu gubi deo medijskog momenta.....
Ne bi se baš složio,igraš mesec dana ranije,po najvećim vrućinama,neuigran si i u drugom kolu možeš vrlo lako da dobiješ težak žreb.A sve to za pola miliona evra više(a neko je napisao i da se te premije sabiraju igrali ne igrali tako da dobijamo kao da smo igrali sva tri kola kvalifikacija,što mu je 780000,ako je to tačno).Ne treba da nam je cilj pilićarenje i uzimanje par stotina hiljada evra nego je cilj ulazak u grupu.Ovako do trećeg kola imaju u nogama 8 utakmica u prvenstvu,sasvim dovoljno za uigravanje...
PS:bilo bi dobro da pojedinci zadrže pesimizam za sebe do kraja našeg učešća u kvalifikacijama.Ne vidim nikakvu korist od toga čak i ako su u pravu,samo može biti štete i skenjavanja atmosfere.Dajte da se pritisne uprava da se dovuče neko pojačanje,da se našminka i sredi malo stadion i da se stvori pozitivna atmosfera jer nas dve utakmice dele od grupne faze.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Evropa liga 2020

Post by Red Marquis »

Grouch wrote: PS:bilo bi dobro da pojedinci zadrže pesimizam za sebe do kraja našeg učešća u kvalifikacijama.Ne vidim nikakvu korist od toga čak i ako su u pravu,samo može biti štete i skenjavanja atmosfere.
Ovo bi imalo nekog smisla da možemo na stadion, ovako je irelevantno.
Io odio Belgrado
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Evropa liga 2020

Post by gospodinFKV »

Nikad ovaj tim nije nista uradio kad god je na forumu postojala aura optimizma. :mrgreen:
Svaki put su nesto dobro uradili kad je na forumu postojao koliki-toliki konsenzus da ne mogu. Dinamika je takva prosto. Kod mene polako prerasta u sujeverje. :lala:
Neka bude tako i ovaj put. Ja kao ne verujem da mozete nesto da uradite, a vi onda probajte, cisto da se kolektivno uke**mo u usta celoj internet zajednici. :shit: :shit: :shit:

Nisam siguran sta bih voleo vise - da dobijemo lakse protivnike i udjemo u grupnu fazu ili da u 3. kolu pobedimo nekog ''nepremostivog'' pa narednih nedelju-dve tucemo ki**ma :shit: po celu za ove komentare, a 4. kolo sta bude...

Taj momenat potpunog kraha sistema u njihovim glavama kad smo spakovali 3 Bursi i 4 Doriji je doneo takvu satisfakciju da nisam siguran da li bi mi grupna faza donela vise (naravno da bi, ali je taj osecaj retko ponovljiv). :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9777
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Evropa liga 2020

Post by Voja »

Prvo da vidimo ime protivnika,onda ce stvari biti daleko jasnije
Image
1892
Posts: 1067
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Evropa liga 2020

Post by 1892 »

Ako sam dobro shvatio da cemo mi na zrebu, krajem avgusta, saznati rivala u 3.kolu i potencijalnog u play offu. Onda bi transfere trebali odraditi samo na osnovu tog zreba. Ukoliko dobijemo protivnike protiv kojih imamo sansu, treba se otvoriti i dovesti jaka imena, i pokusati napasti grupnu fazu, pare ce se svakako vratiti ako uspemo. E sad ako na zrebu izvucemo Totenhem, Milan itd....napasti ih sa Mrkaicem pa sta nam bog da hahaha....
Come on you Reds!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9777
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Evropa liga 2020

Post by Voja »

1892 wrote:napasti ih sa Mrkaicem pa sta nam bog da hahaha....
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
Post Reply