16. kolo: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:1)

User avatar
Deep Purple
Posts: 3923
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by Deep Purple »

Turija wrote:Cestitke momcima na pobedi i borbenosti. :cheers:

Jako smo lepo poceli i odigrali odlicnih 15-20 minuta u prvom poluvremenu i onda se vratili ,,na staro" - branili se do kraja utakmice.

Vrhunska partija Bralica i odlicne Vukadinovica, Drincica i Bjekovica.

Nije bilo loseg igraca u nasem timu, ali je lose to sto smo se, ponovo, branili pri vodjstvu od 1:0.

PS
Na koga je mislio Lalatovic, na kraju meca, u izjavi na Areni :?:
Pretpostavljam da je udario po upravi kluba moramo sačekati konferenciju jer je rekao ako sam ga dobro razumeo da će nastaviti na konferenciji.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by churguzijanac »

Zukic je bio od losijih.Meni izgleda da Lalatovic ima primedbu na nas navijace sto nas nema u vecem broju, a plate nisu kanda jos uvek legle.
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by fare »

Ljudi ja ne pamtim da smo nekad bili bolji na bekovskim pozicijama nego sada Bjeković i Đorđević a u isto vreme neprelazni Bralić i Saničanin ako ostane a bogami i Vukliš je skroz ok Goša samo da malo zaoštrimo špic tu u smo jalovi.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by Radoye »

Deep Purple wrote:
Turija wrote:Cestitke momcima na pobedi i borbenosti. :cheers:

Jako smo lepo poceli i odigrali odlicnih 15-20 minuta u prvom poluvremenu i onda se vratili ,,na staro" - branili se do kraja utakmice.

Vrhunska partija Bralica i odlicne Vukadinovica, Drincica i Bjekovica.

Nije bilo loseg igraca u nasem timu, ali je lose to sto smo se, ponovo, branili pri vodjstvu od 1:0.

PS
Na koga je mislio Lalatovic, na kraju meca, u izjavi na Areni :?:
Pretpostavljam da je udario po upravi kluba moramo sačekati konferenciju jer je rekao ako sam ga dobro razumeo da će nastaviti na konferenciji.
https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=1773207" onclick="window.open(this.href);return false;

Znaci ako sam dobro ukapirao, Lalat insistira da se plate isplate svima osim Bralicu? :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3923
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by Deep Purple »

Radoye wrote:
Deep Purple wrote:
Turija wrote:Cestitke momcima na pobedi i borbenosti. :cheers:

Jako smo lepo poceli i odigrali odlicnih 15-20 minuta u prvom poluvremenu i onda se vratili ,,na staro" - branili se do kraja utakmice.

Vrhunska partija Bralica i odlicne Vukadinovica, Drincica i Bjekovica.

Nije bilo loseg igraca u nasem timu, ali je lose to sto smo se, ponovo, branili pri vodjstvu od 1:0.

PS
Na koga je mislio Lalatovic, na kraju meca, u izjavi na Areni :?:
Pretpostavljam da je udario po upravi kluba moramo sačekati konferenciju jer je rekao ako sam ga dobro razumeo da će nastaviti na konferenciji.
https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=1773207" onclick="window.open(this.href);return false;

Znaci ako sam dobro ukapirao, Lalat insistira da se plate isplate svima osim Bralicu? :deal:
Zna se na šta je mislio. I umesto sad da ga podržavas ti tražiš dlaku u jajetu. Čemu to? Kakav god da je većeg borca za igrače nećeš naći.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Red Marquis »

Crkao bi a da ne kaže svaki put sever Srbije. VOJVODINA cigane, VOJVODINA, upravo onako kako se i klub koji treniraš zove! Zbog takvih koji je tako i gledaju i imamo raspali klub i raspalu situaciju i zadnja smo rupa na svirali.
Io odio Belgrado
kulijana
Posts: 45
Joined: Sun Dec 04, 2016 10:50 pm

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by kulijana »

Red Marquis wrote:Crkao bi a da ne kaže svaki put sever Srbije. VOJVODINA cigane, VOJVODINA, upravo onako kako se i klub koji treniraš zove! Zbog takvih koji je tako i gledaju i imamo raspali klub i raspalu situaciju i zadnja smo rupa na svirali.
Broj puta koji je Lalatovic rekao Vojvodina: 3
Broj puta koji je Lalatovic rekao sever Srbije: 2

Cemu laganje.
Last edited by kulijana on Mon Nov 30, 2020 9:47 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Turija »

Uredu je to sto trazi zaostale plate, ali neka se drzi sporta i ne pravi deobe.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cane
Posts: 1051
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Cane »

Turija wrote:Uredu je to sto trazi zaostale plate, ali neka se drzi sporta i ne pravi deobe.
Apsolutno podrzavam ovaj stav, pri čemu bi bilo dobro da važi za sve.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by Radoye »

Deep Purple wrote: Zna se na šta je mislio. I umesto sad da ga podržavas ti tražiš dlaku u jajetu. Čemu to? Kakav god da je većeg borca za igrače nećeš naći.
Cemu ta njegova radikalska retorika, jel' bi mozda ovo sto ima da poruci o kasnjenju plata (svaka mu cast za to) bilo manje efektivno bez toga?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Istocno stajanje
Posts: 545
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Istocno stajanje »

Ni meni nije jasno sto je pominjao navijace, zar ne vidi da se utakmice igraju bez publike?! Jeste, otici cu do Nisa da bih bio ispred stadiona... Jos spominje da je video 3 nasa navijaca, verovatno je mislio na navijace koji su na platnom spisku kluba? Ultras no profit :mafia:
Bice zanimljivo ove nedelje u klubu.
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by fare »

Istocno stajanje wrote:Ni meni nije jasno sto je pominjao navijace, zar ne vidi da se utakmice igraju bez publike?! Jeste, otici cu do Nisa da bih bio ispred stadiona... Jos spominje da je video 3 nasa navijaca, verovatno je mislio na navijace koji su na platnom spisku kluba? Ultras no profit :mafia:
Bice zanimljivo ove nedelje u klubu.
Ljudi aman radi se o upravi cak toliko se ih skupilo u lozi stadiona kakvi crni navijaci citajte malo izmedju redova .
kulijana
Posts: 45
Joined: Sun Dec 04, 2016 10:50 pm

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by kulijana »

Radoye wrote:
Deep Purple wrote: Zna se na šta je mislio. I umesto sad da ga podržavas ti tražiš dlaku u jajetu. Čemu to? Kakav god da je većeg borca za igrače nećeš naći.
Cemu ta njegova radikalska retorika, jel' bi mozda ovo sto ima da poruci o kasnjenju plata (svaka mu cast za to) bilo manje efektivno bez toga?
Realno gledano, bi. Poenta je da pravi frku i skandale, zato sto to privlaci paznju. Ne bi nikog bilo briga da je covek samo rekao da fale plate mirno po peti put i da ustane. Poprilicno je dobro to sto iznosi delom prljav ves u javnost, i stavlja time pritisak da se plate isplate.

Ne znam ljudi, imam osecaj posle nekog vremena na ovom forumu da vi stvarno ne vidite dalje od vasih idealistickih pogleda na svet, koji nazalost nisu bas tacni(bilo bi lepo da jesu naravno).
User avatar
Deep Purple
Posts: 3923
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Deep Purple »

fare wrote:
Istocno stajanje wrote:Ni meni nije jasno sto je pominjao navijace, zar ne vidi da se utakmice igraju bez publike?! Jeste, otici cu do Nisa da bih bio ispred stadiona... Jos spominje da je video 3 nasa navijaca, verovatno je mislio na navijace koji su na platnom spisku kluba? Ultras no profit :mafia:
Bice zanimljivo ove nedelje u klubu.
Ljudi aman radi se o upravi cak toliko se ih skupilo u lozi stadiona kakvi crni navijaci citajte malo izmedju redova .
I ja se pitam da li je moguće čak je i rekao da od deset mesta tek tri popunjena i indirektno ih je napao.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Danilo »

Cestitke igracima na pobedi naravno i treneru.
Cini mi se kao da Lalat stvara atmosferu odlaska , eto treci smo, ne mogu vise....
Ljudi pa jel stvarno mislite da samo nasa uprava duguje igracima plate...da blizanci i svi ostali ne duguju...
Ne ulazim ni u to dal su visoke, koji je budzet Vojvodine a koji Proletera....Lalat dovodi dva igraca N.M za 12000eura mesecno i V.K. ista neka cifra, momci ne igraju
Pa kolike su te plate nasih igraca kad ova dvojica sto ne igraju imaju 10.000eura mesecno.Sa tom lovom trebali bi da se koljemo za prvo mesto.
Naravno kriva je uprava sto je takve igrace potpisala a imamo stariju ekipu gde ni za jednog igraca ne mozemo dobiti milku.
Sta je cilj
Ko je lud da ide usled pandemije u Nis
Naravno uprava je odrodjena od ekipe i nema tu neke ljubavi.Dobio je Dule zadatak da finansira i to je to .Koje je ucesce grada 0, sns firmi 0.Ne zaludjujte se.Ko drugi moze da nas vodi .Niko
Dalje Srbijagas kroz Novi sad gas finansira i Proleter, Rk Vojvodinu, gde su drugi sponzori....
Locked