6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:1 (1:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2683
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:1 (1:0)

Post by Grof Žekula »

Стевановић за Званични сајт wrote:– Нови Пазар је добра и чврста екипа која зна како да се брани и да нападне из контри. Верујем да ћемо успети да наметнемо своју игру и да ћемо славити пред нашим навијачима и да ће то бити почетак победничког низа у првенству – закључио је Стевановић
Топић за ДНЕВНИК wrote:Важно је то што полако подижемо ниво форме и убеђен сам да ћемо да будемо све бољи како време буде одмицало. У погон се враћају и реконвалесценти Бјековић и Ђорђевић, Максимовића и Ковачевића очекујем у конкуренцији за екипу за наредни сусрет, тако да су све то чиниоци који морају да подигну ниво нашег самопоуздања у наставку првенства.
ФКВ - Нови Пазар 2:1 (1:0)
1:0 - Вукадиновић 10'
1:1 - Аганспахић 49'
2:1 - Мркаић 79'


Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2021-22/match/2845" onclick="window.open(this.href);return false;
Istocno stajanje
Posts: 544
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by Istocno stajanje »

Posto su za nas nepobedive ekipe poput Spartaka, Cuke, TSC-a, blizanaca...onda ove ekipe poput Pazara, Kolubare itd moramo da dobijamo. Makar kod kuce.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by Danilo »

https://mondo.rs/Zabava/Zvezde-i-tracev ... cevic.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Bas mi je drago sto su nasi igraci zaboravili Lask.Dakle koncentrisano na Pazar :)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9765
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by Voja »

Mislim da smo totalni favoriti,jer ni Pazarcima ne cvetaju ruze,jos traze prvih 11.
Zanima me samo u kom li ce sastavu istrcati nasa odbrana? Da li je vremme za Vuklisa ponovo,da l Bjekovic zauzima svoje mesto,da l ce i Djordjevic na teren,Devetak mozda na stopera.... rekao bih u odbrani brdo nejasnoca
Image
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by Danilo »

Ispratimo njihovog centarfora Aganspahica,zanimljiv igrac.....mada ne zelim da protiv nas nesto odigra
ssnigd
Posts: 3391
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by ssnigd »

Voja wrote:Mislim da smo totalni favoriti,jer ni Pazarcima ne cvetaju ruze,jos traze prvih 11.
Pazarci redovno dovedu 20 novih igraca pred svaku sezonu, mislim da ni ne znaju ko im je sve u klubu :mrgreen:
Bez obzira na sve, mislim da jesmo favoriti i da ovo moramo dobiti.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9765
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by Voja »

ssnigd wrote:
Voja wrote:Mislim da smo totalni favoriti,jer ni Pazarcima ne cvetaju ruze,jos traze prvih 11.
Pazarci redovno dovedu 20 novih igraca pred svaku sezonu, mislim da ni ne znaju ko im je sve u klubu :mrgreen:
Bez obzira na sve, mislim da jesmo favoriti i da ovo moramo dobiti.
Iskreno ocekujem minimum 4 komada da im damo
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3545
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by slanobarac »

Mrkaić het trik. :mrgreen:.... Barem.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
slanobarac
Posts: 3545
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by slanobarac »

Konačno igramo u najjačem sastavu. Hoće li ti promeniti i našu igru, videćemo.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3914
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by Deep Purple »

Ovo nije penal? Los strim sam gledao ali po onome sto sam video ono je cist penal.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9765
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by Voja »

Deep Purple wrote:Ovo nije penal? Los strim sam gledao ali po onome sto sam video ono je cist penal.
Ma nije penal,start na loptu pre Miljana... neverovatno koliko je Topic los u predaji lopte,ili je daaavi i kasni,ili daje los pas,jaku loptu... a odlicno se krece i deluje na terenu
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3914
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by Deep Purple »

Voja wrote:
Deep Purple wrote:Ovo nije penal? Los strim sam gledao ali po onome sto sam video ono je cist penal.
Ma nije penal,start na loptu pre Miljana... neverovatno koliko je Topic los u predaji lopte,ili je daaavi i kasni,ili daje los pas,jaku loptu... a odlicno se krece i deluje na terenu
Drzim te za rec. Gledao sam na telefonu plus bas los kvalitet pa nisam mogao da vidim lepo.
Znaci kao nekad Aca tenk u zvezdi...
Mi smo od ovog Pazara 3X kvalitetniji ali je izvesna kurcobolja igraca. Sto se vidi po nekim "atraktivnim" dodavanjima kada im nije ni mesto ni vreme.
User avatar
slanobarac
Posts: 3545
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by slanobarac »

Šta, samo pola sata fudbala? Kakvog, takvog. A ja se ponadao.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10730
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by Turija »

slanobarac wrote:Šta, samo pola sata fudbala? Kakvog, takvog. A ja se ponadao.
I ja sam mislio da cemo se razigrati, posto smo dali gol u ranoj fazi. A, nasi potpuno stali. Zadovoljni rezultatom jedva cekaju kraj.

@Voja
Odavno ovde to pisem u vezi Topica. Po meni, Djordjevic treba da da sansu Mileticu, pa cak i Busnicu. Mnogo su agresivniji igraci. Topic trckara po terenu i daje alibi pasove, a izbegava duel igru. Nema ni preciznu loptu, ni dobar tajming. Prerano je medijski, izvikan igrac ( i Kabica vreba ta zamka).
Ili neka Topic zagrize ili skorz sanira povredu, ako je ima, pa da pocne da igra fudbal, a ne da se boji duela.

Hajde, videcemo kako ce ekipa izgledati u nastavku meca?
Trener Djordjevic treba da izvrsi, sto pre, nekoliko izmena i osvezi tim.Izmedju ostalih da uvede i Neskovica u igru, bar pola sata.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9765
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by Voja »

Ova utakmica nam je sve rekla i oko Nikole Simica i oko Aganspahica
Image
Locked