20. kolo: VOJVODINA - Spartak 2:3 (0:2)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2687
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

20. kolo: VOJVODINA - Spartak 2:3 (0:2)

Post by Grof Žekula »

Лет и пад са вождовачког крова, уз бедну игру, предусловљава наш недељни, кажу врло могуће снежни, дуел са суботичким голубовима.
Ко ће, и где, после ове утакмице (по)летети, остаје нам да видимо.
Последњи ће ово бити меч на нaшем "Карађорђу" у календарској 2021. години.


ФКВ - Спартак 2:3 (0:2)
0:1 - Бијеловић 24'
0:2 - Николић 34'
1:2 - Човић 60'
2:2 - Симић 69'
2:3 - Максимовић (аг) 90'

Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2021-22/match/3082" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
slanobarac
Posts: 3568
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 20. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 16.00

Post by slanobarac »

I prilika da uživo vidimo N. Nikolića. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10750
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 16.00

Post by Turija »

slanobarac wrote:I prilika da uživo vidimo N. Nikolića. :mrgreen:
Ako se dotle oporavi od povrede?
Skrsili su ga u proslom kolu, pa je morao da napusti teren pre kraja utakmice.
Za nas bi bilo bolje da ne igra u nedelju, jer svi nasi bivsi nam ,,zaprze corbu".
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3568
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 20. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 16.00

Post by slanobarac »

Ma nema veze za čorbu, naši smo. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
fare
Posts: 2828
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 20. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 16.00

Post by fare »

Mi ako oćemo da idemo u plej of Moramo kako znamo i umemo da dobijemo i Spartak i Novi Pazar inače nam ne gine plej aut mala je razlika u bodovima.
User avatar
ernesto
Posts: 1214
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 20. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 16.00

Post by ernesto »

fare wrote:Mi ako oćemo da idemo u plej of Moramo kako znamo i umemo da dobijemo i Spartak i Novi Pazar inače nam ne gine plej aut mala je razlika u bodovima.
Znas i sam da nije realno uzeti svih 6 bodova.
Uzimamo ili 4 ili 2 .
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 20. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 16.00

Post by gospodinFKV »

Realno je 4, ali znajuci kakav ogavan ziceraski fudbal igramo, ni poraz u Pazaru nije daleko, koliko god oni bili raspad.
Spartak bez Tufegdzica i Nikolica je kesa. Videcemo sutra, ali sve osim tri boda sutra je za otkaz, ako pomenuti dvojac ne bude igrao...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4000
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 20. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 16.00

Post by Rabba »

Velika gužva na tabeli, sa ovim nepotpunim kolom razlika između 4. i 11. je 6 bodova... Očekivano bi bilo, poznajući političke prilike u državi, da uzmemo 3 ili 4 boda u ova dva kola. Spartak na Karađorđu pada, a u Pazaru moramo da sačekamo da vidimo šta je dogovoreno. Ono u šta sam siguran je da se ne vraćamo sa tri poena odande.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
slanobarac
Posts: 3568
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 20. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 16.00

Post by slanobarac »

Svega ima ovde samo nema fudbala. Kao u "trećem oku".
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10750
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 16.00

Post by Turija »

slanobarac wrote:Svega ima ovde samo nema fudbala. Kao u "trećem oku".
Pa eto, 'ajd' o fudbalu:
Hoce li si igrati danas utakmica u Novom Sadu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9807
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 20. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 16.00

Post by Voja »

Generalno koliko god neki pojedinci bili dobri ili losi,sastaju se dve ekipa sa ocajnim odbranama i ocajnim napadom... njihovi igraci misle da su majstori fudbala pa ce se zaliti na los teren,a nas trener misli da vodi majstore fudbala i da je velemajstor pored terena pa ce se i on zaliti na lose uslove,i tako ce opravdati 0:0,1:0 ili 0:1. Mada bih licno voleo da napokon odigramo mec za publiku i na gol vise,jer sam ubedjen da bi Spartakusi prihvatili nadigravanje. Iskreno vise bi mi prijalo 4:3 za njih u muskom mecu nego nasa pobeda od 1:0 sa dosadasnjim pristupom i bezanjem od fudbala
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3568
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 20. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 16.00

Post by slanobarac »

Turija wrote:
slanobarac wrote:Svega ima ovde samo nema fudbala. Kao u "trećem oku".
Pa eto, 'ajd' o fudbalu:
Hoce li si igrati danas utakmica u Novom Sadu?
Da. I mene to interesuje. Ovo pasje vreme baš nije za igranje. Ne mogu da dođem do neke tačne informacije.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10750
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 16.00

Post by Turija »

Voja wrote:Generalno koliko god neki pojedinci bili dobri ili losi,sastaju se dve ekipa sa ocajnim odbranama i ocajnim napadom... njihovi igraci misle da su majstori fudbala pa ce se zaliti na los teren,a nas trener misli da vodi majstore fudbala i da je velemajstor pored terena pa ce se i on zaliti na lose uslove,i tako ce opravdati 0:0,1:0 ili 0:1. Mada bih licno voleo da napokon odigramo mec za publiku i na gol vise,jer sam ubedjen da bi Spartakusi prihvatili nadigravanje. Iskreno vise bi mi prijalo 4:3 za njih u muskom mecu nego nasa pobeda od 1:0 sa dosadasnjim pristupom i bezanjem od fudbala
Dao si mi slagvort za jucerasnju utakmicu Espanjol- Levante 4:3.
Levante promenio trenera ( nazalost Radoja nije bio u sastavu) i postao je skroz druga ekipa.

Levante je na poslednjem mestu i prima lako golove, a tesko ih daje. Nije imao nikakvu igru, bila defanzivna antipropaganda fudbala, a sustinski nema lose igrace, sto se videlo juce u Barseloni. Iznenadili su Espanjol otvorenom igrom i datim golovima. Poveo Levante 1:0, stvarao sanse, pa domaci poravnavali rezultat, a gosti ponovo dolazili u vodjstvo. I tako na smenu u izuzetno lepoj, dinamicnoj i neizvesnoj utakmici.
Na kraju Levante je nesrecno izgubio, jer su promasili dosta dobrih sansi, a odbrana im rovita, kao Vosina. Slicno se isporomasivao i Atletiko Bilbao protiv Sevilje i nesrecno izgubio 1:0 na domacem tetenu, ali bilo uzivanje gledati te dve utakmice.
Levanteu jucerasnja igra daje nadu za optimizam i beg sa zacelja.

Tako da, Vojo, stoji sve sto si napisao, jer igra dovodi gledaoce na stadion. I pored Covida, jako lepo su popunjene tribine u Spaniji, jer se igra dobar fudbal. Cak i poslednjeplasirani Levante ima dobro popunjen svoj stadion u Valensiji, a i kad je gostuje ima sasvim lepu posetu ta utakmica. Jeste da ta publika dolazi prvenstveno da vidi svoj tim, ali znaju i da ce se igrati fudbal i na toj utakmici, gde gostuje (trenutno) i poslednjeplasirani tim i utakmica imati rezultatsku neizvesnost.
Last edited by Turija on Sun Dec 12, 2021 1:30 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 20. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 16.00

Post by gospodinFKV »

Odlozeno. :cheers:
Istocno stajanje
Posts: 546
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 20. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 16.00

Post by Istocno stajanje »

Ne odgovara nam odlaganje utakmice.
Locked