29. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA 3:2 (2:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2685
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

29. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA 3:2 (2:0)

Post by Grof Žekula »

Пет везаних прволигашких пораза, уз овај, шести, последњи, пријатељски, су иза фудбалера (ако су то у опште) Војводине.
Реакција пред меч у Крагујевцу, а који ће претходити оном са (см)Радом у Купу, да се у тим врате Ковачевић и Мркаић најбоље сведочи у каквом смо стању.
Идемо на ноге човеку који ће сигурно желети скалп "његове Војводине".
Надамо се киши, блату и терену на коме лопта не може да се котрља, јер нам је то највећа шанса. као и изостанак Јеличића због картона.
То је ФКВ данас. Шта ће бити "сутра", нико не зна.
Ковачевић за Журнал wrote: После три месеца, вратио сам се у тим и заиста сам био пресрећан кад сам сазнао да клуб и струка поново рачунају на мене - с осмехом је констатовао Ковачевић. - Иако ни не знам због чега сам био одстрањен, као професионалац и војник клуба редовно сам тренирао и сад осећам велико задовољство што тренер Радојичић рачуна на мене.

Војводину за неколико дана очекује тешко гостовање у Крагујевцу, због акумулираних жутих картона право играња неће имати млади штопер Игор Јеличић.

Тиме би могла да се отвори могућност да Ковачевић поново буде део стартне екипе.

- Иако је иза мене дуга пауза, покушаћу добрим радом да заслужим шансу у Крагујевцу. Свестан сам да за то место конкуришу још неки одлични играчи, а, уколико тренер буде одлучио да мени укаже поверење, даћу све од себе, па и више од тога да помогнем екипи и прекинемо серију од пет пораза.
Раднички (Кг) - ФКВ - 3:2 (2:0)
1:0 - Видовић 6'
2:0 - Мирић 33'
3:0 - Томић 63' (п)
3:1 - Матић 76'
3:2 - Зукуић 90' (п)


Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2021-22/match/3230" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
torrente
Posts: 508
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 29. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 14h

Post by torrente »

Ja se nadam klasičnoj smaračkoj utakmici,sa dosta nelogičnih grešaka sa naše strane.
Mislim i da ce penala biti,tako da ce biti svega za kladžu !
Pozdrav .
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 29. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 14h

Post by fare »

Ko će zameniti Čovića najveća enigma ? A i mi nismo normalni prodajemo (puštamo) igrača u sred sezone :? i to kapitena .
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 29. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 14h

Post by Turija »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... osu/416354" onclick="window.open(this.href);return false;

Ocekujem daleko vece zalaganje i borbenost nasih igraca.
Ovo je, skoro pa, kvalifikaciona utakmica za plejof, da bi usli mnogo mirnije i sigurnije u narednu utakmicu protiv Proletera i kvalifikacionu protiv Rada u kup takmicenju.

Sto se tice rezultata, bice neizvesno, a bice potrebno i nesto srece.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3554
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 29. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 14h

Post by slanobarac »

Ja ne znam kako mi mislimo da se dokopamo Evrope kad sa svim ekipama iz gornjeg doma imamo lošiji međusobni skor?
Možda preko kup-a. Ne vidim drugi način.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3989
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 29. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 14h

Post by Rabba »

Posle današnja dva rezultata i da izgubimo sutra idemo u plejof.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
slanobarac
Posts: 3554
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 29. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 14h

Post by slanobarac »

Rabba wrote:Posle današnja dva rezultata i da izgubimo sutra idemo u plejof.
Ima li ko jači? :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Istocno stajanje
Posts: 545
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 29. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 14h

Post by Istocno stajanje »

Niko u nasoj ligi nije vezao 5 uzastopnih poraza!
Ova sezona je najverovatnije izgubljena, jer mi tesko da mozemo kroz plej of u evropu, s obzirom da ne mozemo da pobedimo Cuku, TsC, Nis... Tako da i ne zasluzujemo nesto vise.
User avatar
slanobarac
Posts: 3554
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 29. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 14h

Post by slanobarac »

U ovoj prvenstvenoj pauzi čitam naše stare postove sa početka sezone. Topik "pripreme". Ima tu svašta. Meni zanimljivo. Preporučujem i svima vama, da vidite šta ste pisali pre par meseci i da li su se ispunile prognoze i očekivanja. Uživajte :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3922
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 29. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 14h

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote:U ovoj prvenstvenoj pauzi čitam naše stare postove sa početka sezone. Topik "pripreme". Ima tu svašta. Meni zanimljivo. Preporučujem i svima vama, da vidite šta ste pisali pre par meseci i da li su se ispunile prognoze i očekivanja. Uživajte :cheers:
Ovo su mi najbolje objave.
Kao da mi koji smo pogrešili nismo svesni toga?
Ne razumem šta hoćeš da postigneš time?
Zato forum i postoji da bi se iznosila mišljenja/procene nekada se pogodi nekada ne i tjt.
Sada trebamo ljudima koji su pogrešili u proceni da prebacujemo?
Kao da niko od nas ne želi najbolje Vojvodini.
Nešto ne verujem da smo pogodili da bi vraćao toliko stranica da čitaš?

Ja sam samo budala što se upeca na ovo i odgovori ti :mrgreen:

Ali dobro Slanobarac ovo je tebi duševna hrana i uživaš u tome da se ne lažemo :cheers:
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 29. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 14h

Post by Turija »

Svake nove pripreme, svaki novi igrac, kao i trener, kojeg ne poznajemo, su kod svakog iskrenog navijaca, zeljnog promene i uspeha Kluba, nova nada (u pocetku tj.dok ih ne vidimo na delu), racunajuci da struka i uprava bar nesto znaju sta i zasto rade.

E sad, posto su i struka i uprave zainteresovane samo za licnu korist, onda bude to sto bude, tj da su svi iskreni navijaci prevareni. A, mi se ponadamo da imaju bar gram savesti za drustveni interes. Nazalost, vec tri decenije tako. Mozemo se distancirati, mic po mic, od svega, ali sta onda ostaje od drustvenog zivota coveka? Samo goli zivot i depresija.

Ceo domaci fudbal je sparing partner jednog i delimicno drugog blizanca. Vidno je da je politika da svi navijaju samo za ta dva kluba i to u nekom odnosu 70% za crvenog i 30% za crnog, a 0% za sve ostale domace klubove, kao i da se pomalo divimo ,,organizovanosti" npr. Cukarickog ili Vozdovca.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 29. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 14h

Post by gospodinFKV »

Ako uspemo da ih nacnemo, dovidjenja su. Cinjenica je da igraju da ne prime gol, pa bod po bod - opstanak. Daju jako malo golova, postavio je bunkericu da nakrkaju tih 10ak bodova sto ce im trebati da opstanu.
Ako nista, malo i onu dijabolu da spustimo na zemlju, jer ce imati poseban motiv.

Inace, podatak koji nisam siguran da je primecen na forumu - izmedju Metalca (16. pozicija) i Radnickog (4. pozicija) razlika je svega 16 bodova, odnosno 7 bodova manje nego izmedju blizanaca i Cukarickog, i vise nego dvostruko manje nego izmedju blizanaca i Radnickog. Kakav cirkus od lige, krv ti je*em.
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 29. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 14h

Post by fare »

Očekivano nema Čovića drugi štoper Kopitović??? A Čovketa izgleda menja Bastajić, Kovačević ni na klupi a isto tako ni Kabića ni Vukadinovića realno sa ovim sastavom ne očekujem ništa. I opet samo 7 igrača na klupi pa jel mi nemamo dovoljno igrača u rosteru :shock:
Last edited by fare on Sat Apr 02, 2022 1:21 pm, edited 1 time in total.
User avatar
slanobarac
Posts: 3554
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 29. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 14h

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote:
slanobarac wrote:U ovoj prvenstvenoj pauzi čitam naše stare postove sa početka sezone. Topik "pripreme". Ima tu svašta. Meni zanimljivo. Preporučujem i svima vama, da vidite šta ste pisali pre par meseci i da li su se ispunile prognoze i očekivanja. Uživajte :cheers:
Ovo su mi najbolje objave.
Kao da mi koji smo pogrešili nismo svesni toga?
Ne razumem šta hoćeš da postigneš time?
Zato forum i postoji da bi se iznosila mišljenja/procene nekada se pogodi nekada ne i tjt.
Sada trebamo ljudima koji su pogrešili u proceni da prebacujemo?
Kao da niko od nas ne želi najbolje Vojvodini.
Nešto ne verujem da smo pogodili da bi vraćao toliko stranica da čitaš?

Ja sam samo budala što se upeca na ovo i odgovori ti :mrgreen:

Ali dobro Slanobarac ovo je tebi duševna hrana i uživaš u tome da se ne lažemo :cheers:
Ej ja napisao uživajte a ti se naljutio. Stvarno ne znam zašto? Čitam ja i druge topike od pre10-15 godina. Pisali ljudi kojih odavno nema na forumu. Meni baš, baš zanimljivo a tvoja reakcija je smešna. Pokušaj da shvatiš.
PS: Ukoliko nema povredaovo je skandalozan sastav za KG. Dva beka, tri stopera, dva zadnja vezna.... ili ko zna šta će ovde ko igrati???
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3989
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 29. kolo: Radnički (Kg) - VOJVODINA, subota 14h

Post by Rabba »

Po imenima ovo može da se logično složi samo u neku varijaciju 3-4-3...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Locked