2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

lapo-lapo
Posts: 219
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by lapo-lapo »

Sto mi je drago kad promasim u ocekivanju i prognoziranju prvenstveno rezultata pa onda same igre, pa jos tako nesto napisem. Jos sam pod utiskom proslih sezona!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2681
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by Grof Žekula »

Са Спартаком у недељу у 21.
Да им Николић "метне" бар два!
Istocno stajanje
Posts: 543
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by Istocno stajanje »

Grof Žekula wrote: Mon Jul 18, 2022 9:15 am Са Спартаком у недељу у 21.
Dobro je da su pomerili za 21h, posto ce biti tropski vruce.
Utakmica je ispunila moja ocekivanja, da Nikolic da gol, Carevic bude sigurniji kod ispucavanja i da bolje odigramo nego u prvom kolu.
Mozda je jedino minus u obe utakmice mnogo losije izdanje u prvom nego u drugom poluvremenu.
I dalje ostaje 5. kolo da vidimo kako ce se odvijati ova sezona i koliko ce nas drzati euforija.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3889
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by Deep Purple »

Da mi je neko pričao da će biti ponedeljak a da ću ja jedva čekati vikend i sledeću utakmicu, rekao bih mu da je budala…
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1384
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by Uvek sa tobom »

Deep Purple wrote: Mon Jul 18, 2022 3:58 pm Da mi je neko pričao da će biti ponedeljak a da ću ja jedva čekati vikend i sledeću utakmicu, rekao bih mu da je budala…
+1 :mrgreen:

Иначе у Гигстику влада велико интересовање за сезонске, у петак испред мене 4-5 људи чекало у реду, још ја све мислим неки концерт кад оно сви за пропуснице :cheers:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Mon Jul 18, 2022 3:58 pm Da mi je neko pričao da će biti ponedeljak a da ću ja jedva čekati vikend i sledeću utakmicu, rekao bih mu da je budala…
Steta sto danas nismo imali neku vaznu vest tipa da smo potpisali nekog,cisto da pariramo ovim "evropljanima". Inace mec sa Spartakom je prvi pravi ispit za nasu odbranu u ovoj sezoni.
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3889
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Mon Jul 18, 2022 4:57 pm
Deep Purple wrote: Mon Jul 18, 2022 3:58 pm Da mi je neko pričao da će biti ponedeljak a da ću ja jedva čekati vikend i sledeću utakmicu, rekao bih mu da je budala…
Steta sto danas nismo imali neku vaznu vest tipa da smo potpisali nekog,cisto da pariramo ovim "evropljanima". Inace mec sa Spartakom je prvi pravi ispit za nasu odbranu u ovoj sezoni.
https://www.mozzartsport.com/ostali-spo ... vca/425558

Ko kaže da nema, pa ne možemo samo u fudbalu da budemo najbolji mora tradicija u RK i OK sekcijama da se nastavi :mrgreen:
User avatar
Maki
Posts: 1128
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by Maki »

Istocno stajanje wrote: Mon Jul 18, 2022 12:15 pmMozda je jedino minus u obe utakmice mnogo losije izdanje u prvom nego u drugom poluvremenu.
Ja bih rekao plus, jer pokazuje da smo konačno dobro fizički spremni da možemo da lomimo protivnika tempom bar 70-80 minuta. Videćemo kako će biti sa jačim ekipama.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by Voja »

Maki wrote: Mon Jul 18, 2022 7:24 pm 2 Nikolić (sa setom se sećajući balvana u našem špicu svih ovih godina premotavao sam 10x snimak ove nonšalatne egzekucije najvećeg umetnika u našem timu);
Maki da ti nisi Taki? :mrgreen:
Sta znaci dobar fudbal i dobri rezulatati,80% foruma je bilo protiv NNa i njegovog dolaska,a sad ga vecina foruma hvali,iako realno jos nista pokazao nije.

Moram da priznam da je za mene najvece iznenadjenje i otkrovenje Milosavljevic,jer ga nikad nisam zapazio na nasim terenima,nisam obracao paznju,a sad mi za oko zapao nacin na koji deli lopte,"sece ih" nekako poput Zidana rekao bih... zaista nesvakidasnje i bravo za onog ko ga je doveo u Vosu.
Baray i Traore igraju bas onako kako sam ocekivao od njih i tu nisam nesto posebno iznenadjen,s tim da sam veoma iznenadjen pripadnoscu klubu kojom Traore odise... cak mi se cini da je on ta kapisla koja na neki nacin animira i tera Barayea da bude aktivan,luckast... Verujem da je i Meri bio poput Traorea,da bi brzo zavoleo klub i navijaci njega... no dobro,evo sad smo na neki nacin dobili novu sansu. Evo ga i Borac ima svog Barayea... Dejan Meleg,lep gol iz slobodnjaka :D
Image
User avatar
Maki
Posts: 1128
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by Maki »

Vojo, slažem se za Milosavljevića, sve nas je prijatno iznenadio. Bio sam izuzetno skeptičan zbog njegovog dolaska, ali ja i ne pratim nikoga osim Voše pa ne treba ni da čudi što sam neinformisan.
Što se NN tiče, promaklo mi je kada je prvi put bio ovde da mi liči na Deju „genija“ po ludačkim potezima i tehnici (dobro, sad malo preterujem).
Ups, sada se setih da ima Twitter nalog, pa idem odmah tamo i lično da ga hvalim. :)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by Voja »

Maki wrote: Mon Jul 18, 2022 10:08 pm Ups, sada se setih da ima Twitter nalog, pa idem odmah tamo i lično da ga hvalim. :)
Reci mu da napise i koju Vosinu pesmu,jer me drugar partizanovac danima vec provocira da NN na nekoj od drustvenih mreza ima licno kucanu partizanovu pesmu.Iskreno ne znam ni koja mreza,ni koja pesma... ustvari ko zna da l je i istina..
Image
fare
Posts: 2803
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by fare »

Jel su Uroš i Nemanja Niikolići braća ili odvala mozzartovog novinara?
User avatar
Maki
Posts: 1128
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by Maki »

Karlsson
Posts: 2124
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by Karlsson »

Ne znam gde, pa ću staviti ovde.

Како „Дневник“ сазнаје, судија Станко Остраћанин из Краљева, који је судио утакмицу Војводина–Напредак (1:0), на премијери у Новом Саду, није задовољио. Последица слабе оцене јесте да он неће бити делегиран у наредна три првенствена кола.

Поред недоследности и неуједначеног критеријума приликом суђења прекршаја, Остраћанину је замерено на неутемељеној процени у завршним секундама утакмице, када је досудио пенал за Напредак, у дуелу Лазаревића и Чечарића. Подсећамо, Џугурдић је промашио гол и тако „исправио“ Остраћанинову грешку.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

Post by Voja »

A da ga je Dzugurdic dao? Nikom nista... Sudija ostaje bez 3 zarade i to je to
Image
Locked