12. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (1:0)

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by Voja »

Uvek sa tobom wrote: Mon Sep 19, 2022 11:00 am Топић опет велико ништа, чак би пре пробао Буснића, мислио сам да ово никад нећу рећи.
Topic u Zurnalu igrac utakmice i kome sad verovati :)
Image
Karlsson
Posts: 2131
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by Karlsson »

N13 wrote: Mon Sep 19, 2022 10:59 am Zasto su ubacili i komentatora u pregled? Pa to ima i na areninom kanalu.
Nema.

Vojvodjanin123
Posts: 175
Joined: Sat Jul 09, 2022 6:59 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by Vojvodjanin123 »

Još jednu stvar da dodam za Baraja. Čovek ne priča ni srpski i engleski. Sasvim je moguće da je komunikacija jedan od problema sa njim. Ja očekujem da on bude sve bolji i bolji. Po meni smo "uboli" sa oba stranca. Za Traorea sam već juče napisao šta mislim.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1390
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by Uvek sa tobom »

Voja wrote: Mon Sep 19, 2022 11:33 am
Uvek sa tobom wrote: Mon Sep 19, 2022 11:00 am Топић опет велико ништа, чак би пре пробао Буснића, мислио сам да ово никад нећу рећи.
Topic u Zurnalu igrac utakmice i kome sad verovati :)
Срећа па не читам то близаначко штиво. Ал морам да се запитам дал је аутор текста и био на утакмици ил су извлачили шибицу за играча утакмице.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
meshtan
Posts: 49
Joined: Mon Aug 12, 2019 3:22 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by meshtan »

Turija wrote: Sun Sep 18, 2022 10:50 pm
U javnosti se stvorio utisak o ozbiljnoj rekonstrukciji Vose na terenu i u upravi, a u medjuvremenu se prodaju mladi reprezentativci.
Preslikano zvezdino, a delom i partizanovo poslovanje koje bas nema neku dobru perspektivu u buducnosti. Sve se svodi na: daj da uzmemo dogodine novce od UEFA.

Meni se, bar, to tako cini.
Jos kad se doda informacija da su digli 2,5 mil. eura kredita i da nameravaju jos da uzimaju...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by Voja »

Jesam li corav ili u ovoj brzini ne umem da nadjem topic o Kup takmicenju. Kako god,u 1/16 finala kupa gostujemo Graficaru :mrgreen:
A bas sam sinoc gledao zadnjih pola sata meca iz Uba da vidim kakav je onaj Zubeira iz Gane... Nisam toliko obracao paznju na Graficar,al stisli su ubljane i igraju sasvim pristojno. Bice cupavo :mrgreen:
Image
Nevernik II
Posts: 455
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja u 17h

Post by Nevernik II »

Evo Linta je opet slobodan :D
User avatar
Sasa1969
Posts: 626
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (1:0)

Post by Sasa1969 »

Ne znam sta se tacno zamera Topicu?Decko igra sasvim korektno za ulogu koja mu je poverena.
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (1:0)

Post by Voja »

Sasa1969 wrote: Mon Sep 19, 2022 5:17 pm Ne znam sta se tacno zamera Topicu?Decko igra sasvim korektno za ulogu koja mu je poverena.
I po meni je Topic "otkrovenje" sezone i igrac koji je najvise napredovao u timu
Image
ssnigd
Posts: 3389
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (1:0)

Post by ssnigd »

Ako smo nesto radili, otpustali smo trenere. Nismo dobili nista.
Ako nesto nismo radili, to je projekat na duze staze i pruzanje podrske trenerima da rade do kraja uz minimum dva prelazna roka.
Doveli smo deset novih igraca, nekoliko nespremnih i ocekujemo ples na terenu. Jedino gde zalim su utakmice protiv Spartaka i Lucana. I zbog atmosfere i zbog igre.

Uprava je ta koja je izasla sa bombasticnim najavama, totalno van realnosti, sa puno nadmenog stava, kao da oni igraju a ne igraci. Kod strucnog staba, ja to nisam video tako, bili su dosta realni u izjavama. Od Lazarevca mi smo poceli da padamo i u igri i u samopouzdanju i pokazali smo da smo ranjivi i skloni kiksevima.

Gledajuci sve ukupno, pauza dolazi u pravo vreme, da se svi malo presaberu, da se odrze mnogobrojni sastanci podizanja morala ekipe. Da se novajlije dodatno uklope i uigraju. Uprava da cuti i radi i ne remeti stabilnost ekipe nerealnim izjavama. Igraci da cute i rade, manje da se razmecu izjavama. Ocekujem kondiciono mnogo jacu ekipu, spremniju, drskiju i bezobrazniju. Ako vec imamo najjaceg strucnjaka u zemlji za fizicku spremu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1390
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (1:0)

Post by Uvek sa tobom »

Sasa1969 wrote: Mon Sep 19, 2022 5:17 pm Ne znam sta se tacno zamera Topicu?Decko igra sasvim korektno za ulogu koja mu je poverena.
Јуче му је вољни моменат био нула (не само јуче, зна он тако), дефанзивно доста трчи, ал са лоптом ако нема Милосављевића, онда му углавном лопта иде назад. Јуче не знам шта је тачно урадио да би заслужио да буде играч утакмице!?
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (1:0)

Post by Djisa »

Uvek sa tobom wrote: Mon Sep 19, 2022 5:45 pm
Sasa1969 wrote: Mon Sep 19, 2022 5:17 pm Ne znam sta se tacno zamera Topicu?Decko igra sasvim korektno za ulogu koja mu je poverena.
Јуче му је вољни моменат био нула (не само јуче, зна он тако), дефанзивно доста трчи, ал са лоптом ако нема Милосављевића, онда му углавном лопта иде назад. Јуче не знам шта је тачно урадио да би заслужио да буде играч утакмице!?
A ko je zasluzio? Jedino Carevic i T(roare)!
Kup je nas!
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (1:0)

Post by Turija »

Mislim da se diskusija o Topicu pojavila zato sto je juce odigrao najslabiju utakmicu ove sezone, jer je usao u mec bez zelje i bez motiva. Dosao je da odradi posao i tako je i odigrao, kao ranije ,,uz tarabu". Napred nista, a defanzivno zadovoljavajuce.
Mozda se i umorio?

Simiceve partije su ,,neprepoznatljive" posle ponude Rusa. Tek on ,,odradjuje" nekoliko poslednjih utakmica. Juce je bio zreo za zamenu, vec pocetkom drugog poluvremena. Sreca sto je Baraj golom resio pobednika za malu minutazu koju je dobio.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanina
Posts: 810
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (1:0)

Post by slanina »

Uvek sa tobom wrote: Mon Sep 19, 2022 5:45 pm
Sasa1969 wrote: Mon Sep 19, 2022 5:17 pm Ne znam sta se tacno zamera Topicu?Decko igra sasvim korektno za ulogu koja mu je poverena.
Јуче му је вољни моменат био нула (не само јуче, зна он тако), дефанзивно доста трчи, ал са лоптом ако нема Милосављевића, онда му углавном лопта иде назад. Јуче не знам шта је тачно урадио да би заслужио да буде играч утакмице!?
Nema tu ko da doda neki smisleni pas unapred,nek mi neko kaže dal se seća neke lopte u prostor da smo se oduševili na stadionu,ja se ne sećam od Drinčića užasno sporo prenosimo loptuTaj Milosavljević je igrao dobro prvih 2-3 kola sad je igrač manje po meni .Pamtim poslednji tandem koji mi je bio prepoznatljiv Popović - Despotović,naravno mi nemamo sad tako brzog napadače tu ne računa Simića on nije klasičan špic.Ovde slično očekuje Baraj ali u ovom timu nema niko kadar da šutne smislenu dubinsku loiptu u prostor,ne sećam se kad smo istrčali kontru 3-na 3 ili slično i dali gol.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1390
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 12. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (1:0)

Post by Uvek sa tobom »

Djisa wrote: Mon Sep 19, 2022 6:32 pm
Uvek sa tobom wrote: Mon Sep 19, 2022 5:45 pm
Sasa1969 wrote: Mon Sep 19, 2022 5:17 pm Ne znam sta se tacno zamera Topicu?Decko igra sasvim korektno za ulogu koja mu je poverena.
Јуче му је вољни моменат био нула (не само јуче, зна он тако), дефанзивно доста трчи, ал са лоптом ако нема Милосављевића, онда му углавном лопта иде назад. Јуче не знам шта је тачно урадио да би заслужио да буде играч утакмице!?
A ko je zasluzio? Jedino Carevic i T(roare)!
Ја сам овде реаговао на текст у журналу и њиховог играча утакмице и зато поставио питање, на утакмици нико није био на нивоу који се очекује, али је било играча који су сигурно више пружили од њега, што си између осталог и рекао.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Locked