Kup Srbije 2022/2023

User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički 0:1 (0:0)

Post by Stexman »

:thankyou:
Zakljucavaj topik.
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički 0:1 (0:0)

Post by Salvador »

gospodinFKV wrote: Thu May 18, 2023 10:48 pm Kao sto sam na temu pravilnika bio kratak, bicu i sad.
Klub je juce Todoru za ono urucio mrtvu sedalicu. Ta sedalica kao poklon za onako nesto je savrsena metafora tragikomicnosti ovog kluba u novijoj istoriji, a pogotovo od kako je sredstvo potkusurivanja lokalnih SNS pacova i secikesa.

Ovaj klub je sedalica.
Ovi igraci su sedalica.
Ova igra je sedalica.

Iz godine u godinu mi dobijemo sedalicu, a ako je sedalica metafora za apsolutni kur*on, jednacinu mozete resiti sami.

Toliko.
I to dali sedalicu čoveku koji nikada ne sedi, dakle jedna nepotrebna sedalica.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3829
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički 0:1 (0:0)

Post by Red Marquis »

Ništa to ne čudi, cela uprava zajedno nema petinu Tošinih odgledanih mečeva Vojvodine.
Io odio Belgrado
User avatar
Milan
Posts: 4151
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički 0:1 (0:0)

Post by Milan »

Ču' petinu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Kup Srbije 2022/2023

Post by slanobarac »

Zbog svog ovog igrokaza pre meča svim srcem sam uz Čuku!
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Kup Srbije 2022/2023

Post by slanina »

Odrešiti kesu i uzeti Docića i Ivanovića iz Čuke !!
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Kup Srbije 2022/2023

Post by Turija »

slanina wrote: Thu May 25, 2023 9:36 pm Odrešiti kesu i uzeti Docića i Ivanovića iz Čuke !!
Ne treba se zanositi. Nemamo mi vise novca od Cukarickog. Imamo samo vise price. Mi dovodimo igrace bez ugovora, sto je jasan pokazatelj.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Kup Srbije 2022/2023

Post by slanobarac »

Skandalozan komentator na rts!!!!
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Milan
Posts: 4151
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Kup Srbije 2022/2023

Post by Milan »

Sjajna poseta! Serem im se u sampiona univerzuma…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Kup Srbije 2022/2023

Post by Turija »

Kerkezu za poraz kriva Vojvodina, odnosno 30 minuta vise igre u dva dana. Kakve gluposti slusamo kao opravdanja. Problem je kondicija i brzina igraca svim nasim ekipama, a slab im je i Belic na golu.

Vojvodina nema kondiciju za Cukaricki, Cukaricki nema kondiciju za zvezdu, zvezda nema kondiciju za Evropu ( zato i igra rekreativne utakmice u nasoj ligi, dok joj protivnici igraju zahtevne domace lige).

Tom Ivanovicu ,,dusa u nosu". Sav se zacrvenio u drugom poluvremenu. Docic ima izvrsnu nogu, ali kretanje na kratke staze i bez jakog trka. Povukli se svi da brane 1:0 celu utakmicu ( taktika Slavoljuba,, Bataka i domacih trenera). Verovatno se i mora u nedostaku kondicije i kvaliteta.
Juce im Ivanic pravi haos u svojoj kretnji u startu na levom boku, ulazi u zonu suta i pasa u 16m kao od sale. ,,Izgibose" u odbrani igraci Cukarickog, ali morali su dobiti golove sa takvim nacinom igre. Zvezda samo dodala gas i oni gotovi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Kup Srbije 2022/2023

Post by Deep Purple »

Dokle će da se ponavlja više ta priča o kondiciji. Amar Osim vam je dao najbolju narodsku izjavu o tome. Svi su oni kondiciono spremni samo nemaju svi iste limite. O tome se knjige pišu. Ko god misli da u profesionalnom fudbalu ima igrača koji kondiciono nisu spremni nisu videli koliko ima prespremnih igrača u Srpskim rangovima a da ih ne bude u profesionalnom fudbalu. Jednostavno naš igrač ima genetski limit i zato on igra za 100k eur npr a zvezdin za 500-600k eur. Najmanje tu ima razlike u znanju fudbala a najviše u fizikalijama zato se i dovode stranci. Nema ozb ekipe bez 5-6 stranaca i tjt. Dok se nije trčalo naš fudbal je izbacivao redovno kvalitetne igrače a sad kada ipak mora da se trči zaostajemo.

Mislim da ne krenem da pričam o dopingu i sl stvarima. Ja sam ubeđen da je u PL preko 90% fudbalera na nečemu a to na čemu su nije uopšte jeftino.




Evo narodski objašnjeno sve.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Kup Srbije 2022/2023

Post by MiSmoFKV! »

Delimično se slažem, ali opet na primer Vidić i Ivanović su godinama igrali u PL sa odličnom spremom, a dolaze sa istih ovih prostora. Da ne pričam o Novaku.
Ima ipak i do mentaliteta i radnih navika.
Mada pored trenera sa takvim izgovorima ni ne čudi što nemaju kondicije.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Kup Srbije 2022/2023

Post by Deep Purple »

MiSmoFKV! wrote: Fri May 26, 2023 10:22 am Delimično se slažem, ali opet na primer Vidić i Ivanović su godinama igrali u PL sa odličnom spremom, a dolaze sa istih ovih prostora. Da ne pričam o Novaku.
Ima ipak i do mentaliteta i radnih navika.
Mada pored trenera sa takvim izgovorima ni ne čudi što nemaju kondicije.
Pa upravo ti primeri Vidića i Ivanovića potvrđuju pravila. Normalno je da i na našim prostorima ima ljudi koji odskaču po tom pitanju ili imaju izrazite druge kvalitete da to pokriju. Ja sam malo ozbiljniji po pitanju teretane i unosa tih stvari ne koristim ali sam okružen sa ljudima koji uzimaju i koji rade sa tim a osim teretane aktivni su u svojim sportovima a uzimaju to (Relativno se razumem)

Samo znam da je i ozbiljnijim sportskim sredinama doping normalna pojava ali i košta (sportista mora da izdvaja 1500 eur na nedeljnom nivou). Nemam dokaze ali po mojoj nekoj evidenciji i svemu što čujem i vidim mislim da su Španci posle Amerikanaca nacija koja se najviše dopinguje.
Zato ih i ima u svakom sportu na visokom nivou. Naravno ima i do talenta ali da su čisti? Nisu.

Uzimaju hormon rasta jer je najbezbednije. Svi ga lučimo neko manje neko više i onda nema te doping kontrole koja to može da otkrije. Preskupo je ali to zapadni sportisti mogu da finansiraju i uzimaju. Pretežno im klubovi to plaćaju. Profesionalni sportisti su postali robovi ali ako se uzme u obzir koliko zarađuju, zdravlje je manja cena svega toga :)
Nabavljaju iz Skandinavskih zemalja.

Recimo manje “razvijene” zemlje su sportistima davali anabolike ali to više niko ne uzima jer se lako otkrije.

Kod nas je manje zastupljen hormon rasta zbog njegove cene. Kada bi se samo 50% naše lige spricalo time, videli bi ljudi kako može da se trči i po ovom našim pašnjacima ali skup sport za nas i naše klubove da bi bilo kome
to finansirali.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Kup Srbije 2022/2023

Post by Turija »

@Deep imas pravo i ti i Amar za genetiku i za skupi doping. Zao mi je tih momaka, ali to je cena pristanka.
Mi moramo traziti druge nacine, kako se suprotstaviti snazi i brzini, ali se tada mora birati po tom kriterijumu, a ne po kriterijumu ko plati, taj ce igrati. Od petlica, pa do seniora.
Znaci, moramo birati decu i buduce igrace, koji znaju ustopovati loptu, tacno dodati, isfintirati, skociti, dobro proceniti let lopte, nameru, imati predikciju igre...
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Kup Srbije 2022/2023

Post by Voja »

Turija wrote: Fri May 26, 2023 8:41 am Kerkezu za poraz kriva Vojvodina, odnosno 30 minuta vise igre u dva dana.
Zasto uopste pridajes znacaj tom mecu? Nisam ga gledao,niti me je zanimao,ne znam kakva je utakmica bila,ali gledajuci krajnji rezultat rekao bih da se desilo sve sto je bilo strasno predvidivo,od silnih dogovora pred mec (lokacija,satnica,sastav Cuke i jos po neka sitnica) preko kretanja rezultata (preokret na mecu,poluvreme/kraj) do strelca za Zvezdu (vec je bio pre lincovanjem),i onda bacanje fokusa na sasvim trecu stranu (Vosa,i 120minuta protiv nje) i eto prvi ti kao najiskusniji si se upecao i komentarises ono sto je ustvari najmanje bitno. Jedino taj gol Docica nije bio ocekivan,ali neki penal ili slobodnjak u prvom poluvremenu da. Sve u svemu,sasvim nebitna utakmica
Image
Locked