5. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:2 (0:0)

Locked
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 5. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:2 (0:0)

Post by slanobarac »

Danilo wrote: Fri Oct 21, 2022 6:10 pm Sto napadate Simica otkud vam pravo na to.Decko je izorao teren ,najvise pretrcao
Ova floskula sa "izoravanjem terena" se često ovde upotrebljava. Čovek je profesionalni fudbaler a ne traktorista u zemljoradničkoj zadruzi. Ja sem trčanja ništa ne vidim od njega. Dobro, vraća se prekida napade protivnika ali kad treba da uputi pas onda je to sve neprecizno i uglavnom kasno. Prosečan ligaški fudbaler, ništa više od toga. Videćemo gde će završiti i kako će mu se karijera dalje odvijati. Inače slažem se da nisu igrači najgore što imamo. Oni su najmanje krivi za ovakvu igru i rezultate. Ipak je to Trener.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 5. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:2 (0:0)

Post by Red Marquis »

Zamislite oobrnutu situaciju i naše vođstvo 2-0, kako bi izgledao kraj meča? Ljubljenje ili bi barem par njihovih ušlo u fizički kontakt sa nekima od naših?
Verovatno je i to jedan od razloga zašto smo tu gde i jesmo.
Io odio Belgrado
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:2 (0:0)

Post by churguzijanac »

@Slanobarac, trener je naravno najkrivlji, ali mislim da su pojačanja precenjena i da zapravo igrači za najvažnije pozicije nisu dovedeni.
ultra komsa
Posts: 407
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:2 (0:0)

Post by ultra komsa »

Koliko god loše bilo, a to je najblaža reč, nisam za menjanje trenera. Neka se ide do kraja sezone, i onda presek. Ne branim ga, svima treba kolena slomiti, ali majku mu, ajmo jednom da kazemo da smo klub, a ne cirkus. Smejanje, pružanje ruke. To je mentalitet proseka. I zato im je svima domet super liga. Pritom, pozdavio bi i naše slaninarčine, Lazarevića i Zukica, kojima je smešno sve na zagrevanju. To je to drugarstvo. Bravo konji
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 5. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:2 (0:0)

Post by slanobarac »

churguzijanac wrote: Fri Oct 21, 2022 11:16 pm @Slanobarac, trener je naravno najkrivlji, ali mislim da su pojačanja precenjena i da zapravo igrači za najvažnije pozicije nisu dovedeni.
Verovatno su precenjeni ali su svakako bolji od onih što su nas napustili. To je neuporedivo.
@ultra komša Menjanje trenera u sezoni ne znači da ste cirkus već da nešto ne štima. To rade svi klubovi pa i vrhunski evropski. Tokom ove sezone to su uradili i blizanci ali na vreme a mi čekamo da ideje Trenera "zažive". I ko će na kraju ispasti cirkus?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:2 (0:0)

Post by Turija »

ssnigd wrote: Fri Oct 21, 2022 8:45 pm
Danilo wrote: Fri Oct 21, 2022 6:10 pm Sto napadate Simica otkud vam pravo na to.Decko je izorao teren ,najvise pretrcao dao ono sto moze, da moze mnogo vise igrao bi negde drugde.Kakve veze ima sto se ljubio i smeskao sa drugarima iz zvezde.Hoce meni neko zabraniti da se pozdravim sa kumom koji je zvezdas, mani te se ne palanacke price....Što ne spominjemo onda Ivanica i Kataia nasu decu, bez ikakve emocije...a mnogi su se kleli u Dr Ćomija.
Decko je 7 kola kidao zasluzan za sve bodove, posle pao sa ekipom, pa da li je on jedini i najveci krivac...nebi rekao.Ja mislim da je trener
Ne sporim juce njegov ucinak i trud. Sporim ono smejanje na kraju tekme, gde si izgubio cetvrti derbi u sezoni. Pokazi emociju i razocarenje zato sto si pred 12.000 ljudi na stadionu doziveo novi poraz. I drugi uzastopni kod kuce.
I treba ga napasti zbog toga.
Kakav kum i bakraci. I kada izgubis fucu sa drugarima, pri tom u kojoj ste igrali u nesto, ne smejes se posle i caskas opusteno. Gde je bes bre?

Ps. Mislim da su Rastavac i Borjan bili u Nisu u isto vreme. Otuda zagrljaj. Nisam video tu scenu, ali ako je identicna ovoj sa Simicem, onda sve isto i za trenera, kao i za Simica.
Potpuno se slazem sa napisanim @ssnigd, kao i sa @Milan postom.
Da li se to Rastavac grlio sa Borjanom pre utakmice ili posle? Nije isto.
,,Slaninarcine" Zukic i Lazarevic: pri kojem rezultatu su se smejali na zagrevanju? Pretpistavljam da je vec bilo 0:2?

@ Slanobarac
ne bi mi bilo zao da Rastavac ode, ako ce doci bolji, a ne ovi sto se vrte u super ligi. Definitivno, ima nesto bolje igrace od Slavoljuba, ali neborbene i nezaintetesovane. Na kraju matore, povredjene i svi su bili bez kluba. Nije to slucajno.Ali je zato uprava nase igrace pod ugovorom prodala.
Izgledalo je da MJ doveo solidne igrace, a ispostavlja se da nije i nije doveo kljucna pojacanja. Desetku i klasicnu devetku. Zato nemamo igru i rezultat.
Za mene je najvece razocaranje NN, ali ga je i Trener lose pozicionirao.Vecina igraca su bivsi blizanci i stranci kojima nije stalo do Vose, vec do novca.
Nazalost i deca sa Vujadina nisu bolja. To je tek tragedija. Tamo je, jos najpre, potrebna smena trenerskog i organizacionog kadra.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 5. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:2 (0:0)

Post by slanobarac »

@Turija znači i ti misliš da nam promena Trenera neće ništa doneti i da ovaj treba da ostane?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
lapo-lapo
Posts: 210
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 5. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:2 (0:0)

Post by lapo-lapo »

U vezi trenera ili eventualno smenjivanja istog i dovođenje novoga, treba da procijene ljudi koji vode klub, tacnije oni koji su zaduzeni za sportski sektor a i oni koji vode taj sportski nisu nezamenljivi od uprave, pa ni uprava to nije naravno. Jer klub ukoliko je tacno a nema razloga da neko plasira neistine i izmislja, finansijski i organizaciono stoji dobro za razliku od prethodnog perioda. Fudbal je nesto drugo u poređenju sa dvoranskim sportovima, ne moze se stvarati velika veza sa npr. odbojkom ili rukometom, ipak su bez nipodatavanja ti sportovi nesto sasvim drugo da bi nesto slicno njima moglo proci u fudbalu, mozda moze u kosarci sa fudbalom kao sportom na otvorenom koji svuda u svetu izaziva sam po sebi vece interesovanje publike, marketing je dosta znacajniji, vise je novca u njemu, a pitanje je koliko bi u Srbiji neko dozvolio situaciju kao u rukometu sa RK Vojvodinom recimo. Mozda vise mozemo dobiti nego izgubiti sa novim trenerom, prosto to tako sa ide sa trenerima akonema rezultata odlaze sami ili ih drugi smenjuju. Mozda razmisliti sa strancem za trenera, tu bi veci problem ponovo bile finansije, a mozda i to da bi bili suvise nadmeni. S druge strane, najlakse je promeniti trenera.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:2 (0:0)

Post by Turija »

slanobarac wrote: Sat Oct 22, 2022 4:23 pm @Turija znači i ti misliš da nam promena Trenera neće ništa doneti i da ovaj treba da ostane?
Valjda bi promena donela neki manji boljitak, ali ne vidim takvo ime trenutno.
S druge strane, menjali smo trenere kao carape i nikad se, skoro pa nista, nije promenilo na bolje, osim nekoliko izuzetaka tipa npr. Brzica, Manojlovica. Tada smo igrali lep fudbal kratkotrajno do smene tih trenera. Vosi su novi treneri samo dovodili svoje igrace, isto tako lose kakve su imali prethodnici.U tome je glavni problem.

Nemamo igraca za Vosu iz nase skole i nemamo upravu koja moze da promeni to visedecenijsko stanje.To je kljucno.
Trenutni sastav cini mnostvo starijih, istrosenih i umisljenih igraca, koji bi hteli da statiraju i individualno resavaju situacije na terenu, a drugi da trce za njih. Medjutim, nemaju oni taj kvalitet da to mogu izvesti, cak i da drugi trce za njih. A, mnogo je takvih sebicnih i nezaintersovanih za Vosu u trenutnoj postavi. Trener i uprava ne mogu da ih disciplinuju, pa svoju nemoc istresaju na mladima tipa Milosevic i prodaju ih.

@Slanobarac, prestao sam da se nerviram, jer je uzaludno i blam me je kako Klub odavno izgleda. Nije to Vosa koja zasluzuje da se za nju navija. I stvarno je postala grupa gradjana ( interesna), a ne omiljeni i postovani fudbalski klub. Ostaje nam od Vose samo ovaj Forum, gde mozemo da se izjadamo jedni drugima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 5. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:2 (0:0)

Post by slanobarac »

Slažem se @Turija. Forum je zaista ostao poslednji bastion slaninarstva.
PS: Ja se i dalje nerviram i ne odustajem dokle god postoji ime Vojvodina. :beg:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked