5. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:2 (0:0)

Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by Marko93 »

Svima mi se taktika krastavca 3 3 1 3
Tri boda tebi tri boda tebi tri tebi
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by Voja »

Sve vec vidjeno... Mogli su se bar potruditi nesto novo da nam serviraju :mrgreen:

Zvezda ocajna... kada su nasi u napadu imali loptu zvezdasi nisu znali gde je... steta samo sto nam napad ide u sirinu,a ne ka golu. Njihov napad... sta reci kad se Bjekovic opusteno nosi sa njima...
Image
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by Turija »

Pogledao sam samo drugo poluvreme.
Ova ekipa Vosinih igraca, ne moze da sutne vise od jedne iole valjane lopte u gol.
Vosa u stativu, zvezda u gol. Erakavic lako pretrcao Cumica, a Pesic Traorea i Carevica.
Rodic faulirao Bjekovica, a sudija posle tog svirao penal za zvezdu. Dovoljno za laganih 0:2 u NS.
Igraci Vojvodine bez snage ( i volje) posle 65 minuta utakmice.
Izmene uvek donesu jos goru igru. U stvari, dotuku je do kraja.

Sta vrede deca dovedena iz skola na Istok, ako ce skociti kada zvezda da gol ( kao i Vosina uprava, koja ce se obradovati tom golu)? Igrac VojvodineV. Simic uz osmeh caska sa bivsim igracima posle poraza od 2:0 tipa ala Lalatovic ( zato je onako i promasio zicer sansu sa 12-13 metara neometan).
FKV postoji samo kao ime za popunu lige. Jedino dobro je sto Legende nisu dozivele ovu sramotu Kluba i Novog Sada.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by rykerfcv »

slanobarac wrote: Thu Oct 20, 2022 9:00 pm
rykerfcv wrote: Thu Oct 20, 2022 8:51 pm Traore tragicar definitvno,kako je delovao u prve 3 utakmice dobro sada je lose.
Simic me je iznenadio koliko je pretrcao i njegova borba,Busnic takodje dobar.
Dobrodošao na forum.
Ne znam što te je iznenadio? On ovako trči svaki meč. Kao muva bez glave. Valjda mu zima, šta znam? Lepo se posle meča ispričao sa starim drugarima a sve uz smejanje(cerekanje). Degutantno baš.
hvala,hvala
Prvo poluvreme je nekako borbeno igrao(obzir na to da je cigan),zalosno je da posle poraza on uopste bude nasmejan(ali da ganci je).
Koliko je to lepo sve izgledalo u julu/avgustu sad je previse zalosno.Mislim da je dokazano da su Traore i Nikolic(jos od njegovog prvog mandata sam mislio da je decko drvo sto je u drugom i dokazao) dva najgora pojacanja ove sezone barem po meni.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by Sasa1969 »

Rastavac me definitivno razocarao kao strucnjak.Vitaz njemu pocinje utakmicu protiv zvezde?Pa ja sam u boljoj formi od njega...sramota
Image
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by Sasa1969 »

Traore najgore pojacanje ???Laku noc :lala:
Image
Taxista
Posts: 119
Joined: Mon Jul 25, 2022 7:03 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by Taxista »

Ja moram od cele utakmice da izdvojim firminu koreografiju...Fantastično je bilo,i usrali su cigane sa njihovim prskalicama.
NorthTribune
Posts: 101
Joined: Tue Aug 30, 2022 7:45 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by NorthTribune »

Da je ušla ona šansa kod aktivnog rezultata, ko zna šta bi bilo.. Ovako, kada neko pogleda puk rezultat rekao bi rutinski..ali nije tako.. Do drugog gola Vojvodina je bila ravnopravna, nakon toga su igrači pali i fizički i psihički.
Duplof
Posts: 861
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by Duplof »

Kao što je neko napisao, prvih 30 minuta smo bili dobri, držali smo se dok nismo primili gol. Nisam vraćao snimke da vidim (ne)dosuđene penale, ali generalno suđenje je bilo kriminalno, mada imamo li prava komentarisati te odluke ako igrači u drugom delu izgledaju kao preplašeni? Traore je, kog sam večito hvalio, danas bio katastrofa, uz NN koji kao da ima nekoliko ideja u glavi u momentu da ne zna koja mu je najbolja. Busnić, Čumić i Simić su bili najbolji danas (u prvom poluvremenu pogotovo), i Bjekovića mogu izdvojiti za neke momente.
Atmosfera je bila dobra, ali sami događaji na terenu su terali ljude sa tribina. Ipak, najbolnije od svega danas je radost dece na istoku kod golova, a rezervisana je za "naše" klince...
Paolo wrote: Thu Oct 20, 2022 9:12 pm Ko su oni pajaci sa beretkama na zapadu???
Neki fckn dobrovoljci?
Ne znam ko su dotični, bili blizu mene u početku pre nego što su se spustili do ograde, pa i mene zanima jer ih nisam viđao ranije.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Nevernik II
Posts: 446
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by Nevernik II »

Duplof wrote: Thu Oct 20, 2022 11:57 pm
Paolo wrote: Thu Oct 20, 2022 9:12 pm Ko su oni pajaci sa beretkama na zapadu???
Neki fckn dobrovoljci?
Ne znam ko su dotični, bili blizu mene u početku pre nego što su se spustili do ograde, pa i mene zanima jer ih nisam viđao ranije.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by Dragojlo »

Nekima ovde su to "pajaci sa beretkama"..... Bože.... :oops:
Paolo
Posts: 6
Joined: Sun Aug 07, 2022 3:28 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by Paolo »

Ok, nisam znao, izvinjavam se svima, posebno njima.
Duplof
Posts: 861
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by Duplof »

I ja se izvinjavam, nisam znao ko su ljudi. Hvala na odgovoru!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by torrente »

jedina svetla tačka je golman Carević ,ostali su se utopili u prosek igre kad igraju protiv timova iz Beograda.
Nase izmene...sta reci ,Kabic decko i dalje ne zna da primi loptu...moramo biti realni ne predstavljamo vise neku jaku ekipu u nasem fudbalu ,imamo za nijansu bolji tim od prosle sezone i igramo bez idejni fudbal...
sve u svemu veliko nista!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. (četvrtak, 18.55h)

Post by ssnigd »

Najiskrenije se nadam, da ce nas ubitacni tandem Simic -NN, zauvek napustiti klub.
Ono smejanje i caskanje posle tekme Simica je pljuvanje u lice svima nama.
NN je govedo grobarsko, neko vec napisao fudbalsko smece. Najinteligentniji igracu, MRS iz ovog kluba.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked