17. kolo: VOJVODINA - Mladost GAT 2:0 (1:0)

User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mladost GAT, subota 20h

Post by Maki »

Ne znam, možda sam lud, ali kad pred kraj uvedeš tri Vošina deteta U21 i igra eksplodira, promeni se energija. Završmo sa 6 igrača iz naše škole, gledaš ono dete Kabića kako se raduje posle gola, posle utakmice, verovatno će da slavi mesec dana... To je Voša, to je moj klub!
(a ne ove vucibatine od 30 leta)
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mladost GAT, subota 20h

Post by srkins »

Dosta losa utakmica po meni utakmicu resile izmene Ristovskog kad su nas stisli pocetkom 2 pv on izveo 3 ofanzivna igraca uveo tri nova sveza to je moglo da bude opasno za nas ali ispalo opasno po njih jer ti novi nisu nista pokazali. Eto bilo mi zanimljivo i da gledam jednog naseg bivseg velikog bisera kako to vole da kazu ali decko nije nisto pokazao mislim da za tih pola sata sto je igrao Ilija Babic nije nista uradio tako da mi po ovoj utakmici deluje da je decko jos jedan izgubljeni talenat. Lep gol Cumica prvenac Kabica odmoreni igraci pred Graficar i valjda ce i taj virus da prodje . Sve u svemu eto nas na 5 mestu ali treba bar 2 do 3 ozbiljna pojacanja dovesti ako zelimo da igramo Evropu jer ovo je ipak daleko od tog nivoa sreca nasa pa ni ostali bas ne briljiraju .
Nevernik II
Posts: 447
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mladost GAT, subota 20h

Post by Nevernik II »

Nismo spojili tri normalna poluvremena cele polusezone i na kraju ako pobedimo zadnje dve utakmice (TSC i Čuka izgube od režimskih klubova) mi ćemo imati samo 4 i 2 boda zaostatka.

Bukvalno smejurija od lige. Da smo samo nekih 20% bolji (i tada bi bili loši) prošetali bi se do trećeg mesta.
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mladost GAT, subota 20h

Post by Milan »

Ko je postigao njihov gol koji je ponisten? U izvestaju navode da je Mandic, dok se mei cini da je to bio Kovacevic…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mladost GAT, subota 20h

Post by rykerfcv »

jako lose ali na sreca pobeda,definitivno su nasi klinci promenili tok utakmice.
Samo mi vise nije jasno zasto Novevski i Veljko Jelenkovic ne igraju.Jelenkovic je sjajan igrac koji nikako da dobije sansu,nek mu se da ta sansa iskoristice je.
Novevski moze da igra umesto Malbasica,imace veci ucinak nego ovaj.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mladost GAT, subota 20h

Post by Uvek sa tobom »

Milan wrote: Sat Oct 29, 2022 11:12 pm Ko je postigao njihov gol koji je ponisten? U izvestaju navode da je Mandic, dok se mei cini da je to bio Kovacevic…
И мени се чини да је Ковачевић, а и највише радовао :x
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mladost GAT, subota 20h

Post by Danilo »

Da ne budemo samo pesimicni.
Prelepa dva gola , izuzetno vazna 3 boda i to je to.
Malbasic zasluzuje da se istrpi , trebaju mu pripreme.Ocekujem ga na prolece u pravoj formi
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mladost GAT, subota 20h

Post by Milan »

Uvek sa tobom wrote: Sun Oct 30, 2022 8:23 am
Milan wrote: Sat Oct 29, 2022 11:12 pm Ko je postigao njihov gol koji je ponisten? U izvestaju navode da je Mandic, dok se mei cini da je to bio Kovacevic…
И мени се чини да је Ковачевић, а и највише радовао :x


Ja sam bas hteo da pohvalim kako se nije radovao. Poskocio je instiktivno, ali se odmah obuzdao. Tacno sam video momenat kada je odlucio da se nece radovati i pohvala sa moje strane.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mladost GAT, subota 20h

Post by Turija »

Danilo wrote: Sun Oct 30, 2022 8:41 am Da ne budemo samo pesimicni.
Prelepa dva gola , izuzetno vazna 3 boda i to je to.
Malbasic zasluzuje da se istrpi , trebaju mu pripreme.Ocekujem ga na prolece u pravoj formi
Slazem se, ali meni smeta nedostatak energije kod pridoslih 30ogodisnjaka.

Energiju vidimo kod Miletica ( nedostaje dobar pas i sigurnija kontrola lopte). Pa, tu energiju vidimo i kod Busnica, ali fali jos uvek veca sigurnost u igri, kao i kod Jelicica.
Cumic, kada bude potpuno spreman, ocekujem da ,,cepa" u kontinuitetu. Za sada, jos uvek igra na momente.
Od Kabica ocekujem isto zreliju igru. Za sada igra na prirodni talenat.
Nikolici su poceli da dizu tu energiju, medjutim, jos uvek su dosta daleko od svojih maksimuma.

Najtanji smo na stoperima i bekovima (defanzivno) i u organizaciji igre, kao i u skoku na centatsutevima.
Ne znam zasto Jelenkovic nije dobio ni minut na terenu? Cisto da vidimo da li bi doneo neko poboljsanje na toj kriticnoj poziciji?
Baraj i Traore sve su dalje od znacenja reci pojacanje. Nazalost.
U startu su dosta obecavali nekim dobrim potezima, ali vremenom sve vise pokazuju svoje mane.

Sledi nam jako tezak i vazan mec protiv Graficara. Pravi test za ekipu i Rastavca. Neke igrace smo odmarali zbog te utakmice, neki su to iskoristili da se preporuce, pa videcemo utorak kako ce Vosa izgledati. Mnogo bitno je da pobedimo iz visestrukih razloga.
Srecno! :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mladost GAT, subota 20h

Post by ssnigd »

Golcina Kabica, ono sto cu pamtiti sa ove utakmice.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mladost GAT 2:0 (1:0)

Post by Voja »

Posto na forumu imamo i ljude koji strucnije analiziraju golmane,zamolio bih da mi neko objasni zasto je golman Milojevic naglo povukao ruku nazad (snimak iza gola) kada je vec bio nadomak Cumiceve lopte!? Jel to neka procedura,jel to tako treba i zasto?
Image
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mladost GAT 2:0 (1:0)

Post by ssnigd »

Udarac jeste bio odlican, fudbalski, ali deluje da je gosa mogao da je odbrani, da je samo zadrzao ruku...
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mladost GAT 2:0 (1:0)

Post by Stexman »

Ispruzio je ruku, probao da je dohvati, nije uspeo i onda je vratio nazad zbog doskoka. Pa nece ostaviti ruku i da se razbije sa ispruzenim rukama ko daska neka... To moze kad je sut po zemlji.
Milan wrote: Sun Oct 30, 2022 9:19 am Tacno sam video momenat kada je odlucio da se nece radovati i pohvala sa moje strane.
Taj momenat je bio kad je primetio pomocnog kako drzi zastavicu podignutu. Cim je potrcao na tu stranu pravo prema sudiji, video je da je ofsajd.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mladost GAT 2:0 (1:0)

Post by Turija »

Nema nam dugo @gospodinaFKV na forumu. On je golman i mogao najbolje objasniti reakciju Milojevica.

Sta @Deep misli, da li je sut bio odbranjiv?
Po meni tesko, ali nisam strucan da dam merodavno odgovor na Vojino pitanje.

PS
Evo , Stex je dao objasnjenje (i on je bio golman) :cheers:
Ja sam isto mislio da je zbog toga i tako sam Voji odgovorio na pm. Ali, ipak je to bilo samo moje logicno laicko objasnjenje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mladost GAT 2:0 (1:0)

Post by Voja »

Zato i pitam jer ne znam... ali kod mnogih odbrana sam vidjao ispruzenu ruku do kraja skinut sut i nijedan golman se nije polomio pri padu... al ajd... strucniji ste od mene... kako god,meni ce taj detalj uz maglu i Kabicev gol biti jedini momenti sa utakmice koje cu pamtiti decenijama
Image
Locked