Kosta Hadzi, slike

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
Post Reply
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Kosta Hadzi, slike

Post by Владика »

Zahvaljujuci blagonaklonosti unuka naseg osnivaca pred vama se otvaraju neke od slika iz licne kolekcije naseg osnivaca. Ne znam kako ce vam se svideti ova ideja pa vi recite ako zelite jos!
Slika1- Ova slika je spomene na prvu titulu SFRJ 1966.god
Image
Slika2- Ovo je nasa reprezentacija(Beli Orlovi a ne kao sto su sada neki plavi) na svetskom prvenstvu 1930. god u Urugvaju
Image
Slika3- Kosta Hadzi i Zil Rime, zamislite danas da se susretnu Sep /blater i neki predstavnik Vojvodine. Zaista smo nekad bili veliki!
Image
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

ovo je fantasticno,ja sam za jos slika:))
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

E ovo je to shto komunjare iz istambula nikada nece imati :!:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Podbara,vec smo pricali o tim slikama,i ne znam odakle ti pitanje,da li nam se svidja tvoja ideja.Pa ova celina LEGENDE je napravljena bas zbog takvih stvari,i svi mi koji posedujemo nesto slicno ovome OBAVEZNI smo da to postavimo ovde i bar na neki nacin se oduzimo nasim LEGENDAMA!!!
Image
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Legende i postoje da bi podsecale mlade narastaje u kom pravcu treba da streme. :!:
Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Pa da nastavimo gde smo stali. O Zil Rimeu(Julis Rimet) pogledajte na netu. Posto je kup konfederacija da se podsetimo malo prvog svetskog prvenstva u fudbalu koje je odrzano u Urugvaju 1930.god! To je bilo i prvo svetsko prvenstvo a boje naseg kluba su predstavljali Kosta Hadzi i igrac Boza Markovic|(ima ga na slici u prethodnom postu). Neki su postavili pitanje a gde su bili onda predstavnici zvezde i partizana, i to vam mogu reci uglavnom su bili po zatvorima nase Kraljevine gde su kovali planove i pravili paktove sa ustasama,siptarima i bugarima o rusenje nase bivse drzave. Ali manimo se istorije
Slika1. Beli Orlovi izlaze na svoju prvu utakmicu na svetskim prvenstvima
Image
Slika 2. Nasi reprezentaivci sa iseljenicama u Montevideu
Image
Sta drugo reci nego Vojvodina juce, danas ,sutra.... Nastavice se!
Post Reply