18. kolo: Spartak - VOJVODINA 1:1 (0:0)

User avatar
Deep Purple
Posts: 3900
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 18. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota 18h

Post by Deep Purple »

Maki wrote: Fri Nov 04, 2022 8:55 pm
Trener našeg kluba ima sigurno 5 puta veću platu nego predsednik kluba, Vlade i Republike zajedno. Da li je to normalno?
Šta političari u Engleskoj da kažu onda kada se uporede sa fudbalerimanu toj državi :mrgreen:

Kad bude skupština gledana kao utakmica onda neka traže veće plate :mrgreen:

A i ne brinem se ja za naše političare toliko nemaju da finansiraju iste te fudbalere :)
User avatar
Maki
Posts: 1131
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 18. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota 18h

Post by Maki »

Deep Purple wrote: Fri Nov 04, 2022 9:02 pm Šta političari u Engleskoj da kažu onda :Mrgreen:
Kontam, premijerligaški treneri donose profit. Čak smo i mi mučeni zviznuli 600 milki evra da ih gledamo. Šta doprinose Rastavac ili Milojević iz Zvezde?

(Komentarišem samo ono što je vidljivo, naravno da niko nije lud da vodi državu, a da ga neki Rastavac šije u plati. Pritom, prvog možeš da pljuješ, a drugi je zaštićen kao beli medved)
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 18. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota 18h

Post by churguzijanac »

Evo Čuka opet stigla do nule.Pobedom izjednačavamo bodovni saldo.
fare
Posts: 2806
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 18. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota 18h

Post by fare »

Sutra Taki gazi ko će kome ako ne svoj svome? :D
Istocno stajanje
Posts: 544
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 18. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota 18h

Post by Istocno stajanje »

1. Bas zato sto pobedom stizemo Cuku velike su sanse da kiksnemo.
2. Trener nam je Rastavac.
3. Nismo vezali 3 pobede u prvenstvu do sada.
4. Cak i ovako los Spartak, ne pamtim da smo ih ikad razbili u Subotici, cak ne pamtim ni sa dva gola razlike da smo ih dobili, a oni su nama znali i 5 komada da daju u NS.
5. "Umorni" smo od kup utakmice.
6. Jesam li spomenuo da nam je Rastavac trener?
User avatar
slanobarac
Posts: 3532
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 18. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota 18h

Post by slanobarac »

Dobili smo ih 4:1 u Subotici baš pre te kad smo popili 5 komada u NS. :cheers: Biće i sad goleada.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10718
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 18. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota 18h

Post by Turija »

Remi Cukarickog bi trebao da nam podigne optimizam i borbenost, ali ,,tradicija" (kad imamo priliku da uradimo nesto vise), ova kisa i raskvasen teren u Subotici, bice najtezi protivnik danas.
Na kladionici (naseg sponzora) stojimo bolje, pa valjda oni imaju dobar algoritam? Nadajmo se.

PS
Voleo bih da vidim veceras Jelenkovica na terenu i saznamo da li imamo stopera koji moze da odgovori ocekivanjima i nosi dres Vose u buducnosti?
Majstorovica smo prodali, Traorea i Vitasa kupili i videli ih na terenu, kao i Jelicica. Ostalo je jos da vidimo sta i koliko Jelenkovic.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10718
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 18. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota 18h

Post by Turija »

Izvinjavam se na nedovrsenoj poslednjoj recenici u vezi Jelenkovica, a ne mogu vise da editujem svoj post.
Trebalo je biti napisano: ..sta i koliko Jelenkovic moze?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 18. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota 18h

Post by churguzijanac »

lagana dvojčica u Subotici. Moram malo da kontriram silnom pesimizmu. :D
menager
Posts: 140
Joined: Thu Jun 11, 2009 7:54 pm

Re: 18. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota 18h

Post by menager »

Jel imate Arenu 10? Tamo je prenos, amateri. Nemam AS10, imam 1 do 9.

Čukarički je stignut. Sad se juri TSC i pozicija 3. Mala je razlika. Sa tri pobede , dve u ligi i jedna u Kupu, polusezona će biti relativno uspešna jer je 3.pozicija dostižna i LK moguća i 5 mil evra.

Motiva ne sme da izostane!
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: 18. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota 18h

Post by zukenp »

Koji ti je to provajder ,što nemaš a10?
User avatar
Maki
Posts: 1131
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 18. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota 18h

Post by Maki »

Turija wrote: Sat Nov 05, 2022 8:44 am Majstorovica smo prodali, Traorea i Vitasa kupili i videli ih na terenu, kao i Jelicica. Ostalo je jos da vidimo sta i koliko Jelenkovic moze.
Videli smo i Topića na štoperu. Slažem se da je trebalo Jelenkovića odavno uvoditi u igru. Danas bi prirodno bio starter, a ne nepoznanica. Toliko smo doveli i izrotirali bočnih napadača, kao da smo tu najtanji.
menager wrote: Sat Nov 05, 2022 10:51 amČukarički je stignut. Sad se juri TSC i pozicija 3. Mala je razlika.
Čuka ima utakmicu manje, a njih očigledno buše sudije protiv blizanaca kao i nas. Realno je da ih stignemo, iako trenutno imaju bolji tim i klupu od nas.
TSC sutra igra kući protiv Partizana koji je u velikom padu forme. Mislim da će na poziciji tri prezimeti upravo oni, a prestići nam blizanca je nemoguće, makar u ovom milenijumu.
User avatar
Turija
Posts: 10718
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 18. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota 18h

Post by Turija »

@Maki
Da, potpuno je nelogican i nerezonski potez staviti Topica na stopersku poziciju, a imati stopera na klupi.
Trener ce, verovatno, reci da je to zbog nase ofanzivnije igre, a ustvari smo oslabili poslednju liniju i primili gol greskom Topica ( prinudnog stopera), dok nista nismo dobili organizaciono ofanzivno u igri. To nemamo cak ni kad je Topic na svojoj poziciji, a ne na stoperu. I Topic i Zukic umeju cesto da izgube ciste lopte na nasoj polovini i otvore prostor protivnickim napadacima za gol sansu ni iz cega.

PS
Protiv Graficara nas je, ipak, izvukao UN, dugom i preciznom loptom Cumicu, a ne Zukic, kako se meni ucinilo u prvi mah u tv prenosu, zbog nule, kao druge cifre na dresu. Tako da sam pogresio asistenta Cumicu (UN 20, Zuka Bazuka10 ).
Ipak, ne brisem dat bod Zukicu u glasanju, samo zbog izvedenog penala.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djisa
Posts: 1209
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 18. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota 18h

Post by Djisa »

Turija wrote: Sat Nov 05, 2022 9:29 am Izvinjavam se na nedovrsenoj poslednjoj recenici u vezi Jelenkovica, a ne mogu vise da editujem svoj post.
Trebalo je biti napisano: ..sta i koliko Jelenkovic moze?
Bio je povredjen, sad dal se oporavio, nisam siguran.
Kup je nas!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3900
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 18. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota 18h

Post by Deep Purple »

Otvara nam se prostor uz angažovanje dva odgovarajuća igrača u vezi da hvatamo ozbiljan priključak ali u drugom delu moramo da skidamo bodove direktnin rivalima.
Locked