21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

Post by Grof Žekula »

Брзо прегруписавање и жесток напад, баш као у Колубарској бици пре нешто више од 108 година, биће задатак у суботу од 16 часова, у нашој, спортској, борби.

Без сумње, можда играмо и најважнији меч друге рунде првенства. И баш са Колубаром. Уколико победом потврдимо бод из претходног меча, отварају нам се врата коначне победе (за нас је то пласман у Европу).

Лако бити неће, јер знамо за шта смо ми (не)способни. Са друге стране и треба да све ривале схватамо озбиљно! Никако не траћити први део игре, него већ тада доћи до позитивног резултата. То мора постати нови шаблон свих мечева, не само на „Карађорђу“, већ свуда где истрчимо, а очекујемо да тријумфом решимо меч.

Кад смо код трчања, статистика каже да смо на мечу са звездом померили све досадашње границе, када су ови појединци, у нама најдражем дресу, у питању. То нека је показатељ да они могу далеко више од онога што јесенас гледасмо.

Ако трчимо више од ривала, а уз то нам атмосфера у тиму буде позитивна (јер се уљеза решисмо), победе долазе као круна тога, а управо оне и појачавају првопоменуто. Затварамо круг. За Вошино евро-лето.

Биће хладно, али надам се и топло око срца. Арена 7 за оне који не долазе!

Важније од свега - https://www.fkvojvodina.rs/u-subotu-pro ... za-milosa/


ФКВ - Колубара 3:0 (0:0)
1:0 - Симић 46'
2:0 - Чумић 65' (п)
3:0 - Малбашић 73'

Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2022-23/match/3699
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Cane »

Zaista ovo je jako važan meč, pobeda bi nas dodatno podigla a nama je sada nasušno potrebno da napravimo seriju dobrih rezultata koja će uticati na samopouzdanje. Od momaka očekujem bar onaj nivo zalaganja kao prošle subote, nadam se i viši, a svakako veću efikasnost. Zbog toga veoma je važno da nas bude što više na stadionu i da pružimo ozbiljnu podršku. Kao mali prilog tome, animirao sam dvojicu drugara koji su do sada jako retko dolazili na utakmice i zaista bi bilo lepo da svi poradimo na tome. Nadam se da nas naši neće razočarati, nego da će zaigrati jako od prvog minuta.
User avatar
Milan
Posts: 4152
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Milan »

Iz nekog razloga, ja ne mogu da dočekam subotu. Kao da je ne znam šta u pitanju… :)
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Voja »

Milan wrote: Wed Feb 08, 2023 11:06 pm Iz nekog razloga, ja ne mogu da dočekam subotu. Kao da je ne znam šta u pitanju… :)
Pozeleo Djuranovica :mrgreen:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Turija »

Nasi igraci su bili vidno borbeniji i trcali mnogo vise, na prosloj utakmici, nego ranije. Ako mogu da (iz)drze taj kontinuitet, pobeda protiv Kolubare nece doci u pitanje.
Sad se od njih ocekuje da nastave u istom ritmu, pa je i nervoza pred mec pozitivna. Pogotovo sto treba potvrditi znacaj boda iz Beograda.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Deep Purple »

Milan wrote: Wed Feb 08, 2023 11:06 pm Iz nekog razloga, ja ne mogu da dočekam subotu. Kao da je ne znam šta u pitanju… :)
A mene stavili da radim u subotu baš od 16h do 18h jebem te živote.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Thu Feb 09, 2023 11:56 am
Milan wrote: Wed Feb 08, 2023 11:06 pm Iz nekog razloga, ja ne mogu da dočekam subotu. Kao da je ne znam šta u pitanju… :)
A mene stavili da radim u subotu baš od 16h do 18h jebem te živote.
Očigledno da gledaju satnicu. :D
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Srbendinho
Posts: 89
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Srbendinho »

Утакмица коју Војводина мора добити.
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by 1892 »

Deep Purple wrote: Thu Feb 09, 2023 11:56 am
Milan wrote: Wed Feb 08, 2023 11:06 pm Iz nekog razloga, ja ne mogu da dočekam subotu. Kao da je ne znam šta u pitanju… :)
A mene stavili da radim u subotu baš od 16h do 18h jebem te živote.
Dobro ti radno vreme. Dvosatno :mrgreen:
Come on you Reds!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by slanobarac »

1892 wrote: Thu Feb 09, 2023 6:34 pm
Deep Purple wrote: Thu Feb 09, 2023 11:56 am
Milan wrote: Wed Feb 08, 2023 11:06 pm Iz nekog razloga, ja ne mogu da dočekam subotu. Kao da je ne znam šta u pitanju… :)
A mene stavili da radim u subotu baš od 16h do 18h jebem te živote.
Dobro ti radno vreme. Dvosatno :mrgreen:
Što bi rekli, ne mogu me toliko malo platiti koliko malo ja mogu raditi. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Deep Purple »

@1892
@Slanobarac

Biće neka proslava povezana sa poslom a ja sam glavni odgovorni da prođe sve sa strujom, agregatima i ostalim stavkama za tu proslavu kako treba. I treba na dva sata da odem da izvršim kontrolu. Normalno vikendom ne radim.

Ali ne znaju oni da ja mogu više da gledam stream nego da proveravam. :mrgreen:

Četvorica kolega i ja radimo to. Imamo određenu kvotu da ispunimo godišnje i ja sam idiot sa ovom već ispunio kvotu.
I ja se sam “predložim” pre dve nedelje jer mi je jako blizu da se neko drugi ne bi cimao i nisam imao pojma da tad igramo, mislim predložim se kao sam rekao sam da mogu ja ali mi je šef pre toga između redova rekao kao blizu si da se neko drugi ne cima na dva sata a ja nisam proveravao termin utakmice… :frown:
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Uvek sa tobom »

Јако битна утакмица за наставак сезоне, а и наша прва утакмица кући у новој години, ајде да урадимо шта је до нас и да дођемо у што већем броју, после маракане су момци толико заслужили. На терену за промену очекујем рутинску победу.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Wild Srem
Posts: 113
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Wild Srem »

Uvek sa tobom wrote: Fri Feb 10, 2023 3:08 pm aјде да урадимо шта је до нас и да дођемо у што већем броју, после маракане су момци толико заслужили. На терену за промену очекујем рутинску победу.
+1
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Voja »

Iskreno mene Lalat uplasio njegovom konferencijom danas i kompletom pricom i istorijom tog sudije... sta ako je covek jednostavno presao level 1 i sad ide na level 2!?
Image
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by ssnigd »

Muski, borbeno i leprsavo po tri boda.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked