21. kolo: VOJVODINA - Kolubara 3:0 (0:0)

User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Krle »

Halavo i sebično. Mada, trude se...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Karlsson
Posts: 2124
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Karlsson »

Ista priča u prvom poluvremenu kao i pre pauze: jalova inicijativa protiv donjih ekipa koja ništa ne donosi, ali struka i ekspertiza je rekla da nam pojačanja nisu potrebna.
Ne mogu da verujem da mi sa Kolubarom imamo skor 1-2-1 4:4.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1109
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by naseljekolumbija »

Maki wrote: Sat Feb 11, 2023 5:43 pm Gledam uživo utakmicu. Broj gledalaca, igra, zalaganje, ideje...
Mislim da je vreme da se Stara Dama rasformira, ugasi, ovo je rečju velika sramota! Nije dovoljno da odu Rastavljači, Neozbiljići , Bahatovići. Treba da odu svi!
+1 мада је ово стандард у последњих десетак година. Нема ту места неком чуђењу
Само себи можемо да се чудимо што долазимо по хладноћи да гледамо "ово". Не знам стварно шта је ово. Ма треба бити болестан стварно...
Last edited by naseljekolumbija on Sat Feb 11, 2023 5:58 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Voja »

Ono malo fudbala i fudbalske duse sto ovaj klub trenutno ima nalazi se u kopackama NNa.I dok je on na klupi,ovako cemo izgledati.Da su pametni Traore,Vitas i Topic da se ujedine i isamaraju sve ostale sad na poluvremenu. SMEHOTRES!!!

Kolubara kao i svi klubovi do sada sprdaju se po nasim bekovskim pozicijama. Kapiten je kralj. 10x pokusava proci i jednostavno ne ume. Lazarevic ocigledno glavom jos u prenosu Vozdovca i Zvezde. Kabic je nas jedini igrac poteza,igrac kojeg se isplati cekati da bljesne.Jedina razlika od ostalih potez igraca je u tome sto ostali imaju potez po mecu,a Kabica cekamo otprilike 6 meseci .Malbasica ne zelim ni komentarisati. Zameramo NNu sto razigrava saigrace,a opet kad pogledamo onu kontru i sut Simica!? Tako treba. Onih 1:1 na Marakani vec posle 45minuta dobilo smisao
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3531
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by slanobarac »

Lazarević u padu a Simić u slobodnom padu odavno. Dvojica najlošijih na terenu. Igramo protiv mislim treće najlošije odbrane a nismo stvorili ni jednu šansu. Bojim se kazne. Bolje da smo izgubili u rupi a ovde da pobedimo nego dve nerešene. Ali, videćemo u nastavku imamo li rešenje u napadu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3889
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Deep Purple »

Maki wrote: Sat Feb 11, 2023 5:52 pm Prvi put otkad gledam Vošu, idem na poluvremenu sa stadiona. Ni šuta na gol, ni kornera, ni uprljanog dresa!?
Ostani, pruži podršku kad si već tamo. Tužno za gledati ali da se podrška pruži pa kako god…
User avatar
N13
Posts: 2051
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by N13 »

Posle solidnih utakmica na pripremama i proslog vikenda, Zukic i Topic se vratili na staro, katastrofa.
Meni bi Topic posle prve sledece duge lopte leteo na klupu 5 meceva. Ne znam jel postoji statistika, ali moj subjektivni utisak je da Topic ima preko 80% izgubljenih lopti. Pa ni Pirlo nije pokusavao toliko dugih lopti da salje jbt.
Slicna prica sa Zukicem, sta god hoce da uradi, 80% ne uspe.

Ako se nesto hitno ne promeni u drugom poluvremenu, izlazim i ja sa stadiona. Nije vredno smrzavanja i zivaca.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8864
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Radoye »

Maki wrote: Sat Feb 11, 2023 5:52 pm Prvi put otkad gledam Vošu, idem na poluvremenu sa stadiona. Ni šuta na gol, ni kornera, ni uprljanog dresa!?
Preterujes prika. :cheers:

Da se ne trude pa da se ljutim na njih, oni se trude al' ne znaju. Jbg. :(

A eto videli smo proslog vikenda da ni najvelicanstveniji kosmicki sampioni nisu nesto puno bolji. Fudbal u Srbiji je klinicki mrtav, i treba prema tome da prilagodimo i svoja ocekivanja. A liga nam je - osim naravno kosmickih sampiona i sijamskog im blizanca - nikad ujednacenija u nedostatku kvaliteta i talenta. Od govana se pita ne pravi.

Stig'o na naplatu racun, kad se decenijama igra namesteno prvenstvo na kraju se sve pretvori u farsu...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3889
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Deep Purple »

Prelepa akcija 1:0. Fantastican pas Topica, utrčavanje Lazarevića, brzo razmišljanje Malbašića (ako je dirao loptu?) i snalaženje Simića.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8864
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Radoye »

Meni se strim iz neobjasnjenih razloga prebacio na Lester - Totenhem pa sam tako silom prilika i ja "napustio stadion"... :?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1273
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by MiSmoFKV! »

Filip Malbašić IQ 200
Jako mi je drago da je konačno postigao gol.
Taxista
Posts: 120
Joined: Mon Jul 25, 2022 7:03 pm

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Taxista »

Ok,prvo poluvreme sem trčanja tužno.Drugo je bilo sasvim ok.Bilo je par lepih akcija,brzo se prelazi u tranziciju iz odbrane.Verujem da je i teren i vremenske prilike uticao da to bude još bolje.Vitas postaje ozbiljan komandant odbrane,Malbaša konacno onaj kojeg čekamo.Tri boda,i overen bod u rupi ja nisam nezadovoljan.Idemo dalje :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Voja »

Kako smo se (na poluvremenu) nadali dobro smo se udali. Inace da dodam i zapazanje da mi se cini d ateren polako posustaje
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8864
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by Radoye »

Eto k'o sto rekoh, ne umemo mi ali ne umeju ni oni. :deal:

Ne treba kidati zivce. Fudbal nam je generalno stanje i u njemu takvom kakav je mi jos nekako i plivamo. A kad (ako) izadjemo u Evropu svakako ce nas prvi iole ozbiljniji protivnik raskantati.

Igra Vosa, kako god, jel' ima u gradu bilo sta bitnije da se desava? Naravno da ne! :cheers:

(PS a promeniti se nista nece sve dok postoje blizanci i dok ljudi koji su na bilo koji nacin ikada bili povezani sa njima ne budu isterani zanavek iz sporta; samo iz korena cupati korov pa jednog dana mozda bude sanse da u Srbiji ponovo gledamo - fudbal...)
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
N13
Posts: 2051
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Kolubara, subota 16h (A7)

Post by N13 »

Drugo poluvreme dosta bolje od prvog... vredelo je ostati do kraja ipak :D

Napokon smo videli nekoliko duplih paseva. Za pocetak bicu srecan da vezu 2 poluvremena ovakvom igrom... a onda i nekoliko utakmica.
Locked