23. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:1 (1:1)

User avatar
Milan
Posts: 4151
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Milan »

Dobro, onda si mu brat. Svakako, jasna je tvoja forumaška misija. Shvatili smo je, ne moraš više...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Radoye »

Duplof wrote: Fri Feb 24, 2023 9:20 pm ...a ti Vošo se zapitaj u kojoj godini se nalaziš, jer ovo više nije SFRJ da imaš veliku četvorku i još neke mine, nego sramotno igraš protiv Lučana, Surdulice i Javora!
Impotencija, jbg. Na Surdulice, Lucane i Javore nam se ne dize jer nam nisu dovoljno atraktivni a na zvezde, partizane i ostale TSC / Cukaricke zato sto ih se plasimo. Nikad jebac od nas...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by slanobarac »

Djisa wrote: Fri Feb 24, 2023 8:36 pm Ovako samo kritika i to tolko nelogicna, da si i Slanobarca prešišao!
Eto, nisam najgori.
A baš se trudim. :mrgreen:
Srećan ti bio Sveti Zbilja i njegov apostol Sveti Trener.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Uvek sa tobom »

Не вреди, морамо још једне припреме проћи са овом екипом и Тренером.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Turija »

Duplof wrote: Fri Feb 24, 2023 9:20 pm Iskreno se nadam da će Novi Pazar igrati Evropu pre nas i Trgovačkog.

Srećno Pazarcima u Evropi, a ti Vošo se zapitaj u kojoj godini se nalaziš, jer ovo više nije SFRJ da imaš veliku četvorku i još neke mine, nego sramotno igraš protiv Lučana, Surdulice i Javora!
+1.
Zelim Pazarcima ucesce u Evropi (a Vojvodini zasluzen plejaut, pa da vidimo da li moze da pobedi nekog iz donjeg doma domace lige?).

Pazarci imaju navijace, imaju i bolji tim od Vojvodine i posteno bi bilo da igraju u Evropi.Grad nedvosmisleno stoji iza njih, dok se u Vosi ne zna da li Novi Sad stoji uz klub iz grada, da li je pokrajini Vojvodini bitno da ima svog predstavnika na evropskoj fudbalskoj mapi????
Kako stvari stoje, teska smo fudbalska i sportska provincija, na nivou amatera iz nekog zapustenog zaseoka.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Djisa »

Vladimir wrote: Fri Feb 24, 2023 8:55 pm Djisa
Види, доведени играчи и играчи који си се задесили у Војводини очигледно су жеља тренера и спортског директора. Ти исти играчи или неће или не могу да испуне очекивања навијача ,тренера...значи крив је тренер. Тренера је довела управа ,он или не зна или не може боље. Крива је управа ,па сходно томе мењај тренера. Слажем се да није корисно мењати тренере,али ово, је прешло неке границе. Ово је Војводина ,а не неки сеоски клуб.
Моја очекивања су била много већа. Данас после овакве утакмице,због које сам изашао са посла,дете извео раније из школе ,немам речи.
Ми не треба да играмо петком у 4 ,него средом у 10 пре подне како играмо.
U pravu si. Ja nisam rekao da Rastavac treba da ostane. Nek ide daleko mu lepa kuca. Samo bih voleo da znam ko posle njega, ali cak i da ostane ne smatram to greskom uprave nego nekom njihovom strategijom, sa kojm ja ne moram da se slozim. Moje misljenje je sledece: ako su plate na vreme, i dovedeni igraci su na zelju sportskog sektora, onda je sva odgovornost na treneru i sportskom direktoru i oni treba da odgovaraju.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Djisa »

Makraganta wrote: Fri Feb 24, 2023 9:38 pm Nazalost nisam N.N. Da ga cenim kao igrača,to da. Mislim da je samo pitanje vremena kada će proraditi, ne vidim da nam cvetaju ruže od kada on ne igra :lala:
Da, cak je i on korisniji od Malbasica, ali to i nije neki poseban dokaz!
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Sasa1969 »

Kako bi tek igrali da nisu prosli pripreme?
Da bi klub ustedeo sledece pripreme mogu da se odrade i na Veterniku nema tu neke razlike.
Image
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Maki »

Trener ima đončinu od obraza. Smatra da je veći od Vojvodine.
Uprava, takođe. Jurimo rezultat sa Vukčevićem, bezopasnim dečkom koji trči kao muva bez glave, a sa druge strane kako neko reče - Makarić. Dvojac, sportski direktor i trener, je trebalo odavno da se oteraju u tri lepe materine, a ne da ih menjamo kada bude sve izgubljeno, a to je sada.
Duplof
Posts: 861
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:1 (1:1)

Post by Duplof »

Ministar bezbednosti BiH je gledao sa Zbiljićem jučerašnju utakmicu. Samo kažem, neka ostane zabeleženo...
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:1 (1:1)

Post by Istocno stajanje »

Sledeca izjava Trenera ce biti nesto kao: "Dajte nam jos vremena, pa cemo za dve, najvise tri godine..."
Od 6. ili 7. kola pisem da on nije trener za Vosu, evo sada je 23. kolo, sve je isto, a izgubili smo vreme, gubimo i dalje bodove od Lucana, Surdulice, trece mesto, a verovatno i plasman u Evropu...
Prosto neverovatno, trecina lige ide u Evropu, a mi necemo biti tu.
Da li je neko video raspored koji nas ceka do kraja?
Necemo vezati ni dve pobede.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by Voja »

Turija wrote: Fri Feb 24, 2023 10:35 pm
Duplof wrote: Fri Feb 24, 2023 9:20 pm Iskreno se nadam da će Novi Pazar igrati Evropu pre nas i Trgovačkog.

Srećno Pazarcima u Evropi, a ti Vošo se zapitaj u kojoj godini se nalaziš, jer ovo više nije SFRJ da imaš veliku četvorku i još neke mine, nego sramotno igraš protiv Lučana, Surdulice i Javora!
+1.
Zelim Pazarcima ucesce u Evropi (a Vojvodini zasluzen plejaut, pa da vidimo da li moze da pobedi nekog iz donjeg doma domace lige?).
Jel vreme za Deepa i proglas,stav forumasa? :) Pazar trenutno ima ono sto bi nasa liga trebala da salje u Evropu i sa te strane ne bih imao nista protiv,ali... nacin na koji Pazarci ulaze u Superligu postavljaju pitanje da li zasluzuju da zbog toga prestavljaju nas fudbal u Evropi? Mislim,dragi su mi kao tim,zbog atmosfera,ali... ma ustvari,sve je nakaradno,pa ajd,sta fali i da oni igraju Evropu,evo nemam nista protiv. Bolje i oni nego mi i Cukaricki koji zajedno 25 godina gubimo (od galaktikosa) po potrebi
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:1 (1:1)

Post by Deep Purple »

Spreman sam kao zapeta puška @Voja
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik, petak 16h (A1P)

Post by zukenp »

Voja wrote: Sat Feb 25, 2023 11:54 am
Turija wrote: Fri Feb 24, 2023 10:35 pm
Duplof wrote: Fri Feb 24, 2023 9:20 pm Iskreno se nadam da će Novi Pazar igrati Evropu pre nas i Trgovačkog.

Srećno Pazarcima u Evropi, a ti Vošo se zapitaj u kojoj godini se nalaziš, jer ovo više nije SFRJ da imaš veliku četvorku i još neke mine, nego sramotno igraš protiv Lučana, Surdulice i Javora!
+1.
Zelim Pazarcima ucesce u Evropi (a Vojvodini zasluzen plejaut, pa da vidimo da li moze da pobedi nekog iz donjeg doma domace lige?).
Jel vreme za Deepa i proglas,stav forumasa? :) Pazar trenutno ima ono sto bi nasa liga trebala da salje u Evropu i sa te strane ne bih imao nista protiv,ali... nacin na koji Pazarci ulaze u Superligu postavljaju pitanje da li zasluzuju da zbog toga prestavljaju nas fudbal u Evropi? Mislim,dragi su mi kao tim,zbog atmosfera,ali... ma ustvari,sve je nakaradno,pa ajd,sta fali i da oni igraju Evropu,evo nemam nista protiv. Bolje i oni nego mi i Cukaricki koji zajedno 25 godina gubimo (od galaktikosa) po potrebi
Kod nas se tako osvajaju titule ,pa sto bi bio problem da se tako i ulazi u superligu :) .Salim se ,sve je to problem zajedno .Meni vise smetaju ti nacini ulaska neko bilo kome ,i uvijek sam govorio da vise volim da igramo prvu ligu nego da udjemo (a nismo plasmanom zasluzili) u superligu .Tako i sada ,vise volim da igramo superligu nego evropu ,ako ne mozemo da je igramo na nasem stadionu .Cemu to da igramo u BG ili nekom drugom mestu koje zadovoljava uefa standarde ,kad ne mozes kuci .Kazem ako ,ne znam dal zadovoljava (mada nesto na guzove i da zadovoljava). Druga stvar jos je rano da se vi otpisujete ili nego drugi zapisuje.Mislim da ce do kraja da bude mrtva trka izmedju nas ,vas i vozdovca za to 6.mesto.Kazem 6. jer cemo svi biti losi i bice kao da jurimo 6.a ne 5. mesto :) .Meni se npr ne svidja kako igramo sa ovim novim trenerom ,smatram da ce i danas biti problema ,a pogotovu u narednim mecevima ..tako da se nista jos ne zna .Cuka se nekako izvlaci ,pricao sam o tome ,mnogo bolje rezultate postizu nego sto igraju i tako je skoro celo prvenstvo .Ali oni i tsc ce voditi do kraja borbu za vrlo bitnu trecu poziciju(jer po svemu sudeci ce biti direktno igranje u grupnoj fazi ) ..
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:1 (1:1)

Post by churguzijanac »

Traore kiksara.Igra od sjaja do očaja.
Znao sam da će Čumić promašiti penal.Bolje da su dali malom Miloševiću da raspali, ali ne.Nema za šta nismo kažnjeni ove godine.
Nema ništa od ove naprednjačke uprave.Nema iskoraka osim u priči.
Locked