24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA 1:4 (0:2)

User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by naseljekolumbija »

И да победе 10:0 мене неће преварити. Кад су требали да се покажу показали су се
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by Red Marquis »

Ja ću da zadržim svoje utiske za neki meč sa klubom koji bude želeo bodove protiv nas.
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by Turija »

Cumic bi trebao Batak da povuce sa terena, da se ne povredi i dista je gresio u napadu.
Danas Malbasic vrlo koristan i defanzivno.
Ovo Milisevuc ne sme da radi. Mislum da ce ga Batak nakrpiti vise nego zasluzeno. Sve lopte je izgubio i nije vijao igraca posle toga.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by Rabba »

Nema uporište bilo kakvo uzletanje posle ove utakmice. Radnički neverovatno loš, a i kao takvi su zapravo ostavili bolji utisak posle 45 minuta, bez obzira na 0:2.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by Turija »

@Rabba
Energija i trcanje mnogo bolje. A, Milosevic ce malo sacekati za vise od 5-10 minuta na terenu.
Zukiceva partija zivota, do sada. Traore odlican, Carevic i Malbasic vrlo dobri. Cumic u padu igre. Simic mora i moze bolje. Ostali dosta dobri.
Izmene nisu donele ocekivano, cak naprotiv.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by Krle »

Treći naš gol je ono kakvu bih voleo Vošu da vidim na terenu: pamentne i odmerene lopte, nesebičnost i rutinska završnica. Šok terapija je uspela, barem za ovu utakmicu, a sad je na Bataku da uočene anomalije suzbije u najvećoj mogućoj meri. A nije da nije bilo starih boljki. Moram da pohvalim U. Nikolića, jedino kod njega kad je lopta, nekako se osećam mirnim, za ostale, ne bih to mogao da kažem.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by Maki »

Pobedi u gostima protiv starog rivala se u zube ne gleda.
Čestitke Bataku i igračima na borbenosti i želji za pobedom. Dobili smo ono što nismo imali niti jedan jedini put sa Rastavcem, a to je siloviti atak u prvih 15-20 minuta utakmice. Bilo je riskantno , ali posrećilo se.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by Voja »

Maki wrote: Tue Feb 28, 2023 7:07 pm a to je siloviti atak u prvih 15-20 minuta utakmice. Bilo je riskantno , ali posrećilo se.
Nista ja tu silovito nisam video.Ovo se danas tako poklopilo i protiv nijednog drugog protivnika na terenu ne bi imali 2:0 sa takvim pristupom. Jedini pomak je da je Zukic bio napokon ono sto se od njega ocekuje,i da nam nije neopravdano "na zubu" pokazuje i bodovanje posle proslog i ovog meca. Stoperi donekle solidni,ponovo bez bekova,bez Topica,bez Simica,bez Malbasica... po izmenama bez Baraya,bez Milosevica... Cumic,Carevic,Nikolic donekle prelazna
Image
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by Uvek sa tobom »

Победимо 1:4 у гостима Раднички, 2 дана после смене тренера и неки нису задовољни... Слажем се да је лош Раднички, ал дали смо им 4 гола, свакако да има места за напредак али треба дати подршку играчима и новом тренеру.

Ко је од наших погрешио додавање код њиховог гола, нису поновили целу акцију?
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by Turija »

Uvek sa tobom wrote: Tue Feb 28, 2023 7:23 pm Победимо 1:4 у гостима Раднички, 2 дана после смене тренера и неки нису задовољни... Слажем се да је лош Раднички, ал дали смо им 4 гола, свакако да има места за напредак али треба дати подршку играчима и новом тренеру.

Ко је од наших погрешио додавање код њиховог гола, нису поновили целу акцију?
Tako je.
Sta je mogao Batak uraditi za 2 dana, osim podizanja borbenosti i trcanja.
Kod primljenog gola, loptu je prodao Milosevic i stao. Batak ,,poludeo" opravdano. Mogao je utakmicu dovesti u problem u poslednjih 10 minuta meca, bi posle tog gola.

PS
Sa @Voja se slazem, osim za Malbasica. Po meni, danasnji Malbasic sasvim OK.
Last edited by Turija on Tue Feb 28, 2023 7:29 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by Voja »

Uvek sa tobom wrote: Tue Feb 28, 2023 7:23 pm Победимо 1:4 у гостима Раднички, 2 дана после смене тренера и неки нису задовољни... Слажем се да је лош Раднички, ал дали смо им 4 гола, свакако да има места за напредак али треба дати подршку играчима и новом тренеру.
Igrali smo i nereseno na Marakani,i neki su bili zadovoljni. Niko se ovde nije izjasnio da ne daje podrsku treneru i igracima. Komentarisemo samo ono sto vidimo. A ubedjen sam da bih za dva dana naterao bekove da oru teren,ako nista drugo 4 beka po 45 minuta za jednu utakmicu ako treba.Velicina i istorija Vojvodine obavezuju njene bekove da u najmanju ruku 50:50% vremena (u mecu) provode ispred 16m Vose i ispred 16m protivnika
Image
Istocno stajanje
Posts: 539
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by Istocno stajanje »

Ovaj Cair nam postaje omiljen stadion nakon osvojenog kupa. Ne pamtim kada smo ih ubedljivije dobili u Nisu.
Lalat delovao unisteno.
Sudija prilicno radio na nasu stetu, sve sto je mogao je svirao njima, dok nad nasima i udarac djonom ne svira ni faul, a kamoli karton, cak ni penal nam nije svirao, iako je izuo od udarca naseg igraca, ali je VAR po prvi put u ovoj sezoni (!?) bio nam od koristi.
Steta sto je Cumic upropastio sijaset napada, pobeda bi bila ubedljivija (a mozda i nije hteo da ponizi svoj bivsi klub).
Cestitka treneru, ipak je samo dva dana tu. Nadam se da ce uspeti da ispravi sve sto ne valja.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by Voja »

Turija wrote: Tue Feb 28, 2023 7:28 pm PS
Sa @Voja se slazem, osim za Malbasica. Po meni, danasnji Malbasic sasvim OK.
Ne znam,ja imam mnogo stroze kriterijume za igraca tog renomea.Imas neko fudbalsko ime,igrao si u Srbiji u najvecim klubovima,igrao si jednu od najboljih liga (Spanija) sveta,igras na poziciji kojoj je glavni cilj dati gol ili asistirati,igras protiv protivnika koji je u rasulu... i ucinak ti ostaje na nuli (penale nikad ne racunam u ucinak). Zukicu recimo nije prvi cilj gol,al je uz uspesno obavljene sve zadatke uspeo jos i dva gola da cusne,i sto je najvaznije,video se trud na terenu,videla se zelja... Cak i da nije dao golove,za mene je bio najbolji.Jednostavno ne ocekujem od igraca nemoguce niti sam previse "strog",ali Malbasic je los celu sezonu,hteli mi to priznati ili ne. Jednostavno imam osecaj da on jos nije (u ovoj sezoni) savladao kontrolu lopte,jos je u svadji sa istom

I da,svakako najvaznije je da smo pobedili i LEPO JE VIDETI OVAKAV REZULTAT (mada ostaje zal za 0:5)
Image
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by Milan »

1892 wrote: Tue Feb 28, 2023 6:26 pm Kod četvrtog gola, nestvarno halavljenje Simića u kontri 4 na 2. Srećno smo dali gol.
Nije problem jer je već bilo 3:0 ali siguran sam da bi tako nerezonski odigrao i u neizvesnoj utakmici


Zju, kako me je samo iznervirao! Više sam psovao njega nego što sam se radovao golu.

Radnički u rasulu, ali i kao takav nam je uputio 15(!) šuteva ka golu (mi 16) i to je nedopustivo. Bekove su nam u par navrata pretrčavali kao da su rekreativci. Sve u svemu, utakmica jakog tempa za naše prilike i moglo je lako da padne još pola tuceta golova...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 24. kolo: Radnički (N) - VOJVODINA, utorak 16 (A1P)

Post by slanobarac »

Možemo za današnju utakmicu reći svašta ali ne i da ovo nije dobro. Nadam se da će Radoslav trgnuti i podići ekipu na još viši nivo. Potrebno je do reprezentativne pauze uzeti sve bodove ako je moguće. Samo pobede nas vode na treće mesto. Ne smemo više prosipati bodove protiv ekipa iz play out zone.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked