26. kolo: VOJVODINA – Čukarički 3:2 (2:0)

User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by churguzijanac »

NN igrač manje na terenu.
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by fare »

Dati 3 što pre ne se povlačiti nazad, jer Čuka je zrela za 3.
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by zukenp »

Primećujem više želje i borbenosti kod vas nego ranije .Kad se boriš ,to uvijek izgleda za 30% bolje nego bez .I brže idete u tranziciju ,nisam to nešto primećivao ranije ..
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by fare »

churguzijanac wrote: Sat Mar 11, 2023 5:36 pm NN igrač manje na terenu.
Šta on igra špica polu špica, veza šta igra uopšte jedino što je lepo okrenuo stranu kod 2 gola ako je to hteo?
User avatar
rykerfcv
Posts: 788
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by rykerfcv »

Batak je ovih 45 minuta veoma dobro pripremio.
samo tako i idemo da im damo 3 gol
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Turija »

Ovom komentatoru arene treba zabraniti ne samo ulazak na stadion, vec u Novi Sad.
Da li on zna ko je Vojvodina, a ko Cukaricki u domacem fudbalu najviseg ranga? Kakvo bezobrazno navijanje za trgovacki za mikrofonom arene.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by churguzijanac »

Zukic i Lazarević najbolji.Sad treći dati oma na početku i to bi trebalo da bude dovoljno.
Nikolić nula od nule. Ubaciti ili Miloševića ili Malbašića na špica.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3924
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Deep Purple »

Odličan tempo i ritam, samo ovako nastaviti u drugom delu.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9778
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Voja »

Ono sto mi se svidja sto smo mecu pristupili domacinski,kako igraci tako i navijaci.Svaka cast navijacima,posebno kad je Pankov u pitanju. A igraci su od prvog sekunda dali na znanje sta zele,e sad da l ce uspeti ili nece,ako se boris,ako das sve od sebe nikada ti nijedan iskreni navijac nista prigovoriti nece. Zuka igra polusezonu zivota. Ako... drago mi je da napokon neko "upali",cekali smo Zlicica,Neskovica,ajd da se nadamo da ce Zuka napokon da prokine. Batak za sad vuce neke poteze kao da mene pita.Da l je to plod slucajnosti,iznude,pojma nemam,ali bez Djordjevica i Malbasica ovaj tim vec deluje ako nista drugo mladje,poletnije... doci ce i NN na red ako treba,nemam nista protiv. Sto se tice kapitenske,podrzacu ovu odluku,jer Vitas mi deluje kao neko ko ima onu stvar da donese bilo koju vaznu odluku.Pre koji mesec je bio njegov intervju u zurnalu gde je tacno naznacio da je nezadovoljan radom struke (pre svega vodjenjem meceva),al da nije njegovo da se mesa. Nisam hteo to da prenosim ovde i proslo je nezapazeno,ali vec tada sam video da je jedan od retkih na terenu koji razume vidi sve nebuloze koje su se desavale,tako da verujem da da je zasluzeno poneo traku.Ostali maltene nisu ni standardni u timu da bi je poneli.Topic nije lider,nije to ni Carevic... Zukica sad ne treba sputavati,on samo neka nastavi sa ovim igrama bice vremena za traku... tako da po meni Vitas odlican izbor. Sve u svemu,kompletno sam zadovoljan prvim poluvremenom,nema se tu sta mnogo prigovoriti.Jedino mozda preterujemo u prepustanju poseda protivniku,al sto kaze Turija da imamo sve igrali bi ligu sampiona :mrgreen:
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3556
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by slanobarac »

2:0 najopasniji rezultat. :D
Ima tu mnogo prostora za Čumića u kontrama samo da je malo preciznijih pasova. Teren je brz i vlažan.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Turija »

Ovaj komentator ima IQ70. Nastavlja i dalje kao malo dete da navija za goste. Covek nastavlja istu pricu na rezultatu 2:0 za Vojvodinu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by fare »

NN igra jako povučeno kako nešo očekivati od njega kada je tu na 30 m od našeg gola a u defanzivi odradi dobar posao hteli mi to priznati ili ne.
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by zukenp »

Mislim da je Simić vas najbolji igrač ,samo nije konstantno.Kao da mu treba nešto da ga napali ,dal protivnici ,trener ,šta već ..
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by Turija »

Ne treba Simuc da tako jako da odapne iz 16m. Jer, velika je verovatnoca da ode preko gola, sto mu se stalno i desava.
Falio je taj treci gol. Sad mora da se bore maksimalno za njega.
Taman sam hteo da pohvalim Topica, kad ono gol.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA – Čukarički, subota 16h (A2)

Post by churguzijanac »

Kasne izmene.I Zuka je morao da ostane.
Locked